0

@derlysy1979 ale kiedyś nie było Varu. Var nie zawsze działa super, ale już nikogo tak nie przepchną jak wtedy Azjatów

1

@barcanawieki byle jak byle się do niego doczepić. A z jakiej racji miał wysłać skoro nie byli dobrymi kumplami?

0

@P33ck no dobra, United może i sobie nieźle poradził jak na skład

0

@okiemtypera_lucaxx95 no i wygrał 3 puchar europejski w hierarchii... reszta to ciągła kompromitacja

1

Może i Roma jest dziś trochę dymana przez sędziego, ale że kolejne kluby się nabierają na tego Mourinho. Gość od 10lat co klub to gorzej

0

@Janiama a Grabara coś powiedział po ogłoszeniu powołań?

0

@PatrykBarca a co znowu powiedział?

2

@PatrychoO zazdroszczę. Mój najlepszy traf to Mane zwykły, ale nic z Bundesligi nie mam

0

@PatrychoO no ale jak miałem 11 win to też nic lepszego nie było xd

2

Jak mi się dobrze gra w ta nową Fifę to paczki mnie wykończą xd 17-3 bilans i z paczek najlepsze to Mount

0

@MesQueUnClub96 2012 pewna wygrana z Grecją i Czechami, rzeczywistośc znamy. 2018 pewna wygrana z Japonią, remis z Senegalem i walczymy z Kolumbia o pierwsze miejsce. Jak się skończyło to wiemy. ME 2020 pewna wygrana z Szwecją i Słowenia i wychodzimy z drugiego miejsca....jedynie Euro 2016 nie zawalili

6

Od 3-4 dni w miarę słucham różnych programów na YT odnośnie tego mundialu i zaskakuje mnie jak te dziennikarze są pewni wygranej z Arabią :D na moje to będzie zacięta rywalizacja pomiędzy nami a nimi o zaszczytne 3miejsce.

8

@Bagsik88 ciekawe co na to Xavi i jego taktyka tysiąca strat na własnej połowie Busquetsa

0

@Encore i to po fatalnej pierwszej połowie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeKenI 13.

1

@Pawci023x obecnie 8-1

0

Pytanie do graczy FUT jak się gra te wymiany FIFA world cup to trzeba tam grać tymi czerwonymi zawodnikami czy można zwykłymi?

4

@Kamilos84 nigdy już nie będzie takiego pokolenia jednej formacji w jednej kadrze. 10 pomocnik w Hiszpanii wtedy byłby podstawowym zawodnikiem w każdej innej drużynie

0

Jak można w Fifie zdobyć te żetony na Christensena czy Cafu?

0

Jak to jest z tymi meczami ligi angielskiej na Canal+? Kto to ustala co tam leci? Mam wrażenie, że Liverpool to co chwilę tam jest

0

@dv7wisnia ale hiszpańscy sędziowie są po prostu debilami i się mylą na korzyść i niekorzyść każdej drużyny

1

@Ostatnikrwawygang można wiele narzekać na Var, ale obecnie takie pchanie jak Korei jest niemożliwe wg mnie

0

@MAGNETO dobry, ale nie wybitny

0

@prokofiew trzeba być ślepym by powiedzieć, że Busquets jest w formie. Gość jest gorszy od Krychowiak

0

@arasz1819 czy ja wiem... przeciętniak zwykły. Może mieć mecz jak Buffon w prime, ale częściej ma mecze imienia Kuszczaka gdzie wpuszcza szmaty

2

@macio_944 ter Stegen mocno zakłamuje to. Gdyby u nas był Courtois z tego sezonu to byśmy byli na równi

0

@Kitek1640 ja zrobiłem

1

Ktoś wie czemu za division rivals dostałem tylko 2x paczki za cały sezon, a tych za tydzień nie ma?

0

@Uukasz_93 za Glika może jechać Dawidowicz i on nawet powinien grać w pierwszej 11. Kiwior-Wieteska-Dawidowicz. Trójka, która gra regularnie w lepszych ligach niż jakaś Ekstraliga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?