0

@FcPortoFan1999 jednak to jakie zakupy zrobiliśmy zmuszało nas by wierzyć w coś więcej. Może i odpaść to nie wstyd (wg mnie tak) ale jak już odpaść to na pewno nie w takim stylu. Dla mnie my jesteśmy największym rozczarowaniem

2

@tomek8756 ciężko się nie zgodzić z tym, mądrze powiedział

1

@Cule1234 czasami to mam wrażenie, że tu ważniejsze są informacje o kadrowiczach Argentyny niż Polski :P

2

@Deviler oj nie, próbowałem nim grać i Łoniaki Williams jest 10x lepszy

0

x kurde D

1

@Mow_mi_Douglas nie no chłop jest dramatyczny.

0

@Rust_Cohle zazdroszczę ludziom co cokolwiek trafiają....u mnie paczka z ikoną to Shevczenko....hero? Ljunberg; totw85+ to Casemiro xd

0

@Mns21 a w maju kolejny pierścień :P

0

Przynajmniej jedna ekipa z Premier League xddd no to zwalniamy maszynę losująca i podajemy przez cały czas inne nazwy drużyn

0

Wychodzi na to, że Ci co mówią, że u nas nie ma nic zajęć na siłowni mają rację. Dużo tych kontuzji, a z dobrze rozbudowanymi mięśniami czy ścięgnami tego by nie było

3

Może i my się skompromitowalismy w LM....może i Atletico też.....Juve jutro też się żegna.....ale kurde nikt nie przebije w tym komentatorów Polsatu, co człowiek poznaje nowych piłkarzy co mecz

0

Legnlet bohaterem Kogutów

8

I pewnie Xavi obwini Torre za tego karnego i się usprawiedliwi by mu nie dać grać, ale Alonso będzie grał dalej Amigo

0

@dv7wisnia to bardziej de Paul nie jest za takiego uważany?

0

@Marcin91fcb ale wiesz o tym, że Pique zdrowy to obecnie poziom Albatrosów?

0

@PartidarioCatalan np tego Casado czy Valle Gomez? Jakoś nie ma problemu w Barcelonie od kilku lat wystawiać piłkarzy na nieswoich pozycjach to czemu im nie dać szansy?

0

@Rewolucja123 dobrze, że po meczu z Interem nikt nie marudził na Pique. A teraz nikt ani słowa nie powie na niego bo pamięć za krótka i już nie pamiętacie co odwala ostatnio jak gra....

1

@Ojciec5tkidzieci Gianelli kozak jakich mało. Ma absolutnie wszystko

1

Za wystawienie takiej obrony to Xavi powinien z tego Pilzna wracać do domu na nogach..... kompromitacja

3

@Ojciec5tkidzieci pierwszy raz widziałem by w siatkówce ktoś stracił przytomność.

1

@barti_VEB97 fałszywi skrzydłowi

1

@MesQueUnClub96 Douglas też wygrał chyba z nami xd

0

@Emhyr a gdzie trio: Pique-Martinez-Garcia?

0

@esem91 beznadziejny typ jest i tyle.

1

@GadulkiGembulki_FCB nie u Xaviego. Prędzej tam Alonso zagra

0

@BorzyKrzys jeżeli to nie po angielsku to takie wpisy powinny być usuwane przez moderację.

5

@Rust_Cohle jeśli to prawda i to był ich pomysł to szanuje za to :D

1

@BaroPodertos dokladnie. Na treningu Gomez to podobno był połączeniem Iniesty i Xaviego....w meczach połączenie Mączyńskiego i Dudki

0

@barcelonaLM to ja już wolę te setki twittow odnośnie Verrattiego, Fabregasa czy Marquinhosa czy jak to się pisze

0

@FioletoweOczy nie twierdzę, że Xavi nie narzeka ale Klopp to już na wszystko narzeka....za niedługo na czarną dziurę coś powie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?