FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xddddd ale brameczka, schemat jak z FIFy
1
Ten to jest dobry agent xd jak się nikomu nie kibicuje to taki mecz z sędziowaniem Lahoza jest nawet śmieszne :D
0
Lahoz pomylił piłkę nożną z jakimś Dartem czy Snookerem. Co kontakt to gwizdza
0
Ależ Acuna jest beznadziejny na tym mundialu, poziom Zalewskiego.
0
@wasacz Messi też nie był bez winy gdy co rok przychodził po podwyżkę
0
@IronSanHybrid ciekawe kto ma tam dogonić Mbappe....
0
No to jest karny dla Holandii. Skoro Argentyna dostała karnego z Arabią to tu tym bardziej
0
@Toretto Ty masz jeszcze większy syndrom Polaka na to wychodzi skoro marudzisz na osoby marudzące
2
Ta Argentyna strasznie dziwna. Bez skrzydłowych, a wahadłowi gorsi niż w polskiej kadrze
0
Pierwszy ćwierćfinal beznadziejny, niestety składy w tym meczu też sugerują, że będzie murowanko z obu stron
0
Czemu ten Orsic nie gra od początku
0
@msmsms nie umieszczaj Lewandowskiego w takim gronie. Tamta dwójka coś sama umie zrobić.
2
Między Antonym a Raphinha jest taka różnica jak między Mbappe a Dembele.
0
@FcPortoFan1999 większość :D np ja
0
Brazylia dostała syndrom hiszpański przed ćwierćfinalami. Hiszpania wygrala 7-0 z Kostaryką i już medal im wręczano, Brazylia trafiła na słaby dzień Korei i już nikt im nie zagrozi. To samo Portugalia z Szwajcaria
0
Tu Juranoviciovi to jakiś Alves z Cafu się włączył
0
@iniesta44 i tu i tam karny powiedzieć byc
0
Brozovic z Pasaliciem chyba wymieniana 2podania na przestrzeni 5m bez rywali, a Szpaku ależ wymiana podań xd no gość jest niepowtarzalny
0
Ten Bruno Guimaraes jest aż tak gorszy od tego Paquety? W Newcastle grał bardzo dobrze
0
@Traba727 nie sądziłem, że słowa by Rakitic dostał ZP w 2018 tyle osób weźmie na serio....
0
@Traba727 bo to Rakitic ciągnął ich zespół w 2018r a Modric spijał śmietankę zamiast potężnego Ivana
1
Modric jest bardzo słaby na tym mundialu. W 2018 chwalili go bo dużo biegał, a teraz widać, że Rakitic powinien zdobyć ZP w 2018 roku
2
Widzę, że zarząd ma już dość Ligi Europy i chce sprawdzić swoje siły z Lechem w Lidze konferencji
2
@Sysia11 my? To tu od 4lat są modły i błagania by Messi zdobył ten puchar gdyby od tego zależało ich zycie
3
@DaPidejpi świat to się zawali 90% ludzi tu gdy Messi nie wygra tego mundialu. Fala samookaleczeń wzrośnie
1
@Sysia11 no nie chce nic umniejszać Pedriemu, Gaviemu czy Balde ale na razie to to są tylko piłkarze dobrzy, ale którzy nam nic nie wygrali. Taki brazylijski duet w Realu przyczynił się w dużym stopniu do wygrania LM. Może i pozycję różne, ale jednak zagwarantowali już im puchary
0
@Sysia11 nie wyciągnęliśmy Hallanda z BVB za 60mln bo nie mieliśmy hajsu, a będziemy mieli 250mln by wyciągnąć go z City?
1
@FcPortoFan1999 jakąś premie powinien dostać
0
@AmigoBlancos albo znając jego smykałkę do gwiazdorzenia odejdzie z kadry po jakimś skandalu
1
@jacobFCB no jak będą go tam rozwijać jak Viniciusa czy Rodrygo to może zdominować rolę napastnika na świecie na kilka lat