1

Dania vs Tunezja długo nie pozostanie najbrzydszym meczem.mundialu

2

W sumie dziś jakby Lewy dostał czerwoną kartkę to będzie miał urlop do połowy stycznia jakoś

0

@bart_azz co? :P

0

Szkoda, że na Fortunie nie można postawić kartki Glika i Krychowiaka

0

kto wgl komentuje nasz mecz?

0

@MESSIah16 kibicuje Urugwajowi oraz Hiszpani, nie kibicuje Argentynie, Niemcom i Francji

0

@Donnie_Darko przesadzoną nagrodę.

3

@Encore Mascherano już był lepszy tylko niestety grał na pozycji której się nie docenia. Jego dwa wślizgi z Holandią w końcówce zapewniły karne

4

skąd się wzięło stwierdzenie, że Messi na mundialu w 2014 był absolutnym kozakiem i tylko dzięki niemu dostali się do finału? 3 gole i wszystkie 3 w fazie grupowej. Asysta w 1/8 z Szwajcarią i potem nic. Ogólnie atak Argentyny w fazie pucharowej był beznadziejny- finał i półfinał bez gola. Ćwierćfinał gol Higuaina taki powiedzmy sobie nie wypracowany w 100% i z Szwajcarią w dogrywce dopiero. Tylko dzięki obronie solidnej zawdzięczają tam sukces. Tylko jeden gol stracony w fazie pucharowej i do w dogrywce. Messi wcale nie był taki wybitny tam

0

@barcelonaLM w 2014 Argentyna zdobyła srebro tylko i wyłącznie dzięki obronie. w fazie pucharowej stracili tylko gola w dogrywce w finale. Atak był strasznie mierny wtedy

0

@GeraltzKatalonii czyli złota zasada: jak wygra zespół Messiego to głównie dzięki niemu, ale jak przegra to odpowiedzialność jest na całym zespole

0

@Comfortable_ nie no, tragedii nie było jakby tak zagrał Papu Gomez

1

no i Messi zawiódł w pierwszym meczu. Zero dryblingu, prawie żadnych podań prostopadłych, straty i głowa w dół

4

Ten sędzia to nienormalny że tego nie przerwał po takim zderzeniu???? Bo Argentyna miała okazję? Co za debil

17

Ten wolny z tyłka, karny też. Argentyna z delikatną pomocą sędziego i tak przegrywa

0

@betonito beznadziejnie.

2

Dobrzy mecz, niespodziewany wynik, publika głośna....można zapomnieć że to w Katarze

14

Na świecie nie ma już słabych drużyn....powiedział dziś każdy oprócz Meksykanów

7

@PIWOSZ89 oczywiście, że Polska

1

@Image no i dobrze. Oprócz gola to nic nie zrobił, a jest liderem. Dziwne, że w przypadku porażki wina spada na lidera?

0

Jest!!!!! Arabia

0

@Deviler przegrywają 1-0 z faworytem turnieju. I to nie że Argentyna mogła już prowadzić 5-0

0

Tyyyy no ale za co 5min? 3max nawet z tym Var

0

@Faro aha...coraz lepsze tłumaczenia jak Messi zagra jakiś słaby mecz

0

Arabia jak tak będzie naszych presowala to Glik z Krychowiakiem się posraja:D

0

@Cotutajsiedzieje no takich komentarzy tu jest mnóstwo gdy gra Ronaldo. Czy statystyk goli z karnych porównując ich dwóch

0

Czyli jednak teraz z karnego się liczy, ale jak zagra Portugalia to już nie :D

2

No bez jaj za takie coś karny....wczoraj w meczu Iran vs Anglia było znacznie mocniejsze trzymanie i nic

0

@cold_play czyli jak nie ma "ale" to jest nijaki?

0

@SkN ja to bym się bardziej bal Zielińskiego niż Lewandowskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?