FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky jak tak dalej pójdzie to on naprawdę nie będzie potrzebował drugiej prawdziwej opcji tylko sam doprowadzi Dallas do mistrza
0
@Danny Gaucho tylko kto został w BVb kto przyciągnie ludzi?
0
@Danny Gaucho BVB vs BVB 2 i tyle
1
Ja to bardziej niż meczu się nie mogę doczekać tego co tu się będzie działo :D
1
@paweldunajecfcb ten brąz słaby, gdyby był innych kolor to git
0
@Comentateiro zapewne pradziadkowie są z Ciebie dumni gdy widzą co piszesz
22
@Almighty chyba tylko jacyś chorzy fani Messiego
1
Ci sędziowie w tym NBA to żart. Oglądam sobie właśnie Dallas vs GSW i każdy kontakt to jest faul na korzyść Dallas. Przynajmniej 3faule zagwiazdane dla nich niesłusznie, a na Currym to nic nie gwizdną
0
@mekston w 2014 to było oblężenie bramki USA :D co chwilę strzały i genialny mecz bramkarza (Howard chyba)
0
@P33ck tam dalej za Ronaldo to Simaone??
0
@Katalonbar z drugiej strony poza Europą i Argentyną nie ma silnych ekip :D ciężko by Ghana, Japonia czy USA ich wyeliminowała
0
@Homeopata8989 znając Barcelonę to wypożyczenie z obowiązkiem kupna, po czym Inter znajdzie luke i go nie kupi
0
@MESSIah16 Senegal i Iran. Iran w meczu z Walią się dobrze pokazał, więc mogą się lepiej spisać w 1/8
5
@Zoker a komentarz typu idź na białą kibicu Realu nie jest typowo dla zielonych?...
2
@Zoker za to La Rambli wrzuca dziennie dziesiątki komentarzy o Ronaldo umniejszajace i wtedy to już ok? Odnośnie hejtu na Barcelonę to niestety ale sami swoją grą na boisku i sposobem zarządzania sprawili, że kilka niemiłych słów nie jest hejtem tylko prawdą
1
@Fabik87 obrona zawiozła Messiego po srebro mundialu.
8
@Zoker no wolę by został i gadał normalnie niż dziesiątki komentarzy tu że są za Argentyną. Jak Ci ludzie są za Argentyną to wypad na argentyńskie strony
0
@Donnie_Darko Vinicius
2
@Khajio bez jaj, Musiala to niech najpierw się zbliży do Ozila w prime a potem do Neymara jeszcze 2 półki
1
@agaFCB w sumie racja, zapomniałem o nim
0
@Adi123456789 słupek to niecelny strzal dalej :D
0
Valverde z tych wszystkich gwiazd chyba na razie najbardziej zawodzi. W Realu gra kosmos, ale na mudnialu straszna lipa. Najlepsza jego akcja to wybuch radości po wybiciu piłki na aut w 90min w pierwszym meczu
0
@Sau_Ron a gdzie się podział włoska solidność w obronie?
0
@Comfortable_ co? Xd
2
@AmigoBlancos niestety tu zazwyczaj jest strona o Messim i o Ronaldo i o niczym innym.
0
@The_Man nie może być bardziej ewidentnego karnego za rękę. Zablokował piłkę, a gdyby nie to to Bruno by miał setkę
0
Bruno chyba po dwóch kolejkach MVP turnieju
0
Jak to nie będzie karny to żart jakks
0
Szwajcaria przegrała tylko 1-0 z Brazylią. Brazylia na ten moment znacznie lepsza niż Argentyna. Może jednak jest szansa na jakąś niespodziankę
2
@adi7adi8 to wtedy i tak mam nadzieję, że Czesio postawiłby na Wieteske