FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychu1010 może Sevilla vs Kopenhaga obie strzelą
0
@takisobiektos nam rzucać nie kazano
2
@Jasialdinho narazie to Ty gadasz głupoty. Gość napisał swoje zdanie a Tu od razu na niego z "mordą". Zablokuj gościa jak Ci się nie podobają jego komentarze i tyle
14
@Deviler zazdroszczę nadziei
1
@Cule1234 bardzo dobrze. Gość przez pryzmat jego okresu u nas jest oceniany fatalnie, ale na zespołu takiego potencjału jest bardzo dobry.
0
@kamyk_23 no to nie ma co, 2 czerwone kartki
1
Neves jest tragiczny. Już wole kolejny sezon z Busquetsem
0
@cold_play dla mnie to nie jest w żaden sposób czerwona kartka. Obaj na siebie wlecieli, a to że Gavi pewnie jest 15cm niższy i 30kg wagi spowodowało taki upadek.
5
@gumaz Cycu zdecydowanie ale przed wyjazdem do USA
0
@FabianMrozek i dla takich komentarzy warto tu wbić.
0
@Emhyr nie. Tylko pomimo asyst i goli jakoś dawali radę w obronie. Od kilku lat Alba gra fatalnie w obronie i więcej meczy przez niego przegraliśmy niż miał asyst czy goli.
13
@Image czyżby ktoś się chciał zabezpieczyć na wypadek, gdyby pomocnik nie dawaj rady już?? kurde to tak można? to piłkarze nie grają za zasługi i z sentymentu?
0
@Emhyr no no no zodyn nie grał tak tragicznie w obronie. Tylko nie wyskakuj nagle z ilością asyst i goli, bo ja to jednak oczekuje by obrońca najpierw bronił, a potem skupił się na ataku
1
@Culers no ale to nie bylo zagranie na kartkę.
0
@Pilka_jest_okragla szkoda tylko troche, ze rok temu nic nie grał, skoro Alba był fatalny. No ale lepiej późno niż wcale
0
@pioz123 cieszy logiczny argument
0
@parpe na ten moment Xavi i Koeman to ten sam poziom
0
@Kidd stawiam, że bliżej ma Fati. Ok, ostatnio miał kontuzje i mało gra, ale Lucho już go zna. Balde gdyby przed mundialem było jeszcze jedno zgrupowanie to by mógł dostać szansę, ale tak to nie widzę że weźmie kota w worku na taką imprezę, tym bardziej że na LO trochę opcji ma
0
@Krystian1588 nie wiem czy to prawda ale mają rację. Widzisz na skrzydłach takiego Raphinhe to aż oczy bolą że gość z Twojego otoczenia nie gra
1
@Emhyr no tak i to też nie dobrze. Głupie zachowanie
0
@Faro strzałów z dystansu dalej nie ma niestety
0
@SinMistico dla mnie faul Nurkicia
0
@Kamiloza91 a o jakim serialu mowa?
0
@kamiVeB mam nadzieję, że zeszłoroczne PO to wypadek w ich przypadku i będą kończyć na pierwszej rundzie. Jakoś nie rozumiem zachwytu nad Morantem. Ok, do highlights to najlepszy zawodnik obecnie chyba, ale czy to zawodnik wokół którego można zbudować drużynę na wagę mistrzostwa? Mam duże wątpliwości, a taka narracje można słyszec w każdym podcast czy na Twitterze
2
@Emhyr ja rozumiem, że mecz był rozstrzygnięty, ale no nie może być czegoś takiego na takim poziomie. Dramat i powinien dostać mocny opieprz w szatni (pomimo tego, że to nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie)
0
@Faro jak jestem bardzo na nie za przyjściem Messiego, tak na taką wymianę bym poszedł. Nie mamy solidnego SPO, z całym szacunkiem dla Pedri czy Gaviego oni bardziej SP. A na ataku może zagrać Depay, Fati czy Torres a przy tylu akcjach coś by trafili
0
@Katalończyk 99 nie prawda. Z Interme na wyjeździe zawiódł atak
1
To w drugie połowie Pique, Alonso i tyle?
0
@KlonaZepan to znawco wyjansij jak to działa wg Ciebie
0
@AlphaNumeric ale jak zobaczy kto jest po drugiej stronie to raczej tam będzie śmigał