1

Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki

3

Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic

0

Lewandowski jak zagra słabo to jakaś głupa gadka, że nie dostaje podań. Mam nadzieję, że dziś o Fatum nikt nic złego nie powie bo sytuacja jest taka sama

5

Po 30min najlepszy na boisku sędzia xd aż strach się bać co zrobi w drugiej połowie

0

@Kondziubarca lepsze takie niż takie jakie miał w zeszłym sezonie

0

Pedri mógł 17x przełożyć piłkę, cofnąć do tyłu, poczekać 4min i wtedy dopiero strzelać

4

Poziom IQ naszych ofensywnych zawodników jest zabójcza

8

Gavi zajebista kontra. Biegnie biegnie biegnie, kółeczko i do Christensena xd boże ten zespół nie ma żadnych jaj

9

Gavi musi to zagrać do Fatiego, a nie do Dembele

0

63 sekunda i Busquets pierwsza strata na własnej połowie xd

4

Ciekaw ile goli, meczy, pucharów Busquets musi jeszcze zepsuć by przestał mieć immunitet.

0

Czy Walker jest w top 3 PO w historii Premier League? Czy może nawet najlepszym

0

Havertz to ma dużo szczęścia, że strzelil tego gola w finale LM bo jego transfer byłby oceniany gorzej niż Wernera

0

Havertz zrobił Lengleta

0

@takisobiektos jak na napastnika marne. Antony też ma jakieś liczby. Z czego słowo "jakieś" w oby przypadkach jest kluczowe

0

@Emhyr Kounde poziom wyżej. Nie rozumiem czemu Antony jest flopem, a Nunez nie

0

@lucas/catalan wszystkie są dobre poza kwiatem bzu i tych w czarnej butelce, ale najlepsze to cytryna-malina

0

@Azi pytasz jaki my byśmy wystawili czy jaki Xavi wybierze

0

@Czajka90 chłop ma trochę racji, co roku jest najlepszy na świecie w tym co robi a ciągle jest pomijany. Miejsca pod koniec 10 nie są dla niego satysfakcjonujące

11

@Pawel13sz w obecnej Barcelonie w takie sytuacji PO podaje do Busquetsa który: albo traci i jest konntra; albo podaje do obrońcy a ten do bramkarza

9

@Rewolucja123 widzę, że Liverpool wczoraj zremisował całkowicie słusznie i bez pomocy sędziów

1

@matirix20 bo to jest fatalny trener który lubi iść w konflikty ze wszystkimi

0

@takisobiektos samograj Udoki przestał grać chyba i teraz coraz gorzej to wygląda. Jak Williams będzie dostępny tak jak do tej pory to ciężko to widzę w PO

0

@mkord słownik zapisał mi w pierwszej kolejności Semeniuka i tak już się zapisuje automatycznie, nią zwracałem na to uwagi

7

@Rewolucja123 sędzię pomógł Liverpoolowi? Niemożliwe. Tamtejsza Legia.

1

@michal26 wyjście z grupy to sukces kadry, a jeśli by liczyć względu indywidualne to Lewandowskiego nie powinno być w top 5 piłkarzy tej kadry na mudnialu. Co ma zrobić Semeniuka by wyprzedzić tego gościa....

0

@michal26 szkoda, bo gówno zrobił. Mogliby dać jeszcze Bońka czy Lato do tej listy

2

@Rl9k1nG ten cały Goat w NFL Tom Brady jest co roku wybierany pewnie jako jeden z najlepszych sportowców roku w USA, a oprócz tego kraju kto go kojarzy? Może z 5%. To jest konkurs najlepszego sportowca, a nie najbardziej popularnego

5

Trzecie miejsce Lewandowskiego to jest plaskacz w ryj innym sportowcom. Semeniuka wygrywa prawie wszystko, zdobył zaledwie srebro mudnialu a nie złoto i jest za tym dziadkiem... Powinny być dwie nagrody. Najlepszego sportowca Polski i najlepszego Lewandowskiego

0

@Toretto oba karne z tyłka....choć podobno zgodne z przepisami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?