1

@takisobiektos NOP mieli być dobra drużyną w tym sezonie, ale nikt chyba się nie spodziewał że będą pierwsi na zachodzie e

2

@Pawel13sz bez wątpienia, z dużymi szansami na top5

11

Super. Już lepiej grać w 10

3

Neuer złamał nogę na nartach i nie zagra do końca sezonu xd może i to słabo śmiać się z takiego czegoś ale to trzeba być łbem by w trakcie sezonu iść sobie na narty. Jak nie lubię Bayernu tak trochę ich szkoda. Niestety pewnie żadnej kary Neuer nie dostanie, a wg mnie kilka milionów powinien klubowi zapłacić. Płaca mu kontrakt a on przez swoją głupotę ich wystawia poniekąd

2

@HighestInTheRoom Lahoz sędziował na swoim poziomie, ale trzeba przyznać, że i Argentyna i Holandia tak się na siebie rzucały, by wątpię by jakikolwiek sędzię nad tym zapanował.

6

Laskowski wczoraj dobry przy tej całej aferze pod koniec meczu. "Tu będą czerwone kartki" po czym przypomniał sobie kto sędziuje i "tu powinny być czerwone kartki" :D

0

@Xavifcb6 co?? To gdyby za takie faule były czerwone kartki to mecz aby się kończyły z 8-9 czerwonymi kartkami

0

Ciekawe jak dziś wypadnie Walker na tle Mbappe. Jeżeli jest jakiś obrońca który może go powstrzymać to na moje jest to właśnie Walker. Też bardzo szybki, ale równoczesnie piekielnie silny

1

W tym naszym zarządzie to dbają o to by lekarzom się zbytnio nie nudziło w Barcelonie. Kolejny który więcej nie gra niż gra

0

@draxidox no to że wygrał wkoncu jakiś sensowny puchar z kadrą. A co miało być. Trochę hipokryzja. Bo taka Argentyna w 2014 zdobyła srebro, tu jest pisanie że Messi im ten puchar załatwił, gdy to nie prawda. Gdyby nie obrona która nie straciła gola w fazie pucharowej do gola Gotze to by już w ćwierćfinale odpadli. W 2016 Portugalia wygrała gdy Ronaldo nie grał wybitnie, ale został uznany za najlepszego

8

@kuz ale gdy występujesz na arenie międzynarodowej od 15lat nauczyć się po angielsku 5zdan wyzwisk to z całym szacunkiem ale z dużo poważniejszym autyzmem się da nauczyć

3

@ricardo0705 no skoro w meczach znacznie nudniejszych doliczali 7-8min to tu 10min w drugiej połowie to było minimu

0

@draxidox skąd wiesz jaka by była narracja.

0

Na Flashscore jest info, że Hakimi i Aguerd występ wątpliwy, ktoś się orientuje czy są duże szanse na ich wyjście w podstawowej 11?

1

@MESSIah16 nie, Neymar zdecydowanie wyżej.

19

ten mecz Holandia vs Argentyna to pierwszy na tych mistrzostwach gdzie poczulem mundial. Emocje, bójki, gole...jedyne czego mi brakowało to jakiś spektakularnych para bramkarzy przez 120min gry

3

Oby jeszcze jutro były karne po dogrywce :D

0

Co mecz Argentyny to mówią, że Szczęsny fantastycznie obronił "strzał" do Marii z różnego....ale badziewna opinia. To jest jego obowiązek, jakby nie obronił to byłaby w 100% jego wina

0

@IronSanHybrid no że obrona ich tam zaprowadziła to tak, tak było.

1

Ależ Argentyna się pięknie gubi

0

@IronSanHybrid skończcie z tą teorią że Messi zaprowadził ich do medalu w 2014. To obrona ich tam zaprowadziła.

0

Xddddd ale brameczka, schemat jak z FIFy

1

Ten to jest dobry agent xd jak się nikomu nie kibicuje to taki mecz z sędziowaniem Lahoza jest nawet śmieszne :D

0

Lahoz pomylił piłkę nożną z jakimś Dartem czy Snookerem. Co kontakt to gwizdza

0

Ależ Acuna jest beznadziejny na tym mundialu, poziom Zalewskiego.

0

@wasacz Messi też nie był bez winy gdy co rok przychodził po podwyżkę

0

@IronSanHybrid ciekawe kto ma tam dogonić Mbappe....

0

No to jest karny dla Holandii. Skoro Argentyna dostała karnego z Arabią to tu tym bardziej

0

@Toretto Ty masz jeszcze większy syndrom Polaka na to wychodzi skoro marudzisz na osoby marudzące

2

Ta Argentyna strasznie dziwna. Bez skrzydłowych, a wahadłowi gorsi niż w polskiej kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?