0

@czółkovsky jak tak dalej pójdzie to on naprawdę nie będzie potrzebował drugiej prawdziwej opcji tylko sam doprowadzi Dallas do mistrza

0

@Danny Gaucho tylko kto został w BVb kto przyciągnie ludzi?

0

@Danny Gaucho BVB vs BVB 2 i tyle

1

Ja to bardziej niż meczu się nie mogę doczekać tego co tu się będzie działo :D

1

@paweldunajecfcb ten brąz słaby, gdyby był innych kolor to git

0

@Comentateiro zapewne pradziadkowie są z Ciebie dumni gdy widzą co piszesz

22

@Almighty chyba tylko jacyś chorzy fani Messiego

1

Ci sędziowie w tym NBA to żart. Oglądam sobie właśnie Dallas vs GSW i każdy kontakt to jest faul na korzyść Dallas. Przynajmniej 3faule zagwiazdane dla nich niesłusznie, a na Currym to nic nie gwizdną

0

@mekston w 2014 to było oblężenie bramki USA :D co chwilę strzały i genialny mecz bramkarza (Howard chyba)

0

@P33ck tam dalej za Ronaldo to Simaone??

0

@Katalonbar z drugiej strony poza Europą i Argentyną nie ma silnych ekip :D ciężko by Ghana, Japonia czy USA ich wyeliminowała

0

@Homeopata8989 znając Barcelonę to wypożyczenie z obowiązkiem kupna, po czym Inter znajdzie luke i go nie kupi

0

@MESSIah16 Senegal i Iran. Iran w meczu z Walią się dobrze pokazał, więc mogą się lepiej spisać w 1/8

5

@Zoker a komentarz typu idź na białą kibicu Realu nie jest typowo dla zielonych?...

2

@Zoker za to La Rambli wrzuca dziennie dziesiątki komentarzy o Ronaldo umniejszajace i wtedy to już ok? Odnośnie hejtu na Barcelonę to niestety ale sami swoją grą na boisku i sposobem zarządzania sprawili, że kilka niemiłych słów nie jest hejtem tylko prawdą

1

@Fabik87 obrona zawiozła Messiego po srebro mundialu.

8

@Zoker no wolę by został i gadał normalnie niż dziesiątki komentarzy tu że są za Argentyną. Jak Ci ludzie są za Argentyną to wypad na argentyńskie strony

0

@Donnie_Darko Vinicius

2

@Khajio bez jaj, Musiala to niech najpierw się zbliży do Ozila w prime a potem do Neymara jeszcze 2 półki

1

@agaFCB w sumie racja, zapomniałem o nim

0

@Adi123456789 słupek to niecelny strzal dalej :D

0

Valverde z tych wszystkich gwiazd chyba na razie najbardziej zawodzi. W Realu gra kosmos, ale na mudnialu straszna lipa. Najlepsza jego akcja to wybuch radości po wybiciu piłki na aut w 90min w pierwszym meczu

0

@Sau_Ron a gdzie się podział włoska solidność w obronie?

0

@Comfortable_ co? Xd

2

@AmigoBlancos niestety tu zazwyczaj jest strona o Messim i o Ronaldo i o niczym innym.

0

@The_Man nie może być bardziej ewidentnego karnego za rękę. Zablokował piłkę, a gdyby nie to to Bruno by miał setkę

0

Bruno chyba po dwóch kolejkach MVP turnieju

0

Jak to nie będzie karny to żart jakks

0

Szwajcaria przegrała tylko 1-0 z Brazylią. Brazylia na ten moment znacznie lepsza niż Argentyna. Może jednak jest szansa na jakąś niespodziankę

2

@adi7adi8 to wtedy i tak mam nadzieję, że Czesio postawiłby na Wieteske

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?