FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dania vs Tunezja długo nie pozostanie najbrzydszym meczem.mundialu
2
W sumie dziś jakby Lewy dostał czerwoną kartkę to będzie miał urlop do połowy stycznia jakoś
0
@bart_azz co? :P
0
Szkoda, że na Fortunie nie można postawić kartki Glika i Krychowiaka
0
kto wgl komentuje nasz mecz?
0
@MESSIah16 kibicuje Urugwajowi oraz Hiszpani, nie kibicuje Argentynie, Niemcom i Francji
0
@Donnie_Darko przesadzoną nagrodę.
3
@Encore Mascherano już był lepszy tylko niestety grał na pozycji której się nie docenia. Jego dwa wślizgi z Holandią w końcówce zapewniły karne
4
skąd się wzięło stwierdzenie, że Messi na mundialu w 2014 był absolutnym kozakiem i tylko dzięki niemu dostali się do finału? 3 gole i wszystkie 3 w fazie grupowej. Asysta w 1/8 z Szwajcarią i potem nic. Ogólnie atak Argentyny w fazie pucharowej był beznadziejny- finał i półfinał bez gola. Ćwierćfinał gol Higuaina taki powiedzmy sobie nie wypracowany w 100% i z Szwajcarią w dogrywce dopiero. Tylko dzięki obronie solidnej zawdzięczają tam sukces. Tylko jeden gol stracony w fazie pucharowej i do w dogrywce. Messi wcale nie był taki wybitny tam
0
@barcelonaLM w 2014 Argentyna zdobyła srebro tylko i wyłącznie dzięki obronie. w fazie pucharowej stracili tylko gola w dogrywce w finale. Atak był strasznie mierny wtedy
0
@GeraltzKatalonii czyli złota zasada: jak wygra zespół Messiego to głównie dzięki niemu, ale jak przegra to odpowiedzialność jest na całym zespole
0
@Comfortable_ nie no, tragedii nie było jakby tak zagrał Papu Gomez
1
no i Messi zawiódł w pierwszym meczu. Zero dryblingu, prawie żadnych podań prostopadłych, straty i głowa w dół
4
Ten sędzia to nienormalny że tego nie przerwał po takim zderzeniu???? Bo Argentyna miała okazję? Co za debil
17
Ten wolny z tyłka, karny też. Argentyna z delikatną pomocą sędziego i tak przegrywa
0
@betonito beznadziejnie.
2
Dobrzy mecz, niespodziewany wynik, publika głośna....można zapomnieć że to w Katarze
14
Na świecie nie ma już słabych drużyn....powiedział dziś każdy oprócz Meksykanów
7
@PIWOSZ89 oczywiście, że Polska
1
@Image no i dobrze. Oprócz gola to nic nie zrobił, a jest liderem. Dziwne, że w przypadku porażki wina spada na lidera?
0
Jest!!!!! Arabia
0
@Deviler przegrywają 1-0 z faworytem turnieju. I to nie że Argentyna mogła już prowadzić 5-0
0
Tyyyy no ale za co 5min? 3max nawet z tym Var
0
@Faro aha...coraz lepsze tłumaczenia jak Messi zagra jakiś słaby mecz
0
Arabia jak tak będzie naszych presowala to Glik z Krychowiakiem się posraja:D
0
@Cotutajsiedzieje no takich komentarzy tu jest mnóstwo gdy gra Ronaldo. Czy statystyk goli z karnych porównując ich dwóch
0
Czyli jednak teraz z karnego się liczy, ale jak zagra Portugalia to już nie :D
2
No bez jaj za takie coś karny....wczoraj w meczu Iran vs Anglia było znacznie mocniejsze trzymanie i nic
0
@cold_play czyli jak nie ma "ale" to jest nijaki?
0
@SkN ja to bym się bardziej bal Zielińskiego niż Lewandowskiego