4

i teraz pewnie będzie pomnik dla LEwandowskiego.....brawa za ten mecz dla niektórych zawodników, zwłaszcza dla Beresia, Casha i Zielińskiego

1

Zalewski, Szymański i Lewandowski to jakiś dramat. Poniżej zera

0

Zalewski dwa kontakty dwie straty

0

Zielińskiemu to się dziś Xavi włączył. Gdyby strzelił to co miał okazję to 10/10

11

I dziennikarze dadzą ocenę Lewandowskiemu 6/10 xdd chłop jest tragiczny, niecelne podania, głupie decyzje, brak zastawienia się.

0

Milik za Szymańskiego. Niby podobno w Holandii coś tam gra, ale w kadrze to on nie wiem czy zagrał 3 mecze dobre. Strasznie słabo to wygląda

3

Lewandowski zdecydowanie najgorszy na boisku

7

Może i wyjście z grupy było najważniejsze, ale nie wierzę, że grając tak jak dziś w grupie byśmy z niej nie wyszli.

6

I teraz będzie krytyka Zielińskiego, a Lewandowski będzie chwalony. Na razie super mecz Zielińskiego, Casha i Beresia

1

Bereszynski nasz najlepszy piłkarz w ataku i w obronie

0

Lewandowski out

3

Czemu Lewandowski nie podawał??? Szkoda że nikt go nie skrytykuje. Do chwalenia pierwszy, do krytyki nigdy

0

@MESSIah16 kurde xD chciałem dać, że obie strzelą

0

co byście stawiali w meczu Anglia vs Senegal? tak robie sobie kupon i się mocno zastanawiam

0

@ProMILs no nie wiem, obroną dla Holandii, pomoc wyrównana, a atak bez Messiego to Julian i Lautaro xd w Holandii Depay i genialny Gakpo. Jedyne co to bramka na korzyść Argentyny, aczkolwiek bramkarz Holandii też dobry na tym mundialu

3

@maroon jeden z najlepszych meczy ligowych w tym sezonie zagraliśmy z Busquetsem na ławce vs Villareal....potem grał w każdym meczu aż do przerwy na mundial. Fajne wnioski

1

@Encore Ankara Berisch czy jakiś taki

2

@Kuba_1 u nich sami wirtuozi xd

0

Prawie jak Polska

1

@J4no jedynka. Już mam dość tej patologii boiskowej. Za 4lata pójdzie jakąś Panama cz Taiti na mundial i zagrają lepiej niż my

0

@norbi77 no to chyba nie zwracasz uwagę na jego grę. Bardzo słaby w obronie

1

@norbi77 w ataku. W obronie poziom Desta i Semedo najczęściej

1

Argentyna jest dramatyczna dziś. Wszyscy całkowicie beznadziejny

1

Ale oglądanie meczu z taki nieobiektywnym komentatorem jest straszne. Już wolę Gucci Sruczi z Polsatu i Hajto

4

@MesQueUnClub96 de Bruyne, Zieliński, Frankowski, Muller zagrali znacznie gorzej niż ten Buchanan. W pierwszym meczu robił co chciał z Belgią.

2

@DonMatteo901 ten Buchanan to nieporozumienie w tej drużynie. Gość był bardzo dobry. Tak samo brak Casha tu to żart

1

@matirix20 to się nazywa obiektywny komentator

0

Cash na tym mundialu jest tak fatalny, że i Dest byłby lepszy niż on

3

@AmigoBlancos Iwański gada głupoty? Niemożliwe

0

@mekston no oglądam ten co się odbywa w Katarze. Z Arabią dobra jedna połowa, w drugiej stracił piłkę po którym był gol. Z nami też nie zachwycił. Z Meksykiem jeden przebłysk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?