FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@doc Xavi nie da mu szans, nie ma jaj. Już prędzej Busquets zagra w ataku
0
@Klaudiaa8 jezeli powoła tego debila (nie można nazywac go inaczej jak człowiek ogląda co robi na boisku) to mam nadzieję, żę przegramy na mundialu 5-0 z każdym....
0
@Michael24 tak, tylko trene powinien zmniejszyć jego rolę w zespole. Portugalia w ataku ma dobry skład i CR nie jest niezbędny zawsze
1
@fart pewnie zagra 55-60 meczy na moje
1
@fart liczę, że NOP zrobią niespodziankę i awansują do drugiej rundy (to patrząc jak mocny jest zachód byłoby sukcesem)
2
@AmigoBlancos no wiesz...tu przed El Clasico dużo osób pisało, że Fede jest mocno przereklamowany cd
1
@Adi123456789 0 niestety, chyba że szybko pożegnamy się z Xavim to może CdR
0
@Encore już widzę jak to Raphinha zrobi....a nie, jednak on tak nie potrafi
1
@fart ich last dane było już kilka :P z tego co pamiętam Ty jesteś fanem Celtics- na ten moment w finale konferencji wschodniej kogo stawiasz i kto wygrany? nie mówie o zasadniczej
0
@czółkovsky nie wierze w zdrowego Kawhi niestety :D prędzej Denver widzę jako rywal
3
@kamiVeB Oprócz NOP nie ma chyba druzyny która by tak jarała : p
1
@czółkovsky słyszę to już co rok, aczkolwiek cieszę się że znowu raczej mnie faworyci nie zawiodą :p a Ty kogo stawiasz na finał? Ja GSW vs Bucks i na ten moment niestety Giannis to bierze
4
Zaczynamy sezon NBA (może co było wcześniej). Czy ktos jest gotów stawić przeciw GSW? Jak cała trójka będzie ich zdrowa to raczej znowu mamy mistrza :) na móje szczęście bo dzięki tej dwójce (Curry i Thompson) zacząłem oglądać koszykówkę.
4
@kampe36 znając gen przegranej tej drużyny, to gdyby w ostatniej kolejce wystarczyła nam wygrana z Pilznem 0-1 to by przegrali
1
@BartqRKO i tak go SAS zgarnia wg mnie :p pozostałe organizacje są tak słabe w "codziennym życiu" że i zatankować solidnie nie będą umieć :D aczkolwiek podobno drugi numer też będzie totalnym kozakiem
1
@Kgorecki2500 mi się mega podobalo jak Messi przepycha mojego Adame Traote xd ale ogólnie ta FIFA wg mnie bardzo fajna
2
@BartqRKO to patrząc na to ile drużyn chce tankować to dużo wygranych :D da im pewnie 11 miejsce
0
@Dembouz1899 szkoda, że nie przestali kręcić w pewnym momencie.....w pewnym momencie strasznie stracił na jakości
0
@against_modern_football niemożliwe :D
1
@Adi123456789 Arnold to poziom Desta w obronie
1
@Cvzx noo oczywiście, mocne uderzenia lub ciągła obroną to jest to a nie jakieś: serw wolej przy siatce
5
@msmsms no mi zaimponował tym szczepieniem. Stwierdził że to głupota i tego nie zrobi, czym prawdopodobnie zaprzepaścił sobie okazję do wyprzedzenia Nadala o jakieś 10 wielkich szlemów na koniec kariery
0
@Pedri16Future Cancelo za Arnoldem? W sumie już mnie nic nie zdziwi
3
@MesQueUnClub96 Hurkacz to jest śmieszny, bez psychiki całkowicie. Djoko lubię, czasami zachowuje się na korcie jak dzban, ale ma swoje poglądy i mega zaplusowal tym, że ważniejsze jest jego zdanie odnośnie szczepień i wolał opuścić wielkie szlemy niż się zaszczepić
1
@msmsms znacznie bardziej mi przypada do gustu gra Nadala czy Djoko.
2
@MesQueUnClub96 od Ciebie to brzmi jak komplement xd
8
@MesQueUnClub96 ja tam Federera nie lubię
2
@kuz ale Koeman też musiał grać tymi "wybitnymi" napastnikami. Na ten moment to ciężko oceniać Xaviego lepiej niż Koemana, tak samo źle albo nawet gorzej Hiszpan wygląda
1
@Rastafarnianin tylko jest jeden problem. Nie zagrasz prostopadłego podania gdy skrzydłowi stoją w miejscu i czekają na piłkę. Zero ruchu
0
@ddanioofcb 3/10