FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abuk tak, na awans i tak nie liczę po tym co zobaczyłem z Meksykiem. A na ten moment jutro faworytem jest Arabia
3
@MESSIah16 ale ona grając największy antyfutbil w historii nie wygrała z Meksykiem więc tym bardziej nie zrobi tego z Hiszpanią czy Brazylią
0
@Piorun konkurencji nie ma za dużej :D
0
nie no ale pomylić Freda z Antonym to trzeba być ślepym
4
5 zawodnik w ataku Brazylii grałby w każdej reprezentacji od początku (może poza zdrową Francją)
0
Kto był lepszy: Carlos czy Cafu?
0
ten sędzia to nic chyba dla Serbów nie gwizdnie
0
@Tasde kto za niego? ktokolwiek...Jesus, Antony, Pedro, Bruno do pomocy
3
ale ten Raphinha jest beznadziejny xD on już nie powinien powąchać murawy na tym całym mundialu
0
@Medium raczej z Barcelony, Realu, PSG i Tottenhamu
0
Ale Bruno pół roku temu by podał do Ronaldo, teraz do Leao
0
@FcPortoFan1999 gra na czas. Mi tez
0
@Barca1992 z jakimi oszustami? Ukradziono ich z gola w pierwszej połowie
0
@cris2706 strzela być może decydującego karnego. Jak się skończy 1-0 to dostanie MVP i to slusznie
4
No w pierwszej połowie gol nieprawidłowo nieuznany to teraz karny z niczego
1
Santos to większy autobusik stawia niż Czesio. Ściąga skrzydłowego i wpuszcza defensywnego pomocnika przy remisie
7
Szkoda, że zawsze w takiej sytuacji jak obrońca się wywróci to sędzia gwiżdże. Jakieś niepisane zasady na korzyść broniących
0
jak mnie szlak trafia gdy widzę jak piłkarze strzelają z dystansu a u nas nikt tego nie próbuje prawie
0
@Pawel13sz no przecież sędzia mu przeszkodził i on nie jest winien niczemu
0
Urugwaj strasznie rozczarowuje. Stawiałem na nich w roli czarnego konia, a oni z potencjalnie najgorszą drużyną w grupie wyglądają beznadziejnie
2
@Barca1992 pierwszy dobrze, drugi też, trzeci trochę odstaje, czwarty na razie bezbłędny a piąty niewidoczny
0
@Antimadridista_WR to słyszałem, ale dziwne, że jeszcze nie sędziował
0
wgl Marciniak był w trójce kandydatów do sędziowania meczu otwarcia a do tej pory nic nie sędziował, wiadomo kiedy będzie sędziował?
0
@Kamiloza91 bo Polska myśl szkoleniowa jest do dupy
1
ja rozumiem, że Valverde jest genialny, no kozak absolutny. Ale Son go mija bez problemu i wrzuca w pole karne a Ci komentatorzy, że genialny powrót...
0
oglądał ktoś "Wednesday" na netflixie? ktoś poleca?
1
@JordiAlbion zakładam, że i my i Meksyk z Argentyną będziemy wyglądać trochę lepiej. Oni będą dominować, wyjdą dwie kontry (nawet nie koniecznie zakończone strzałem) a to i tak więcej niż we wtorek
9
Dziś Brazylia vs Serbia komentuje Szpakowski....ciekawe w której minucie na boisku zamelduje się Pele wraz z Ronaldinho
1
@gorgota zazdroszczę ludziom...mi z paczki o ikonę Shevczenko i Wright, o hero Ljunberg a o hero WC Crouch xd żarty
0
Eee tam, ważniejsze przedłużenie kontraktu z Alonso....