FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jednak to jakie zakupy zrobiliśmy zmuszało nas by wierzyć w coś więcej. Może i odpaść to nie wstyd (wg mnie tak) ale jak już odpaść to na pewno nie w takim stylu. Dla mnie my jesteśmy największym rozczarowaniem
2
@tomek8756 ciężko się nie zgodzić z tym, mądrze powiedział
1
@Cule1234 czasami to mam wrażenie, że tu ważniejsze są informacje o kadrowiczach Argentyny niż Polski :P
2
@Deviler oj nie, próbowałem nim grać i Łoniaki Williams jest 10x lepszy
0
x kurde D
1
@Mow_mi_Douglas nie no chłop jest dramatyczny.
0
@Rust_Cohle zazdroszczę ludziom co cokolwiek trafiają....u mnie paczka z ikoną to Shevczenko....hero? Ljunberg; totw85+ to Casemiro xd
0
@Mns21 a w maju kolejny pierścień :P
0
Przynajmniej jedna ekipa z Premier League xddd no to zwalniamy maszynę losująca i podajemy przez cały czas inne nazwy drużyn
0
Wychodzi na to, że Ci co mówią, że u nas nie ma nic zajęć na siłowni mają rację. Dużo tych kontuzji, a z dobrze rozbudowanymi mięśniami czy ścięgnami tego by nie było
3
Może i my się skompromitowalismy w LM....może i Atletico też.....Juve jutro też się żegna.....ale kurde nikt nie przebije w tym komentatorów Polsatu, co człowiek poznaje nowych piłkarzy co mecz
0
Legnlet bohaterem Kogutów
8
I pewnie Xavi obwini Torre za tego karnego i się usprawiedliwi by mu nie dać grać, ale Alonso będzie grał dalej Amigo
0
@dv7wisnia to bardziej de Paul nie jest za takiego uważany?
0
@Marcin91fcb ale wiesz o tym, że Pique zdrowy to obecnie poziom Albatrosów?
0
@PartidarioCatalan np tego Casado czy Valle Gomez? Jakoś nie ma problemu w Barcelonie od kilku lat wystawiać piłkarzy na nieswoich pozycjach to czemu im nie dać szansy?
0
@Rewolucja123 dobrze, że po meczu z Interem nikt nie marudził na Pique. A teraz nikt ani słowa nie powie na niego bo pamięć za krótka i już nie pamiętacie co odwala ostatnio jak gra....
1
@Ojciec5tkidzieci Gianelli kozak jakich mało. Ma absolutnie wszystko
1
Za wystawienie takiej obrony to Xavi powinien z tego Pilzna wracać do domu na nogach..... kompromitacja
3
@Ojciec5tkidzieci pierwszy raz widziałem by w siatkówce ktoś stracił przytomność.
1
@barti_VEB97 fałszywi skrzydłowi
1
@MesQueUnClub96 Douglas też wygrał chyba z nami xd
0
@Emhyr a gdzie trio: Pique-Martinez-Garcia?
0
@esem91 beznadziejny typ jest i tyle.
1
@GadulkiGembulki_FCB nie u Xaviego. Prędzej tam Alonso zagra
0
@BorzyKrzys jeżeli to nie po angielsku to takie wpisy powinny być usuwane przez moderację.
5
@Rust_Cohle jeśli to prawda i to był ich pomysł to szanuje za to :D
1
@BaroPodertos dokladnie. Na treningu Gomez to podobno był połączeniem Iniesty i Xaviego....w meczach połączenie Mączyńskiego i Dudki
0
@barcelonaLM to ja już wolę te setki twittow odnośnie Verrattiego, Fabregasa czy Marquinhosa czy jak to się pisze
0
@FioletoweOczy nie twierdzę, że Xavi nie narzeka ale Klopp to już na wszystko narzeka....za niedługo na czarną dziurę coś powie