1

@AmigoBlancos jeszcze brakuje gdy na alejce się spotka ciotkę brata szwagra kuzynki pradziadka i rozmowa "pogoda dziś nie sprzyja" "wszyscy zdrowi w domu?" "No my musimy już uciekać bo jeszcze mamy parę grobów do obskoczenia

0

Ta linia obrony sprawia, że mam nadzieję, że stracimy dużo bramek a i tka bohaterem spotkania będzie Pena

0

@FioletoweOczy nigdy w życiu nie chciałbym Kloppa u nas. Zachowuje się jak świnia i prostak, skacze do każdego jak głupek i obwinia zawsze wsyztskich i wsyztski za porażkę, nawet wiatr....to nie Małysz

1

@IronSanHybrid czyli dziś tysiące osób sprzedających znicze i wiązanki przed cmentarzem powinni być usuwani? Ok, mam nadzieję że tak będzie

1

@Criss18Barca Vini nie będzie najwięcej fochow strzelał na boisku

0

@czółkovsky jak można mieć takie trafy....mi jak wpadnie 83 Gakpo to jestem w szoku że taki fart. Z każdej rozbudowy czy paczki 80+ lecą duplikaty. Jedyny dobry traf to chyba Valverde tydzień po premierze gry

0

@don'T.R.I.P.e tak, bo jako normalny tancerz czułbym się dyskryminowany

15

w tańcu z gwiazdami podobno dziś jest finał i w nim jest dwóch gejów jako para....no kto by się spodziewał przed pierwszym odcinkiem, że zajdą tak daleko. Czemu ten swiat jest coraz bardziej chory na punkcie tych równości itp

0

@Pawci023x no Giannis zdecydowanie

1

@Survier ktokolwiek z rezerw kto mi zostać powołany, ale Xavi ma na to wywalone i woli 46raz odgrzewac tego samego kotleta

0

Mecz o nic a my wyjdziemy obroną Bellerin-Pique-Alonso-Alba...no ja Cię krynca rzygać się chce xd

0

@Arkon skoro piszesz o kontuzji Neymara to trzeba też wziąć pod uwagę niemal pewną kontuzje Haalanda, obaj tak często są kontuzjowani

0

@Emhyr czekam na jakiegoś randoma z ligi mongolskiej

4

@Arkon tylko PSG ma jeszcze w ataku Neymara i Messiego, jakkolwiek genialny jest Foden czy Mahrez to PSG wygrywa w tej formacji

1

@MESSIah16 Obrona i pomoc City, atak PSG i bramkarz równo wg mnie

1

Jak zagrał Raphinha? Asysta to było jedno magic touch czy jednak coś jeszcze pozytywnego zrobił?

1

@Striker tak wywalił Pique, że gość zawalił mecz z Interem i w nagrodę zagra z Pilznem o nic

2

@bari_94 to mogli o tym myśleć przy kompromitacji z Bayernem czy oklepie od Interu. Teraz powinien być czas dla młodych. Stara gwardia pokazała już jak im zależy i jak "walczyli" o honor klubu

3

Mecz o nic w LM a my wyjdziemy środkiem obrony Pique-Alonso....super Xavi, dobrze że kiedyś ktoś Tobie dał szansę na grę.

2

@KlonaZepan ale idiotyczne. Deulofeu to w tym sezonie top 10xawodnikow Serie A. Nasi skrzydłowi w tym sezonie to kilka półek niżej

0

Busquets w wyjściowym składzie, a ludzie chcą by Xavi został....

0

super transfery....niedostępni zawsze

8

@Tomasson81 Napoli krzyknie teraz za niego 100mln, a po sezonie jak tak będzie grał 150mln :D

2

@Rust_Cohle no jakby mi płacili 10mln za sezon czy tam ile to raczej bym najpierw się skupił na podaniu a potem na robieniu kółeczek :D

2

@Mns21 zwalnianie trenera co chwilę nie jest dobre, ale trzymanie trenera bez żadnego pomysłu na grę, ślepo wierzącego w gościa z którym grał 10lat temu jest dobre?

1

@Kidd bo to było smiesznie :D gośc się zakręcił 2 razy...po to by nie podać celnie na 5m xD

1

@kamiVeB jeśli zakładamy że będą zdrowi to też widzę ich na pierwszym miejscu, ale no nie wierzę że Kawhi zagra 50% spotkań, a George więcej niż 60, a bez tego raczej nie ma na to szans

0

@kamiVeB zachód będzie mega dziwny w tym roku w fazie zasadniczej. GSW wiedzą jak to się bić o to w tej fazie, LAC i Denver będą raczej oszczędzać swoich rekonwalescentów, czyli pewnie znowu Phoenix znowu wygra regular sezon a potem wciry od Memphis czy NOP

0

@kamiVeB patrzę 7 miejsce Denver i sobie myślę "no nie możliwe, muszą być wyżej"....po czym przypomniałem sobie jakie druzyny zostały :D chociaż ja osobiście Suns widzę znacznie niżej niż Nuggets (oczywiście zdrowych)

0

@Commando przestanmy z tym pechem. Brak pomysłu na zespół a nie pech. Nie potrafimy mieć dobrej sytuacji z dobrymi klubami i to się nie zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?