FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki
3
Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic
0
Lewandowski jak zagra słabo to jakaś głupa gadka, że nie dostaje podań. Mam nadzieję, że dziś o Fatum nikt nic złego nie powie bo sytuacja jest taka sama
5
Po 30min najlepszy na boisku sędzia xd aż strach się bać co zrobi w drugiej połowie
0
@Kondziubarca lepsze takie niż takie jakie miał w zeszłym sezonie
0
Pedri mógł 17x przełożyć piłkę, cofnąć do tyłu, poczekać 4min i wtedy dopiero strzelać
4
Poziom IQ naszych ofensywnych zawodników jest zabójcza
8
Gavi zajebista kontra. Biegnie biegnie biegnie, kółeczko i do Christensena xd boże ten zespół nie ma żadnych jaj
9
Gavi musi to zagrać do Fatiego, a nie do Dembele
0
63 sekunda i Busquets pierwsza strata na własnej połowie xd
4
Ciekaw ile goli, meczy, pucharów Busquets musi jeszcze zepsuć by przestał mieć immunitet.
0
Czy Walker jest w top 3 PO w historii Premier League? Czy może nawet najlepszym
0
Havertz to ma dużo szczęścia, że strzelil tego gola w finale LM bo jego transfer byłby oceniany gorzej niż Wernera
0
Havertz zrobił Lengleta
0
@takisobiektos jak na napastnika marne. Antony też ma jakieś liczby. Z czego słowo "jakieś" w oby przypadkach jest kluczowe
0
@Emhyr Kounde poziom wyżej. Nie rozumiem czemu Antony jest flopem, a Nunez nie
0
@lucas/catalan wszystkie są dobre poza kwiatem bzu i tych w czarnej butelce, ale najlepsze to cytryna-malina
0
@Azi pytasz jaki my byśmy wystawili czy jaki Xavi wybierze
0
@Czajka90 chłop ma trochę racji, co roku jest najlepszy na świecie w tym co robi a ciągle jest pomijany. Miejsca pod koniec 10 nie są dla niego satysfakcjonujące
11
@Pawel13sz w obecnej Barcelonie w takie sytuacji PO podaje do Busquetsa który: albo traci i jest konntra; albo podaje do obrońcy a ten do bramkarza
9
@Rewolucja123 widzę, że Liverpool wczoraj zremisował całkowicie słusznie i bez pomocy sędziów
1
@matirix20 bo to jest fatalny trener który lubi iść w konflikty ze wszystkimi
0
@takisobiektos samograj Udoki przestał grać chyba i teraz coraz gorzej to wygląda. Jak Williams będzie dostępny tak jak do tej pory to ciężko to widzę w PO
0
@mkord słownik zapisał mi w pierwszej kolejności Semeniuka i tak już się zapisuje automatycznie, nią zwracałem na to uwagi
7
@Rewolucja123 sędzię pomógł Liverpoolowi? Niemożliwe. Tamtejsza Legia.
1
@michal26 wyjście z grupy to sukces kadry, a jeśli by liczyć względu indywidualne to Lewandowskiego nie powinno być w top 5 piłkarzy tej kadry na mudnialu. Co ma zrobić Semeniuka by wyprzedzić tego gościa....
0
@michal26 szkoda, bo gówno zrobił. Mogliby dać jeszcze Bońka czy Lato do tej listy
2
@Rl9k1nG ten cały Goat w NFL Tom Brady jest co roku wybierany pewnie jako jeden z najlepszych sportowców roku w USA, a oprócz tego kraju kto go kojarzy? Może z 5%. To jest konkurs najlepszego sportowca, a nie najbardziej popularnego
5
Trzecie miejsce Lewandowskiego to jest plaskacz w ryj innym sportowcom. Semeniuka wygrywa prawie wszystko, zdobył zaledwie srebro mudnialu a nie złoto i jest za tym dziadkiem... Powinny być dwie nagrody. Najlepszego sportowca Polski i najlepszego Lewandowskiego
0
@Toretto oba karne z tyłka....choć podobno zgodne z przepisami.