FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon de Paul za Bruno. Bruno rozegrał super turniej, ale wg mnie nie może być w 11 turnieju zawodnik który odpadł w ćwierćfinale
1
Bardzo szkoda, że Mascherano nie doczekał tego jako piłkarz. Przez cały mundial Argentyna miała 8 walczaków jakim był Mascherano
1
@wierbafcb tylko szkoda że oddał Argentynie a nie Barcelonie
2
Simaone oddawaj de Paula. Nie pamiętam piłkarza który w danym sezonie grał tak słabo w klubie, a w kadrze to na mundialu mu się włączył jakiś inny tryb
0
Rozumiem że Marciniak sędziował bardzo dobrze, ale już bez jaj, że wchodzisz na jakiś portal piłkarski i jest 5 artykułów o nim i gdzieś potem dopiero o finale
4
@Piorun nazwiska nie grają, w 2014 nazwiska były jeszcze gorsze w obronie a zapewnili im finał i gdyby był lepszy atak to by wygrali
4
Argentyna jest straszna, a ten ich trener żadnych zmian.
6
Messi od 20-30minut same straty i chyba nikt tego nie podważy, nawet tutaj
2
Scaloni dobre zmiany zrobił
1
@mekston i to niby jakieś usprawiedliwienie? To on jest głównym winowajcą tego gola
2
Ale Messi potężna strata
7
Messi Messim ale co gra ten MacAllister czy jak mu tam.... zdecydowanie najlepszy piłkarz tego meczu
1
Ale by to była historia gdyby Maroko zdobyło medal mistrzostw. Chyba nigdy żadnej reprezentacji tak nie kibicowałem jak Maroko w półfinale i dziś, oczywiście poza Polską
2
@Deviler Martinez też nie wygląda dobrze
0
@marcinK0000 Messi miał taki okres (2-3 sezony) gdy dużo strzelał tych wolnych. Ale ostatnio coś się chyba z tym mocno popsuło. Nie oglądam prawie wgl PSG, on coś u nich strzelił z wolnego??
0
@Jackazz no wiesz....z nami i z Arabią były z czapy więc trochę racji mieli
2
@kamyk_23 Morant wg mnie będzie drugim Westrbrookiem. Genialne liczny na poziomie MVP ale nie będzie umiał zaprowadzić swojej drużyny do niczego. Ale opinia może wynikać że go po prostu nie lubię :D
0
@Janas11224 kiedyś to były Natalie Siwiec....
0
@Aragorn33 Moukoko wcale taki rewelacyjny nie jest. Gdyby był to by się o niego wszyscy bili, a oprócz nas to nikt się nim nie ineteresuje
3
@P33ck ja rozumiem, że na LO w Francji jest spora rywalizacja...ale żeby Theo rozegrał tylko 12meczy?? Trochę żart
0
Taki Mbappe czy Dembele mogą zostać podwójnymi mistrzami świata bez wygranej LM :D
3
@Peszko07 w sumie nasze wyjście z grupy było większym zaskoczeniem niż potencjalnie Francją jako zwycięzca mundialu
2
@Fenelon matematyki nie oszukasz
0
@Coutinho007 jak to jest że wg Ciebie każdy z Realu jest gorszy od naszego piłkarza, a to oni prawie co rok zdobywają LM, a my 2x pod rząd nie umiemy wyjść z grupy. Polecam obiektywizmu trochę
2
@Kluivert_P nie. Henry to top10 zawodników w historii, a Mbappe jeszcze daleko do tego
0
@Coutinho007 jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Dembele a Viniciusem to powodzenia i dyskusja nie ma sensu. Ich dzieli poziom klas jak Haalanda i Mitrovicia
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM jeśli Messi strzeli hat-tricka w finale, a Mbappe nic to nawet przy porażce Argentyn wygra pewnie Messi
1
@Damian11 xd. Nie sądziłem że można być aż tak zaślepionym by mówić tam o jakieś asyście. Tu to samo
0
@Coutinho007 a co ma jedno do drugiego?