0

@Rust_Cohle chłop odkąd przyszedł do City gra gorzej niż Raphinha u nas a o to ciężko by grać gorzej :D

1

@MesQueUnClub96 no to wtedy wpuścić. Chodziło o to, by zacząć taka 11 jaką zaplanował

1

@Emhyr ja na miejscu Xaviego bym postawił na taki skład jaki miałem w planach, bez Lewego

7

@tristan87 no ciężko się z nimi nie zgodzić. Miesiąc się przygotowują do meczu z myślą że go nie będzie, a teraz nagle jest. Tym bardziej, że nie miał prawa zagrać za czerwoną kartkę

7

Ale to że Lewandowski może jutro zagrać to jakiś żart. Czerwona kartka z Osasuna w 100% słuszna a i tak teraz zagra

0

Jaki serial na netflxiie polecacie? Najlepiej nie więcej niż 4 sezony. Poza Peaky blinders, Narcos, dom z papieru, wikingowie, wednesday, Lucyfer i w sumie tyle :D myślałem nad ozark ale może ktoś coś podrzuci lepszego

0

@Firestone bo mamy lepszych sportowców. Jeśli Lewandowski jest to powinno być na przykład 3 siatkarzy Zaksy. Potrójna korona klubowa i wicemistrzostwo świata

1

@escarabajo no ale taki Szczęsny czy Zieliński zakładam że od Zmarzlika czy Semeniuka jest bardziej znany. Świątek odłożmy może na bok w ten dyskusji bo w tym sezonie odstawili wszystkich o 3poziomy. Stoch z podwójnym złotem olimpijskim by z nią tylko wygrał

0

@escarabajo ale to jest ranking najlepszych czy najpopularniejszych? Bo w takim razie dajmy do top10 z 6 pilkarzy. Szczęsny, Zieliński, Milik, Lewandowski, Frankowski i np Glika

1

Ja to nie wiem dlaczego Lewandowski jest tak uwielbiany przez polskie media i wciskany na top2 sportowca Polski w 2022, a niektórzy nawet przed Świątek go dają. Jego w top 10 nie powinno być. I ten cały argument że reprezentuje najbardziej popularny sport na świecie. No właśnie - na świecie, a to jest ranking w Polsce gdzie lekkoatletyka, siatkówka, skoki czy żużel też są bardzo popularne.

0

@MesQueUnClub96 super, że w Darta publiczność drżę mordę. Jakby siedzieli tak jak w bilardzie to by była lipa

2

@Essos Pedri. Dopóki Bellingham i Musiala będą grać w Bundeslidze to nie będą dla mnie genialnymi piłkarzami. Już po Sancho czy Dembele się nauczyłem że tam to dużo zawodników gra wybitnie

2

@BartqRKO gdyby Wagner był czarnoskóry to wtedy pewnie Hayes byłby już zawieszony na resztę życia

6

@BartqRKO ja to podziwiam tych co to oglądają. skusiłem się 2-3x obejrzeć na żywo ten Super Bowl i wymiękłem bo tyle przerw. Transmisja w TV na 5h a samej gry to możę 15min

0

Czy żeby zrozumieć Wednesday trzeba najpierw obejrzeć rodzinę Adamsów?

0

Grealish to jeszcze gorszy niż nasi skrzydłowi

0

@Transu96 ja trafiłem Croucha, Vieri czy Cahilla. Przebijesz? Xd

0

@TR3YWAY to tam są jakieś złe aktorki? :D wszystkie Top

0

@Volk trener i zarząd muszą mieć choć minimalnie dodatnie IQ

0

@tomek8756 Harley Quinn i Jack Sparrow

0

Pytanie do graczy FIFA 23- wiecie może jak zrobić tą łamigłówkę świętego mikołaja w zimowych poszukiwaniach skarbów II?

1

Czyli Busquets i Roberto od pierwszej minuty

0

@Kgorecki2500 po mundialu wątpię by wszyscy faworyci wygrali

8

@Kondziubarca no jak się dowiedział, że przyjdzie mu grać z Alonso, Bellerinem, ROberto czy Busquetsem to się zastanawia czy to warto spadać do ligi konferencji

2

@LewoSkrzydlowy11 ktokolwiek. Od 4lat Busquets by nie grał w MLS już, ale ze w Barcelonie i w kadrze jest kółko wzajemnej adoracji to gra. Już wolę tam Dembele postawić

3

@Firestone to nie jest powód by przedłużać Busquetsa i Roberto

0

@Bogan slynny bramkarz Stojanovic

0

@pt9 ostatni raz jak widziałem mecz Euroligi to nasi grali z Realem i w kwarcie przegrali 20pkt chyba a byli faworytami.

0

@Bogan z drugiej strony nie mamy funduszy bo drugi raz z rzędu nie wychodzimy z grupy i w obu przypadkach Busquets był jednym z najgorszych piłkarzy podczas meczów LM

0

@arasz1819 niech mu dadzą jakiegoś drugiego stara wkoncu bo aż żal patrzeć jak się marnuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?