FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 United ma też sporo, Varane, Dalot, Shaw, Martinez, Casemiro, Bruno, CR, Rashford i pewnie jeszcze kogoś zapomniałem
0
@Dembouz1899 skok o tyczne i Isinbayewa czy jak to się tam pisze; tenis i Serena Williams
16
@mientusek1407 na razie to im się opłacają te transfery, a to my kupujemy Mine, Douglasa czy Arthura....także raczej beka z nas
4
@Kgorecki2500 lwa i bym mu taś taś mówił
1
@maroon też nie ma co mu aż tak umniejszać, wkońcu ma tryplet na koncie, rok temu półfinał Euro i dopiero karne przesądziły o porażce. W przeciętnej Celcie też chyba sobie radził bardzo dobrze jak na to czym kadrowo dysponował
0
@Zoker Depay to taki piłkarz Barcelony tylko z nazwy. Zawsze kontuzjowany, chyba że jest przerwa na kadre
0
@priest9999 Lucho już tyle razy zaskakiwał, że taki zespół z drugiej klasy może przyjąć. Taki Villareal czy Seville (pomimo tego sezonu jest to zespół bardzo dobry)
0
@arasz1819 tak mi się wydaje, może tydzień przesadziłem. Ale gdy wrócą rozgrywki ligowe to daje 3kolejki aż jakiś zespół rzuci się na niego. np Inter był już blisko zwolnienia Inzaghiego, ale mu pomogliśmy przegrywając :D może BVB (choć ligi niemieckiej nie śledzę za dużo więc nie orientuje się do końca), może Villareal
0
@Zoker przed turniejem cięzko było przewidywać takie rzeczy, przynajmniej ja o tym nie myślałem. A tu nawet tak wyśmiewane United będzie miało Bruno w takiej 11
2
Przed ćwierćfinalami żaden zawodnik Barcelony nie jest blisko bycia w najlepszej 11 turnieju, trochę to pokazuje jak na dużej arenie jesteśmy przeciętni. Dembele to by musiał dwa hat-tricki walnąć, a De Jong awansować do finału by mieli jakieś szanse
1
@arasz1819 bezrobotny przez tydzień pewnie :D
1
@Kgorecki2500 ja to z tych 3x 20x84+ trafiłem najlepszą kartę to Donnaruma.....
0
@Emhyr na studiach był jego prime i się słuchało cały czas, po tylu latach przerwy i po tym, że już jednak człowiek się zmienił to boje się, że będzie wielkie rozczarowanie
3
@Kondziubarca Laporta wcale nie jest dużo lepszy niż Bartomeu
0
@Jarema2000 Iwański jest beznadziejny. Jedynie co to piłkę ręczną dobrze skomentuje. On musi mieć jakieś pokrewieństwo w tym TVP Sport. Pełka sto razy lepszy i już nie skomentuje
1
@fart nawet jak ma tę podania to w kadrze często ich nie wykorzysta i podejmie głupie decyzję
0
@Encore za ten mecz będzie kandydatem do MVP za ten sezon
1
@Encore Francja na luzie to wygra. Nawet bez Mbappe
1
@Emhyr ale zmiany to daje fatalne xd
1
Może gdyby te godziny spędzone na twitchu selekcjoner spędziłby na treningu np karnych to by awansowali
2
@Fabik87 to kolejne 100mln w pizdu :D
2
Mocny kandydat do najgorszego meczu turnieju
1
Boufal więcej udanych dryblingów w 45min niż Ferran przez cały sezon :D
0
no to wypożyczenie pewnie i płacimy 50% pensji :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ronaldo ostatnio już ma słaby PR, większość go krytykuje. W przypadku wygrania mundialu to zakładam, że nie byłby nawet w 10 ZP, a taki Bruno czy Bernardo tak
1
@okiemtypera_lucaxx95 i do Barcelony nikt nie wraca w roli mistrza świata? no nie za bardzo
0
Tak wczoraj przy karnych w meczu Japonia vs Chorwacja zacząłem się zastanawiać: nie uważacie, że w serii rzutów karnych trener powinien mieć do dyspozycji przy ustalaniu strzelców wszystkich zawodników powołanych? Grasz mecz 1/8 mundialu to wystawiasz wszystko to co najlepsze na początek, a potem w 100min gość nie daje rady fizycznie i go zmieniasz i już go nie możesz wykorzystać
0
@kamiVeB ludzi mówią, że to fejk, ale za każdym razem jak piłka spada na ziemie to w innym miejscu. Nie wiem czy to fake
4
@kamiVeB w grupie też bardzo słaby. Mocny kandydat do "11" rozczarowania
2
za co Lewandowski 4,5? taką ocenę można dać napastnikowi, który pomimo braku okazji czasami potrafi zasłonić piłkę, zgrać do partnera z rywalem na plecach.....ocena 3.0 to i tak za duzo