3

@MesQueUnClub_87 a skonczy się na Ljunbergu :D

41

@Rewolucja123 ale przepraszam w jaki sposób to jest kradzież? zagrał w polu karnym specjalnie ręką, czerwona kartka i rzut karny...czego chcieć więcej od sędziego

3

@Rewolucja123 a ludzie tu już wyzuwali Cavaminge od debila....a tu Alves robi wślizg na kilka miesięcy kontuzji

0

Czy na PS4 w Fifie są te całe style biegania lenghty? Do tej pory czytałem, że nie, ale no Mings 75tempa dogania mi na luzie Simona 98temoa

2

@fart za ten technik dla Tatuma to sędzia powinien dostać jakąś karę

0

@tomek8756 ale ważne w 2010 i 2014 taka sytuacja nie miała miejsca xd

1

@DaPidejpi Carvalaj dużo kontuzji miał przez ostatnie 5lat, a Ferrana grał w każdym meczu niemal chyba

1

@Mordzia97 mnie wkurza fakt, że nie mogę iść do baru do ogródka jakiegoś i tam przy piwku obejrzyc meczyk. No ale zakładam że jak już będą ćwierćfinały to będę podjarany bardzo

21

i pewnie wypadnie do kwietnia

0

@msmsms ja to bym się kłócił z określeniem "stalowa obrona"... w wielu meczach obrona była fatalna i tylko ter Stegen nas ratował

9

@Herato nawet jak ma racje to nie idziesz do wywiadu i nie mówisz takich w środku sezonu. Możesz mówic gdy odejdziesz już z klubu...i na pewno nie gadasz, że jestes przystojniejszy xD

0

@AmigoBlancos ćwierćfinał to powinien być obowiązek, po fazie grupowej trafiają na potencjalnie USA-Walia (zakładam, że Anglia pierwsza)

6

@Mow_mi_Douglas że wrzuciłeś same zdjęcia nie pisząc co się działo przez całą drugą połowę.... manipulacja lepsza niż w TVP

3

@IronSanHybrid tylko Gigachad może wygrać, inne będzie oszustwem

5

@Kamilos84 szkoda, że w Portugalii ten Santos mu tak do tyłka wchodzi, że będzie grał wszystko. Bez niego Portugalia mogłaby wiele osiągnąć, a on mógłby wchodzić na ostatnie 15min.

1

@Cule1234 czyli Pique zrezygnował z pensji, niektórzy piszą o Messim czy Gundogan, a tu trzeba do rezerw ściągać PO, bo w głównej drużynie nie ma tyle miejsca na płace...no no no coraz lepiej

0

@czółkovsky taki trochę patyczak, wiadomo, że jak pójdzie do NBA to dużo nabierze masy i mięśni, ale ta sylwetka nie zwiastuje na ten moment dużego zdrowia chyba

29

szkoda, że nigdy nie będzie nam dane zobaczyć trio Mbappe-CR-Vinicius....poziom ego by musiał zostać zmierzony w nowej skali

1

@tomek8756 wywiad idiotyczny, ale to, że nie pogratulował to co w tym złego? Ronaldinho gratulował każdej ZP Messiemu? przecież też grali ze sobą...

0

@Emhyr sport.pl meczyki.pl i weszlo

1

@Emhyr ja dziś bylem na trzech portalach i na każdym było

12

Tamta porażka to chyba najlepsza nasza porażka w tym wieku :D

0

@michal26 no niby Mundo, ale odnośnie Busquetsa to bardzo możliwe, że chcą z nim przedłużyć umowę

1

@escarabajo chyba i tak najlepsza linia obrony na mundialu

0

Ciekawe czy ten wywiad się jakoś specjalnie przełożyć na mudnial i np nie będzie grał w podstawowej "11"

0

@gumaz jeśli to prawda to już brak słów....gość od 5lat nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie

0

@MRSCHRONIC taktyczny, ja to nie wiem jak je robić, czy w tych towarzyskich muszę grać tymi czerwonymi?

1

@Pawlak1992 pod koniec eliminacji zaczął kombinować z 3obroncow i potem już nie mogli wrócić do normalności

0

@bartekvisca i łysy boczny obrońca, ale zapomniałem jak się nazywa, chyba jakiś Maxi

2

Gdyby Araujo był zdrowy to Urugwaj mógłby nieźle namieszać na tym mundialu. Araujo, Gimenez w obronie. Fede i Bentancur w pomocy, a w ataku Suarez (pomimo wieku przy dobrym wykorzystaniu dałby radę wg mnie) i Nunez. Dodać ich charakter jeszcze i jest solidna ekipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?