FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Faro niektórzy wczoraj chcieli asystę Messiego przy golu na 2-0 xd
1
Ale Dembele jestem pewny, że stałby na 16m a nie tak jak na Kolo Muani
7
Przecież to Theo faulował xd
0
@MesQueUnClub_87 specjalista ds spedycji i logistyki
0
jutro mam rozmowę rekrutacyjną w innym mieście: myślicie, że mimo sporej ilości śniegu i mrozu to wypada iść w lakierkach normalnie?
0
@MESSIah16 pewnie 20% tych pozostałych meczów to ter Stegen za kadencji Valverde
0
ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z obrońcami Maroka przed dzisiejszym meczem? Dadzą radę zagrać Ci podstawowi czy raczej lipa?
0
@MESSIah16 no w sumie tylko ten na Messim taki był zagwizdany. Gdyby tam był ktokolwiek inny niż Messi to by nie było karnego. Wyobrażam sobie co by tu było gdyby takiego karnego zagwizdali np w El Clasico na korzyść Realu
0
@tbas no jednak nie. Popchnięcie klatą to nie to samo co uderzenie z całej siły w ławkę rezerwowych
2
@draxidox Stanowskiego poznałem gdy był Najman w Hejt parku i wtedy wydawał się solidny. Teraz to żałuję, że nigdy nie spotkali się we dwójkę z Marcinem bo przynajmniej Krzysiu by dostał porządne lanie...
0
Ale też mozna zrozumieć piłkarzy którzy narzekają na pracę sędziów w meczu z Argentyną. O ile Modric gada głupoty, tak Argentyna zagrała do tej pory 6meczy i w 3 sędziowie im mocno pomogli. Karny z Arabią z niczego. Karny z nami z niczego- w obu przypadkach w meczu było wówczas 0-0. Brak czerwonej kartki z Holendrami dla Paredesa to żart.
0
@Kessie z jakiego to filmu?
1
Ale Ci sędziowie walą Goldes State w tym sezonie. Rywale mogą nimi pomiatać jak chcą i nie ma żadnego gwizdka. Widać, że NBA ma już dość tej dynastii
0
Maroko wygrywa i w finale na trybunach byłoby pięknie. Prawie jak nie w Katarze
5
Pomocnicy Argentyny to zapieprzaja tak jakby każdy miał gen Mascherano w sobie.
0
@matirix20 oglądam. Co oprócz tego na napisałrm zrobił jeszcze?
0
Ja rozumiem, że Messi to tu jest jako Bóg...ale w sumie gol z karnego (gdyby Ronaldo tak strzelił to by był wyśmiewany) i oprócz tego 3-4 dryblingi, które zbyt wiele nie wniosły do meczu. A zachwycanie się jakby strzelił hat-tricka i dołożył 5asyst
17
Simaone oddawaj de Paula. Jak można tak zepsuć piłkarza.
0
Jeden Kovacic to de Paula i Paredesa robi jak chce
6
@KlonaZepan narazie to Chorwacja ładnie gra, a Argentyna nie umie wymienić 5podan
3
@Danny Gaucho szkoda, że tego młota nie użyli na jego głowie. Idiota
1
gdzie był Var gdy Dumbledore rozdawał punkty Gryfindorom jak chciał
0
@P33ck Brozovic, Amrabat i albo Enzo albo Ounahi. A Amrabat to gdyby miał mocniejsze nazwisko faworyt do MVP
0
@Kibic3000 wtedy trzeba wykosztować się na porządnego trenera a odpuścić transfery
7
@Criss18Barca Mourinho tak, ale właścicielom Romy już pewnie nie tak bardzo
1
@Emhyr na moje to jeżeli masz caly blok obronny zdrowy i grasz na przynajmniej solidny zespół to ustawisz na PO Kounde, bo takich ancymonów jak Bellerin i Roberto strach. Liczba kontuzji to nie argument. Np z Elche, Bayernem Bellerin był zdrowy a kto wychodził na PO? Oczywiśćie Kounde. Z Sevilla Roberto był zdrowy i wyszedł Kounde
5
@Emhyr jak się ściąga na PO Bellerina i przedłuża w nieskończoność Roberto to co się dziwić
0
@RomanHoffer osobiście nie korzystałem, ale znam osoby które są już po ślubie z osobami poznanymi na tych aplikacjach
0
@betonito z tych wszystkich wypowiedzi Xaviego, Luczo czy tego de la Fuente to oni wszyscy są z niego zachwyceni. Jak Czesio z Krychowiaka
9
@LeoMessi1994 tak