0

Xddddd ale brameczka, schemat jak z FIFy

1

Ten to jest dobry agent xd jak się nikomu nie kibicuje to taki mecz z sędziowaniem Lahoza jest nawet śmieszne :D

0

Lahoz pomylił piłkę nożną z jakimś Dartem czy Snookerem. Co kontakt to gwizdza

0

Ależ Acuna jest beznadziejny na tym mundialu, poziom Zalewskiego.

0

@wasacz Messi też nie był bez winy gdy co rok przychodził po podwyżkę

0

@IronSanHybrid ciekawe kto ma tam dogonić Mbappe....

0

No to jest karny dla Holandii. Skoro Argentyna dostała karnego z Arabią to tu tym bardziej

0

@Toretto Ty masz jeszcze większy syndrom Polaka na to wychodzi skoro marudzisz na osoby marudzące

2

Ta Argentyna strasznie dziwna. Bez skrzydłowych, a wahadłowi gorsi niż w polskiej kadrze

0

Pierwszy ćwierćfinal beznadziejny, niestety składy w tym meczu też sugerują, że będzie murowanko z obu stron

0

Czemu ten Orsic nie gra od początku

0

@msmsms nie umieszczaj Lewandowskiego w takim gronie. Tamta dwójka coś sama umie zrobić.

2

Między Antonym a Raphinha jest taka różnica jak między Mbappe a Dembele.

0

@FcPortoFan1999 większość :D np ja

0

Brazylia dostała syndrom hiszpański przed ćwierćfinalami. Hiszpania wygrala 7-0 z Kostaryką i już medal im wręczano, Brazylia trafiła na słaby dzień Korei i już nikt im nie zagrozi. To samo Portugalia z Szwajcaria

0

Tu Juranoviciovi to jakiś Alves z Cafu się włączył

0

@iniesta44 i tu i tam karny powiedzieć byc

0

Brozovic z Pasaliciem chyba wymieniana 2podania na przestrzeni 5m bez rywali, a Szpaku ależ wymiana podań xd no gość jest niepowtarzalny

0

Ten Bruno Guimaraes jest aż tak gorszy od tego Paquety? W Newcastle grał bardzo dobrze

0

@Traba727 nie sądziłem, że słowa by Rakitic dostał ZP w 2018 tyle osób weźmie na serio....

0

@Traba727 bo to Rakitic ciągnął ich zespół w 2018r a Modric spijał śmietankę zamiast potężnego Ivana

1

Modric jest bardzo słaby na tym mundialu. W 2018 chwalili go bo dużo biegał, a teraz widać, że Rakitic powinien zdobyć ZP w 2018 roku

2

Widzę, że zarząd ma już dość Ligi Europy i chce sprawdzić swoje siły z Lechem w Lidze konferencji

2

@Sysia11 my? To tu od 4lat są modły i błagania by Messi zdobył ten puchar gdyby od tego zależało ich zycie

3

@DaPidejpi świat to się zawali 90% ludzi tu gdy Messi nie wygra tego mundialu. Fala samookaleczeń wzrośnie

1

@Sysia11 no nie chce nic umniejszać Pedriemu, Gaviemu czy Balde ale na razie to to są tylko piłkarze dobrzy, ale którzy nam nic nie wygrali. Taki brazylijski duet w Realu przyczynił się w dużym stopniu do wygrania LM. Może i pozycję różne, ale jednak zagwarantowali już im puchary

0

@Sysia11 nie wyciągnęliśmy Hallanda z BVB za 60mln bo nie mieliśmy hajsu, a będziemy mieli 250mln by wyciągnąć go z City?

1

@FcPortoFan1999 jakąś premie powinien dostać

0

@AmigoBlancos albo znając jego smykałkę do gwiazdorzenia odejdzie z kadry po jakimś skandalu

1

@jacobFCB no jak będą go tam rozwijać jak Viniciusa czy Rodrygo to może zdominować rolę napastnika na świecie na kilka lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?