2

@Zoker za to La Rambli wrzuca dziennie dziesiątki komentarzy o Ronaldo umniejszajace i wtedy to już ok? Odnośnie hejtu na Barcelonę to niestety ale sami swoją grą na boisku i sposobem zarządzania sprawili, że kilka niemiłych słów nie jest hejtem tylko prawdą

1

@Fabik87 obrona zawiozła Messiego po srebro mundialu.

8

@Zoker no wolę by został i gadał normalnie niż dziesiątki komentarzy tu że są za Argentyną. Jak Ci ludzie są za Argentyną to wypad na argentyńskie strony

0

@Donnie_Darko Vinicius

2

@Khajio bez jaj, Musiala to niech najpierw się zbliży do Ozila w prime a potem do Neymara jeszcze 2 półki

1

@agaFCB w sumie racja, zapomniałem o nim

0

@Adi123456789 słupek to niecelny strzal dalej :D

0

Valverde z tych wszystkich gwiazd chyba na razie najbardziej zawodzi. W Realu gra kosmos, ale na mudnialu straszna lipa. Najlepsza jego akcja to wybuch radości po wybiciu piłki na aut w 90min w pierwszym meczu

0

@Sau_Ron a gdzie się podział włoska solidność w obronie?

0

@Comfortable_ co? Xd

2

@AmigoBlancos niestety tu zazwyczaj jest strona o Messim i o Ronaldo i o niczym innym.

0

@The_Man nie może być bardziej ewidentnego karnego za rękę. Zablokował piłkę, a gdyby nie to to Bruno by miał setkę

0

Bruno chyba po dwóch kolejkach MVP turnieju

0

Jak to nie będzie karny to żart jakks

0

Szwajcaria przegrała tylko 1-0 z Brazylią. Brazylia na ten moment znacznie lepsza niż Argentyna. Może jednak jest szansa na jakąś niespodziankę

2

@adi7adi8 to wtedy i tak mam nadzieję, że Czesio postawiłby na Wieteske

0

znacie jakieś sprawdzone strony gdzie można kupić koszulki/bluzy zespołów z NBA? tylko na stronach sponsorów typu Nike?

0

@Faro no w kadrze to nie wiem, ale w lidze Rodrygo lepszy na pewno

2

@Faro bo jest słaby :D

0

@Messibestplayerintheworld ale zero strzelonych goli to jest kompromitacja jeśli posiadasz taki skład

1

Wczoraj w Hiszpanii 5zawodnikow Barcelony, a w Niemczech 6pilkarzy Bayernu i wynik nie dramatyczny. W dodatku Lewandowski czy ter Stegen teoretycznie lepsi niż Morata czy Simon.

0

@Criss18Barca albo nie

17

@FabianMrozek przecież Musiala dziś zagrał bardzo słabo. Nic nie zrobił. Ma asystę, bo źle przyjął piłkę.

0

@HighestInTheRoom tylko gorzej jak coś Ci zostanie pomiędzy tymi zębami xd

2

@Emhyr rozczarowanie dla mnie mimo 3pkt dalej Argentyna. Obok Brazylii teoretycznie największy faworyt, a z Arabią przegrali całkiem słusznie, a z Meksykiem też słabo wyglądali. Pozytyw to Maroko i chyba Arabia

1

@Joe_Pesci kasztanowy ludzik napewno tam był chociaż to duński

1

Asensio znowu chciał brameczke ładna strzelić i ma za swoje :/

1

Busquets zaczyna pracować na czerwo.

0

"Nie kto inny " klasyka Darka

3

bramka Daviesa była pierwszą bramką piłkarza Bayernu na mundialu od gola Gotze w finale 2014, lekki szok, oczywiście jeśli to prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?