FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 a skonczy się na Ljunbergu :D
41
@Rewolucja123 ale przepraszam w jaki sposób to jest kradzież? zagrał w polu karnym specjalnie ręką, czerwona kartka i rzut karny...czego chcieć więcej od sędziego
3
@Rewolucja123 a ludzie tu już wyzuwali Cavaminge od debila....a tu Alves robi wślizg na kilka miesięcy kontuzji
0
Czy na PS4 w Fifie są te całe style biegania lenghty? Do tej pory czytałem, że nie, ale no Mings 75tempa dogania mi na luzie Simona 98temoa
2
@fart za ten technik dla Tatuma to sędzia powinien dostać jakąś karę
0
@tomek8756 ale ważne w 2010 i 2014 taka sytuacja nie miała miejsca xd
1
@DaPidejpi Carvalaj dużo kontuzji miał przez ostatnie 5lat, a Ferrana grał w każdym meczu niemal chyba
1
@Mordzia97 mnie wkurza fakt, że nie mogę iść do baru do ogródka jakiegoś i tam przy piwku obejrzyc meczyk. No ale zakładam że jak już będą ćwierćfinały to będę podjarany bardzo
21
i pewnie wypadnie do kwietnia
0
@msmsms ja to bym się kłócił z określeniem "stalowa obrona"... w wielu meczach obrona była fatalna i tylko ter Stegen nas ratował
9
@Herato nawet jak ma racje to nie idziesz do wywiadu i nie mówisz takich w środku sezonu. Możesz mówic gdy odejdziesz już z klubu...i na pewno nie gadasz, że jestes przystojniejszy xD
0
@AmigoBlancos ćwierćfinał to powinien być obowiązek, po fazie grupowej trafiają na potencjalnie USA-Walia (zakładam, że Anglia pierwsza)
6
@Mow_mi_Douglas że wrzuciłeś same zdjęcia nie pisząc co się działo przez całą drugą połowę.... manipulacja lepsza niż w TVP
3
@IronSanHybrid tylko Gigachad może wygrać, inne będzie oszustwem
5
@Kamilos84 szkoda, że w Portugalii ten Santos mu tak do tyłka wchodzi, że będzie grał wszystko. Bez niego Portugalia mogłaby wiele osiągnąć, a on mógłby wchodzić na ostatnie 15min.
1
@Cule1234 czyli Pique zrezygnował z pensji, niektórzy piszą o Messim czy Gundogan, a tu trzeba do rezerw ściągać PO, bo w głównej drużynie nie ma tyle miejsca na płace...no no no coraz lepiej
0
@czółkovsky taki trochę patyczak, wiadomo, że jak pójdzie do NBA to dużo nabierze masy i mięśni, ale ta sylwetka nie zwiastuje na ten moment dużego zdrowia chyba
29
szkoda, że nigdy nie będzie nam dane zobaczyć trio Mbappe-CR-Vinicius....poziom ego by musiał zostać zmierzony w nowej skali
1
@tomek8756 wywiad idiotyczny, ale to, że nie pogratulował to co w tym złego? Ronaldinho gratulował każdej ZP Messiemu? przecież też grali ze sobą...
0
@Emhyr sport.pl meczyki.pl i weszlo
1
@Emhyr ja dziś bylem na trzech portalach i na każdym było
12
Tamta porażka to chyba najlepsza nasza porażka w tym wieku :D
0
@michal26 no niby Mundo, ale odnośnie Busquetsa to bardzo możliwe, że chcą z nim przedłużyć umowę
1
@escarabajo chyba i tak najlepsza linia obrony na mundialu
0
Ciekawe czy ten wywiad się jakoś specjalnie przełożyć na mudnial i np nie będzie grał w podstawowej "11"
0
@gumaz jeśli to prawda to już brak słów....gość od 5lat nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie
0
@MRSCHRONIC taktyczny, ja to nie wiem jak je robić, czy w tych towarzyskich muszę grać tymi czerwonymi?
1
@Pawlak1992 pod koniec eliminacji zaczął kombinować z 3obroncow i potem już nie mogli wrócić do normalności
0
@bartekvisca i łysy boczny obrońca, ale zapomniałem jak się nazywa, chyba jakiś Maxi
2
Gdyby Araujo był zdrowy to Urugwaj mógłby nieźle namieszać na tym mundialu. Araujo, Gimenez w obronie. Fede i Bentancur w pomocy, a w ataku Suarez (pomimo wieku przy dobrym wykorzystaniu dałby radę wg mnie) i Nunez. Dodać ich charakter jeszcze i jest solidna ekipa