0

@takisobiektos jest ktoś kto podczas swojego pierwszego sezonu dostał nagrodę najlepszego rookie i MVP? :P

1

Ten ostatni cytat to taki trochę Pablo z Narcos o byciu prezydentem Kolumbii

1

@gorgota no ale na czym grasz bo teraz to ma znaczenie :p

0

@macio_944 przez chore przeliczniki wiatru, faworyzowanie Niemców czy zimowy sport rozgrywanie na trawie to już umarł ten sport chyba

1

@Kgorecki2500 daliby wkoncu kogoś na PP bo obok Dembele to nie ma dużego wyboru

0

@Emhyr że to kolejny Raphinha. Błyszczy w średniaku/słabej druzynie, a jak pójdzie do dobrej to będzie miał problemy by okiwać obrońcę w pierwszej rundzie CdR

4

@El dominatore muszą trochę pograć słabiej by pozostałe drużyny uwierzyły, że mają jakiekolwiek szanse

1

@Medium Eto to ma taką niechęć do Henry, że za niedługo porówna go do Adebayora

0

@Emhyr boje się, że hajs od Pique pójdzie na przedłużenia takich gości jak Alonso, Bellerin czy Roberto...

1

@Rust_Cohle w piątek lepiej odpuścić. Najlepiej w niedzielę

0

Pique tyle lat w klubie, ale jak ktoś wspomni jego to od razu wpada dłoń w górę i 5-0 i żaden inny obraz się nie pojawia

0

@hoeniker no jest to ten sam problem co Busquets. Stary archetyp defensywnego pomocnika. Grając tak wysoko nie możemy mieć na tej pozycji gościa co biega 5km/h

0

@hoeniker i za rok w grudniu znowu zastanawianie się dlaczego w LM nie wyszlo i czy mamy szansę w LE :D

1

@fart nie powiedziałbym, że go wyjaśnia skoro ten musiał przebiec prawie tyle samo by wgl zdążyć do JT :P

1

@DaPidejpi no od dwóch dni ten filmik jest to wrzucany co 15min chyba, bez przesady

5

@DaPidejpi wrzućcie to jeszcze 50razy...

0

@Emhyr co to dla zarządu im przedłużyć umowę tym razem o 2 lata....

0

@masq jeśli za darmo to tak :D za więcej niż 10mln to nie

1

@Deviler idiotyzm. jakiś debil to wymyślił

6

@Zoker trzeba się pomalować na czarno, pojechać do USA i jestem ustawiony do końca życia

0

@Coutinho007 no ale to tak jakby Vermaelena umieszczać na takiej liście gdy grał u nas. W każdym meczu kozak tylko nie było ich za wiele.

5

@Kondziubarca obrońcy Realu są trochę przehypowani. Są bardzo dobrzy, ale no nie zachowali chyba żadnego czystego konta w tym sezonie, a jeżeli ten ranking obejmuje zeszły sezon to przecież Courtois ich ratował kilka razy na mecz, coś ala ter Stegen nas w tym sezonie

2

@Coutinho007 w szpitalu niestety coraz częściej

0

Semeniuk odchodzi z Zaksy, ta niestety nie ściągnęła nikogo solidnego na jego miejsce i raczej ten sezon muszą odpuścić. Nie widzę żadnych szans na jakikolwiek puchar dla nich

1

@GeneralXavi zdecydowanie my. Juve nie miało takich transferów jak my. Plus oni powalczyli w każdym meczu

0

@Barwindg to pewnie Maradona

0

@Transu96 dla kogoś kto nic nie trafia dobre i to

1

@AmigoBlancos tylko znając Real to niestety sobie poradzi czy to z Frankfurtem czy to Liverpoolrm

0

@Ojciec5tkidzieci Nysa spuchnie, pewnie 3-1 dla Zawiercia jak wyjdą podstawowym składem

0

@AlexDark00 no ale szanse ma również Brazylia czy Francja i o nich nic tu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?