- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
5
Off-season w wykonaniu Charlotte Hornets:
4/13 - Blowout w Play-In vs Atlanta Hawks
4/22 - James Borrego zwolniony z posady trenera
6/10 - Kenny Atkinson zatrudniony jako nowy trener
6/18 - Kenny Atkinson zwolniony z posady trenera
6/13 - Montrezl Harrell aresztowany
6/24 - Steve Clifford zatrudniony jako nowy trener
6/29 - Miles Bridges aresztowany
10/16 - James Bouknight aresztowany
Jest wysoko.
1
@czółkovsky Będą bardzo nisko w konferencji wschodniej. Myślę że nie wygrają więcej niż 27 spotkań.
2
@BartqRKO to patrząc na to ile drużyn chce tankować to dużo wygranych :D da im pewnie 11 miejsce
1
@FCB24 Niby tak, ale jednak byłby to spadek z 43 wygranych z poprzedniego sezonu. Nie zdziwię się jednak jak w pewnym momencie usadzą Balla pod pretekstem kontuzji żeby trochę potankować i zbliżyć się do Wembanyamy.
1
@BartqRKO i tak go SAS zgarnia wg mnie :p pozostałe organizacje są tak słabe w "codziennym życiu" że i zatankować solidnie nie będą umieć :D aczkolwiek podobno drugi numer też będzie totalnym kozakiem
1
@FCB24 Żeby się nie okazało że pierwszy pick zgarnie jakaś drużyna z małymi szansami na tak wysoki pick. Wtedy to dopiero byłyby jaja. Tak jak Bulls sprzątnęli Rose'a w 2008 mając bilans 33-49.
1
@czółkovsky No nie ma Jordan szczęścia do tej organizacji. Jak już było widać światełko w tunelu to wszystko się posypało jak domek z kart. Jak tak dalej pójdzie ( a wszystko wskazuje na to, że jednak będzie jeszcze gorzej ) to zdrowie MJ'a może tego nie wytrzymać.