7

myślałem, że już nie będę musiał się denerwować widząc Casemiro na Camp Nou...

0

@zTx jak się skompromitujemy z United to powinniśmy odpuścić międzynarodowe rozgrywki na 5 lat

2

nie mamy szans, Lewy się schowa przy potężnym Harrym Magłajerem

0

@Death_voice a mi się podoba taki wpis, na czasie

2

znając Uefe to Liverpool vs Real i PSG vs Bayern tego samego dnia będzie

0

@Pedri16Future znając PSG jakby awansowali z pierwszego to by trafili na Liverpool

2

Ale City jest pchane przez tą Uefa....nikt nie m takich łatwych rywali jak oni

0

zastanawialiście się co by było gdyby Font wygrał wybory? Myślicie, że bylibyśmy w lepszym momencie sezonu czy gorszym?

2

@lucca87 tylko na prawą obronę nie potrzebujemy kogoś na uzupełnienie obrony tylko kogoś kto tam będzie nominalnie grał

2

@Criss18Barca sto procent racji. Iśc do baru do ogródka i obejrzeć meczyk to było tyo. Wtedy to i Australia vs Armenia by się oglądało

0

@cris2706 przecież po porażkach z Interem były tu głosy, że to dobry zespół, a teraz, że w potencjalnym meczu z Realu są bez szans?

7

Najsłabsze Juve od lat wygrywa z Interem 2-0, a my w dwumeczu z nimi zdobyliśmy 1pkt....

0

@Transu96 jego też planuje zrobić

0

@AlexDark00 no ja gram buntownik Avila...więc zakładam, że Fati będzie jednak lepszy xd

0

@AlexDark00 trzeba go zrobić, brakuje napastnika z La Liga z wysokim tempem (na ile gen tempo dalej ma duże znaczenie)

0

@Medium brakuje przegranej Liverpoolu

0

Emery to jest jednak idealny trener dla klubów tych z drugiej czy trzeciej półki. Może i to początek w Aston, ale wydaje mi się że w przyszłym sezonie już powalczą o jakieś top 8

1

@pt9 żartujesz, że za 13-7 masz takie nagrody...

0

@PatrykBarca na moje to gość który przybliży nas do LK zamiast LM

1

@PatrykBarca i dalej by pewniaka nie było :p gość jest dobry na zespół taki jaki Brighton. U nas by był gorszy niż Trincao

0

Na canale plus sport 2 na żywo najpiękniejszy sport.

5

@Survier nie ma lepszego obrońcy od Nacho i nie bylo

0

@IronSanHybrid czekam na Muran vs Lew vs Najman. Ich troje

0

@Criss18Barca znaczy no 98% kibiców chyba nie zna bo co kolejkę jest afera wśród nich

0

@AlexDark00 że z nim to długo w LE nie pobędziemy....tylko nie mówię o awansie do LM tylko spadku do LK

2

@El dominatore w ramach oszczędzania zawodników. Dzień po dniu zagrali

0

@Criss18Barca no ale to kto w takim razie? Nicki już młodszy nie będzie i w zeszłym sezonie wystąpił chyba tylko w 6meczach. Wszyscy mocni ale ktoś spaść musi :D a wątpie by Stal z Woźniakiem, Thompsenem i przede wszystkim Vaculikiem miała drżeć o utrzymanie

0

@Criss18Barca Leszno z samym kołodziejem może mieć problem. Krosno jak Doyle znowu będzie jeździł na odwal się to też. Stal na moje pewniak do utrzymania. Stawiam na spadek Grudziądza jednak, oczywiście na ten moment

4

@Ojciec5tkidzieci covid się zaczął od nietoperza w Azji to teraz będzie powtórka przez węża

1

@Onie w ten weekend tak słaba TOTW, że wystarczy 11 Winów i wywalone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?