0

@Abuk tak, na awans i tak nie liczę po tym co zobaczyłem z Meksykiem. A na ten moment jutro faworytem jest Arabia

3

@MESSIah16 ale ona grając największy antyfutbil w historii nie wygrała z Meksykiem więc tym bardziej nie zrobi tego z Hiszpanią czy Brazylią

0

@Piorun konkurencji nie ma za dużej :D

0

nie no ale pomylić Freda z Antonym to trzeba być ślepym

4

5 zawodnik w ataku Brazylii grałby w każdej reprezentacji od początku (może poza zdrową Francją)

0

Kto był lepszy: Carlos czy Cafu?

0

ten sędzia to nic chyba dla Serbów nie gwizdnie

0

@Tasde kto za niego? ktokolwiek...Jesus, Antony, Pedro, Bruno do pomocy

3

ale ten Raphinha jest beznadziejny xD on już nie powinien powąchać murawy na tym całym mundialu

0

@Medium raczej z Barcelony, Realu, PSG i Tottenhamu

0

Ale Bruno pół roku temu by podał do Ronaldo, teraz do Leao

0

@FcPortoFan1999 gra na czas. Mi tez

0

@Barca1992 z jakimi oszustami? Ukradziono ich z gola w pierwszej połowie

0

@cris2706 strzela być może decydującego karnego. Jak się skończy 1-0 to dostanie MVP i to slusznie

4

No w pierwszej połowie gol nieprawidłowo nieuznany to teraz karny z niczego

1

Santos to większy autobusik stawia niż Czesio. Ściąga skrzydłowego i wpuszcza defensywnego pomocnika przy remisie

7

Szkoda, że zawsze w takiej sytuacji jak obrońca się wywróci to sędzia gwiżdże. Jakieś niepisane zasady na korzyść broniących

0

jak mnie szlak trafia gdy widzę jak piłkarze strzelają z dystansu a u nas nikt tego nie próbuje prawie

0

@Pawel13sz no przecież sędzia mu przeszkodził i on nie jest winien niczemu

0

Urugwaj strasznie rozczarowuje. Stawiałem na nich w roli czarnego konia, a oni z potencjalnie najgorszą drużyną w grupie wyglądają beznadziejnie

2

@Barca1992 pierwszy dobrze, drugi też, trzeci trochę odstaje, czwarty na razie bezbłędny a piąty niewidoczny

0

@Antimadridista_WR to słyszałem, ale dziwne, że jeszcze nie sędziował

0

wgl Marciniak był w trójce kandydatów do sędziowania meczu otwarcia a do tej pory nic nie sędziował, wiadomo kiedy będzie sędziował?

0

@Kamiloza91 bo Polska myśl szkoleniowa jest do dupy

1

ja rozumiem, że Valverde jest genialny, no kozak absolutny. Ale Son go mija bez problemu i wrzuca w pole karne a Ci komentatorzy, że genialny powrót...

0

oglądał ktoś "Wednesday" na netflixie? ktoś poleca?

1

@JordiAlbion zakładam, że i my i Meksyk z Argentyną będziemy wyglądać trochę lepiej. Oni będą dominować, wyjdą dwie kontry (nawet nie koniecznie zakończone strzałem) a to i tak więcej niż we wtorek

9

Dziś Brazylia vs Serbia komentuje Szpakowski....ciekawe w której minucie na boisku zamelduje się Pele wraz z Ronaldinho

1

@gorgota zazdroszczę ludziom...mi z paczki o ikonę Shevczenko i Wright, o hero Ljunberg a o hero WC Crouch xd żarty

0

Eee tam, ważniejsze przedłużenie kontraktu z Alonso....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?