0

@czosnekfcb wystarczy, że wczoraj zdobył ją Mbappe....jutro pewnie Ronaldo i Neymar też dostaną

0

@Herato niestety i tak znacznie lepszy w tym sezonie niż Raphinha

1

Belgia laga i gol :D

3

@Castro był, karny ewidentny

0

@sevs ciekawe po co pomocnik skoro i tak będzie grał Busquets

0

@ElTomas ale jaki chcemy czy jaki obstawiamy że Czesio wystawi

6

A my obsrani na każdego rywala

2

@cris2706 Portugalia też ma mocarny skład, lepszy niż Anglia na pewno. Wystarczy spojrzeć na linie obrony

2

@macio_944 raczej nie, a najgorsze, że za Czesiem już jest kolejka trenerów z Probierzem na czele

3

obrońca wybija przed pole karne i Kimmich uderza z pierwszej piłki....pomocnicy w Barcelonie w szoku bo by zagrali do boku lub tyłu

40

kto by się spodziewał....serio ludzie z Barcelony myśleli, że pojedzie tylko w roli atmosferovicia?

0

można strzelić karnego? można, a nie jakieś gadanie, że sędzia mu przeszkadzał

4

@Davvd bo Szczęsny grał na czas od pierwszej minuty

12

@HighestInTheRoom 2018* jakieś "k" Ci wpadlo

0

@TheNekro94 no z tym ostatnim się nie zgodzę. My jesteśmy w takim momencie, że brak wyjścia z grupy LM niektórzy uznali za zrozumiałe, w City brak wyjścia z grupy obecnie to byłby dramat i zwolnienie trenera tego samego dnia

0

@dud1 wg mnie nie, ale nie myślałem, se Australia strzeli Francji :D

0

@TheNekro94 tam nie ma presji? Jak nie wygra ligi i LM to sezon nie udany, a jak nie wygra ligi (obecnie Arsenal poważny przeciwnik) to będzie kompromitacja

0

@Kessie ma tam miliony do wydania to się chce zostać

0

@Chaoss i my w tych 28

0

@Bobo25 zdarzać się raz na 2-3 mecze a robić to 5x pod rząd w trakcie jednego spotkania to nie to samo.

3

Swoją drogą jak ludzie zarabiający miliony euro co sezon mogą odwalać takie jajca jak Zieliński czy np Raphinha przy biciu stałych fragmentów gry. Piłka stoi, przeciwnik nie przeszkadza.....a oni walą 20m za wysoko albo na wysokości krasnoludków z ogrodu. dramat

0

@czółkovsky dla Nets nie na szybkich i przyjemnych meczy :D

1

@BorzyKrzys i potem się dziwić, że Zieliński, Szymański czy Lewandowski grają tak jak grają z takim nastawieniem

0

@tristan87 lewica

2

@Tasde przecież Arabia dopiero od 80min grała na czas.

4

Ale dziś Krychowiak oprócz tego strzału teraz to gra bardzo dobrze

4

Zieliński i Lewandowski słabo, a i tka po meczu Lewandowski będzie chwalony za zaangażowanie, a Zieliński krytykowany

0

Z tej linii ataku to powinien całą 4wymienic

0

Martini i jego taktyka....nic się nie zmieniło :D

1

Jak ktokolwiek traci piłkę to Borek wymienia tego piłkarza po nazwisku, jak traci Lewandowski to "tracimy piłkę".....zakochanie dziennikarzy nim jest obrzydliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?