FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos jeszcze brakuje gdy na alejce się spotka ciotkę brata szwagra kuzynki pradziadka i rozmowa "pogoda dziś nie sprzyja" "wszyscy zdrowi w domu?" "No my musimy już uciekać bo jeszcze mamy parę grobów do obskoczenia
0
Ta linia obrony sprawia, że mam nadzieję, że stracimy dużo bramek a i tka bohaterem spotkania będzie Pena
0
@FioletoweOczy nigdy w życiu nie chciałbym Kloppa u nas. Zachowuje się jak świnia i prostak, skacze do każdego jak głupek i obwinia zawsze wsyztskich i wsyztski za porażkę, nawet wiatr....to nie Małysz
1
@IronSanHybrid czyli dziś tysiące osób sprzedających znicze i wiązanki przed cmentarzem powinni być usuwani? Ok, mam nadzieję że tak będzie
1
@Criss18Barca Vini nie będzie najwięcej fochow strzelał na boisku
0
@czółkovsky jak można mieć takie trafy....mi jak wpadnie 83 Gakpo to jestem w szoku że taki fart. Z każdej rozbudowy czy paczki 80+ lecą duplikaty. Jedyny dobry traf to chyba Valverde tydzień po premierze gry
0
@don'T.R.I.P.e tak, bo jako normalny tancerz czułbym się dyskryminowany
15
w tańcu z gwiazdami podobno dziś jest finał i w nim jest dwóch gejów jako para....no kto by się spodziewał przed pierwszym odcinkiem, że zajdą tak daleko. Czemu ten swiat jest coraz bardziej chory na punkcie tych równości itp
0
@Pawci023x no Giannis zdecydowanie
1
@Survier ktokolwiek z rezerw kto mi zostać powołany, ale Xavi ma na to wywalone i woli 46raz odgrzewac tego samego kotleta
0
Mecz o nic a my wyjdziemy obroną Bellerin-Pique-Alonso-Alba...no ja Cię krynca rzygać się chce xd
0
@Arkon skoro piszesz o kontuzji Neymara to trzeba też wziąć pod uwagę niemal pewną kontuzje Haalanda, obaj tak często są kontuzjowani
0
@Emhyr czekam na jakiegoś randoma z ligi mongolskiej
4
@Arkon tylko PSG ma jeszcze w ataku Neymara i Messiego, jakkolwiek genialny jest Foden czy Mahrez to PSG wygrywa w tej formacji
1
@MESSIah16 Obrona i pomoc City, atak PSG i bramkarz równo wg mnie
1
Jak zagrał Raphinha? Asysta to było jedno magic touch czy jednak coś jeszcze pozytywnego zrobił?
1
@Striker tak wywalił Pique, że gość zawalił mecz z Interem i w nagrodę zagra z Pilznem o nic
2
@bari_94 to mogli o tym myśleć przy kompromitacji z Bayernem czy oklepie od Interu. Teraz powinien być czas dla młodych. Stara gwardia pokazała już jak im zależy i jak "walczyli" o honor klubu
3
Mecz o nic w LM a my wyjdziemy środkiem obrony Pique-Alonso....super Xavi, dobrze że kiedyś ktoś Tobie dał szansę na grę.
2
@KlonaZepan ale idiotyczne. Deulofeu to w tym sezonie top 10xawodnikow Serie A. Nasi skrzydłowi w tym sezonie to kilka półek niżej
0
Busquets w wyjściowym składzie, a ludzie chcą by Xavi został....
0
super transfery....niedostępni zawsze
8
@Tomasson81 Napoli krzyknie teraz za niego 100mln, a po sezonie jak tak będzie grał 150mln :D
2
@Rust_Cohle no jakby mi płacili 10mln za sezon czy tam ile to raczej bym najpierw się skupił na podaniu a potem na robieniu kółeczek :D
2
@Mns21 zwalnianie trenera co chwilę nie jest dobre, ale trzymanie trenera bez żadnego pomysłu na grę, ślepo wierzącego w gościa z którym grał 10lat temu jest dobre?
1
@Kidd bo to było smiesznie :D gośc się zakręcił 2 razy...po to by nie podać celnie na 5m xD
1
@kamiVeB jeśli zakładamy że będą zdrowi to też widzę ich na pierwszym miejscu, ale no nie wierzę że Kawhi zagra 50% spotkań, a George więcej niż 60, a bez tego raczej nie ma na to szans
0
@kamiVeB zachód będzie mega dziwny w tym roku w fazie zasadniczej. GSW wiedzą jak to się bić o to w tej fazie, LAC i Denver będą raczej oszczędzać swoich rekonwalescentów, czyli pewnie znowu Phoenix znowu wygra regular sezon a potem wciry od Memphis czy NOP
0
@kamiVeB patrzę 7 miejsce Denver i sobie myślę "no nie możliwe, muszą być wyżej"....po czym przypomniałem sobie jakie druzyny zostały :D chociaż ja osobiście Suns widzę znacznie niżej niż Nuggets (oczywiście zdrowych)
0
@Commando przestanmy z tym pechem. Brak pomysłu na zespół a nie pech. Nie potrafimy mieć dobrej sytuacji z dobrymi klubami i to się nie zmienia.