FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi tępotą jest unikanie problemu jakim jest Busquets. Jeśli po takim meczu mamy go nie krytykować tylko udawać, że nie jest beznadziejny to powodzenia. Mam nadzieję, że nigdy nie napiszesz nic złego na któregokolwiek piłkarza po słabym meczu
2
@ptrx tym bardziej martwią słowa Xaviego jaki to on jest kluczowy dla niego. Jak dla mnie Krychowiak nie powinien jechać na mundial tak nie wiem czy on teraz nie jest lepszym piłkarzem niż Busquets. Xavi j sztab trenerski nie oglądają powtórek i nie widzą tych jego strat czy o co chodzi.....
23
Wszystko super fajnie wygraliśmy, ale to co odwala Busquets to już woła o pomstę do nieba. Gość jest chodzącą katastrofą. Przecież w co drugim meczu z nim w wyjściowym składzie zaczynamy od stanu personalnego 10vs12. Od kilku lat ciągle straty na własnej połowie, niedokładne podania czy źle przyjęcia. Z nim w składzie nawet nie ma co oczekiwać, że za rok wyjdziemy z grupy LM, chłop utknął w epoce 2010r. Ja rozumiem, że przed TV to każdy jest mądry i jak to mówią trenerzy "piłkarz robi rzeczy X których nikt nie widzi"....ale no on to robi wszystko by utrudnić mecz i to od kilku lat (jakiś 3-4). Może i zagra jeden dobry mecz z jakimś Elche i zanotuje 2 kluczowe podania, ale potem w 7 spotkaniach będzie miał po 4tsraty na własnej połowie. Szkoda, że nie ma tyle jaj co Pique by odejść już w zimie. Jeden z najlepszych meczy przeciwko Villareal zaczyna na ławce i potem gra wszystko od początku....przecież to jakiś ogromny labirynt logiki u Xaviego
11
@macio_944 przy Vinim to Neymar to twardziel
0
Balde MVP
0
Jak nic narysuję linia spalonego xd
5
I oczywiście kto odpuścił teraz tego Kike.... Niezbędny dla taktyki Busquets. Taktyki rywali chyba. Xavi ogarnil się chłopie bo z tym gościem z ligi Europy to spadniemy
1
@Peciak ale Busquets robi po 3-4 takie podania czy straty
5
Warto pochwalić zmienników, dobrze się wprowadzili...a nie czekaj
3
Balde kozak. Niech on gra na swojej pozycji, a za 3-4 lata będziemy mieli top3 LO na świecie
0
@mindbender84 Lewandowski stanął na rywala
0
A jakby tak ustawić Dembele na środek? Może na szybkości coś wypracuje
5
Gola nie będzie coś się znajdzie
3
Tak szczerze to ja nie wiem czy ten faul Lewandowskiego nie był na bezpośrednią czerwoną. Atak łokciem bezpośrednio na rywala i piłka go wgl nie interesowała
1
Obie kartki słuszne i nie ma co zwalac na sędziego za to.
0
@Keson a co wg Ciebie któraś z tych żółtych była niesłuszna???
0
Spokojnie, dziennikarze w Polsce go pochwalą za walkę i siłę woli
4
Od meczu z Villareal, jednym z najlepszych w tym sezonie, Busquets wychodzi w każdym meczu w podstawówej 11 (oprócz zawienieszenia na Pilzno). Mecz z Villareal zaczął na ławce. Widać było, że pomoc działała i co Xavi robi? Wystawia go za każdym razem....gdzie tu jakakolwiek logika
1
Krychowiak jest lepszy niż Busquets. Czemu on musi grać wszystko prawie....czy Ci ludzie na ławce są ślepi i nie widzą, że to jest najgroźniejszy zawodnik rywali w każdej kolejce?
0
Busquets won z boiska!!!!!!!!!
7
Walić błąd sędziego. Wszystko zaczęło się od przyjęcia Busquetsa w własnym polu karnym, a właściwie jego braku. Jeśli dla Xaviego to kluczowa postać to razem powinni odejść jak najszybciej, bo z tą dwójką liga farmera Setiena byłaby sukcesem
0
Jak się gra miernym LO na SO to tak już jest drogi trenerze. Przypuszczam, że SO z urodzenia, nawet ten bez doświadczenia, nie dałby się tak zablokować, bo miałby warunki fizyczne
2
Busquets 176strata na własnej połowie w tym sezonie, ale Xavi dalej go będzie uważał za niezbędnego. Choćby z Messim, de Bruyne czy Neymarem to za rok nie wyjdziemy z Busim z grupy LM
0
@JimMorrisonFCB czyli nigdy wg Ciebie bo nie podałeś przykładu. Bo mecz z 4ligowcem w CdR się nie liczy
0
@tomek256 jeśli dobrze kojarzę to po prostu nie bał się wyrażać swoich poglądów na tle rasistowskim między innymi
0
@JimMorrisonFCB no Alonso już pokazał, że gra tam słabo. Kiedy ma Riad zagrać?
2
Fajnie, że wziął Riada a i tak wystawia Alonso, ma to sens
2
@MesQueUnClub96 co to za pytanie....dla mnie Lewandowski może nie zagrać ani minuty, bramki strzelić Szczęsny jeśli to da awans
1
@AmigoBlancos no to było pewne odkąd ogłosili mundial w listopadzie. I tak piłkarze grają, a spodziewałem się, że dużo klubów będzie zmuszone grać samymi rezerwami bo będą udawane kontuzję
1
@Deviler oj wtedy 75% ludzi tu zwariuje. Przez 5dni od ich odpadnięcia nie warto tu wchodzić wtedy