FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker za to La Rambli wrzuca dziennie dziesiątki komentarzy o Ronaldo umniejszajace i wtedy to już ok? Odnośnie hejtu na Barcelonę to niestety ale sami swoją grą na boisku i sposobem zarządzania sprawili, że kilka niemiłych słów nie jest hejtem tylko prawdą
1
@Fabik87 obrona zawiozła Messiego po srebro mundialu.
8
@Zoker no wolę by został i gadał normalnie niż dziesiątki komentarzy tu że są za Argentyną. Jak Ci ludzie są za Argentyną to wypad na argentyńskie strony
0
@Donnie_Darko Vinicius
2
@Khajio bez jaj, Musiala to niech najpierw się zbliży do Ozila w prime a potem do Neymara jeszcze 2 półki
1
@agaFCB w sumie racja, zapomniałem o nim
0
@Adi123456789 słupek to niecelny strzal dalej :D
0
Valverde z tych wszystkich gwiazd chyba na razie najbardziej zawodzi. W Realu gra kosmos, ale na mudnialu straszna lipa. Najlepsza jego akcja to wybuch radości po wybiciu piłki na aut w 90min w pierwszym meczu
0
@Sau_Ron a gdzie się podział włoska solidność w obronie?
0
@Comfortable_ co? Xd
2
@AmigoBlancos niestety tu zazwyczaj jest strona o Messim i o Ronaldo i o niczym innym.
0
@The_Man nie może być bardziej ewidentnego karnego za rękę. Zablokował piłkę, a gdyby nie to to Bruno by miał setkę
0
Bruno chyba po dwóch kolejkach MVP turnieju
0
Jak to nie będzie karny to żart jakks
0
Szwajcaria przegrała tylko 1-0 z Brazylią. Brazylia na ten moment znacznie lepsza niż Argentyna. Może jednak jest szansa na jakąś niespodziankę
2
@adi7adi8 to wtedy i tak mam nadzieję, że Czesio postawiłby na Wieteske
0
znacie jakieś sprawdzone strony gdzie można kupić koszulki/bluzy zespołów z NBA? tylko na stronach sponsorów typu Nike?
0
@Faro no w kadrze to nie wiem, ale w lidze Rodrygo lepszy na pewno
2
@Faro bo jest słaby :D
0
@Messibestplayerintheworld ale zero strzelonych goli to jest kompromitacja jeśli posiadasz taki skład
1
Wczoraj w Hiszpanii 5zawodnikow Barcelony, a w Niemczech 6pilkarzy Bayernu i wynik nie dramatyczny. W dodatku Lewandowski czy ter Stegen teoretycznie lepsi niż Morata czy Simon.
0
@Criss18Barca albo nie
17
@FabianMrozek przecież Musiala dziś zagrał bardzo słabo. Nic nie zrobił. Ma asystę, bo źle przyjął piłkę.
0
@HighestInTheRoom tylko gorzej jak coś Ci zostanie pomiędzy tymi zębami xd
2
@Emhyr rozczarowanie dla mnie mimo 3pkt dalej Argentyna. Obok Brazylii teoretycznie największy faworyt, a z Arabią przegrali całkiem słusznie, a z Meksykiem też słabo wyglądali. Pozytyw to Maroko i chyba Arabia
1
@Joe_Pesci kasztanowy ludzik napewno tam był chociaż to duński
1
Asensio znowu chciał brameczke ładna strzelić i ma za swoje :/
1
Busquets zaczyna pracować na czerwo.
0
"Nie kto inny " klasyka Darka
3
bramka Daviesa była pierwszą bramką piłkarza Bayernu na mundialu od gola Gotze w finale 2014, lekki szok, oczywiście jeśli to prawda.