FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
i teraz pewnie będzie pomnik dla LEwandowskiego.....brawa za ten mecz dla niektórych zawodników, zwłaszcza dla Beresia, Casha i Zielińskiego
1
Zalewski, Szymański i Lewandowski to jakiś dramat. Poniżej zera
0
Zalewski dwa kontakty dwie straty
0
Zielińskiemu to się dziś Xavi włączył. Gdyby strzelił to co miał okazję to 10/10
11
I dziennikarze dadzą ocenę Lewandowskiemu 6/10 xdd chłop jest tragiczny, niecelne podania, głupie decyzje, brak zastawienia się.
0
Milik za Szymańskiego. Niby podobno w Holandii coś tam gra, ale w kadrze to on nie wiem czy zagrał 3 mecze dobre. Strasznie słabo to wygląda
3
Lewandowski zdecydowanie najgorszy na boisku
7
Może i wyjście z grupy było najważniejsze, ale nie wierzę, że grając tak jak dziś w grupie byśmy z niej nie wyszli.
6
I teraz będzie krytyka Zielińskiego, a Lewandowski będzie chwalony. Na razie super mecz Zielińskiego, Casha i Beresia
1
Bereszynski nasz najlepszy piłkarz w ataku i w obronie
0
Lewandowski out
3
Czemu Lewandowski nie podawał??? Szkoda że nikt go nie skrytykuje. Do chwalenia pierwszy, do krytyki nigdy
0
@MESSIah16 kurde xD chciałem dać, że obie strzelą
0
co byście stawiali w meczu Anglia vs Senegal? tak robie sobie kupon i się mocno zastanawiam
0
@ProMILs no nie wiem, obroną dla Holandii, pomoc wyrównana, a atak bez Messiego to Julian i Lautaro xd w Holandii Depay i genialny Gakpo. Jedyne co to bramka na korzyść Argentyny, aczkolwiek bramkarz Holandii też dobry na tym mundialu
3
@maroon jeden z najlepszych meczy ligowych w tym sezonie zagraliśmy z Busquetsem na ławce vs Villareal....potem grał w każdym meczu aż do przerwy na mundial. Fajne wnioski
1
@Encore Ankara Berisch czy jakiś taki
2
@Kuba_1 u nich sami wirtuozi xd
0
Prawie jak Polska
1
@J4no jedynka. Już mam dość tej patologii boiskowej. Za 4lata pójdzie jakąś Panama cz Taiti na mundial i zagrają lepiej niż my
0
@norbi77 no to chyba nie zwracasz uwagę na jego grę. Bardzo słaby w obronie
1
@norbi77 w ataku. W obronie poziom Desta i Semedo najczęściej
1
Argentyna jest dramatyczna dziś. Wszyscy całkowicie beznadziejny
1
Ale oglądanie meczu z taki nieobiektywnym komentatorem jest straszne. Już wolę Gucci Sruczi z Polsatu i Hajto
4
@MesQueUnClub96 de Bruyne, Zieliński, Frankowski, Muller zagrali znacznie gorzej niż ten Buchanan. W pierwszym meczu robił co chciał z Belgią.
2
@DonMatteo901 ten Buchanan to nieporozumienie w tej drużynie. Gość był bardzo dobry. Tak samo brak Casha tu to żart
1
@matirix20 to się nazywa obiektywny komentator
0
Cash na tym mundialu jest tak fatalny, że i Dest byłby lepszy niż on
3
@AmigoBlancos Iwański gada głupoty? Niemożliwe
0
@mekston no oglądam ten co się odbywa w Katarze. Z Arabią dobra jedna połowa, w drugiej stracił piłkę po którym był gol. Z nami też nie zachwycił. Z Meksykiem jeden przebłysk