9

@Kuba_1 no ciężko się z tym nie zgodzić

4

Klopp widzę znowu narzeka na sędziego po wczorajszym meczu....nie ma drugiego tak irytującego trenera jak on. Jak wygrywa to banan na mordzie, ale jak przegrywa to i na układ planet potrafi narzekać.

1

@Encore ale w sumie oprócz tej dwójki to nie ma nikogo, więc za rok gdy będą grać w LM to rotacja obowiązkowo

1

@Mow_mi_Douglas ja to myślę, że on jest prześladowany i bity w domu. Dana mrugnij dwa razy jeśli to prawda

0

Super Xavi, szkoda że Tobie ktoś kiedyś dał szansę. Oby odszedł jak najszybciej z swoimi amigosami

0

@Kengo i mają złapać rytm z 4ligowcem? Wygrają podstawowym składem 5-0 i windzie Busquets czy Alba na konferencje i powiedzą teraz każdy mecz to finał i bla bla bla by przegrać z United po cudownych stratach

2

@IronSanHybrid chłop dostał lepe na ryj i to on okazuje się tym okropnym.

0

@Objectivo ale jakim cudem tu Opole nie podawał od razu to aż boli. Rozumiem gdyby tam stał Looney czy inny Wiseman, ale Donte umie rzucać teojeczki

3

@Emhyr no ale na mecz z jakimiś amatorami to masz obowiązek powołać 3-4 nowych piłkarzy z rezerw. Jak nie to po co te rezerwy są. Nie mówię o fazie 1/4 gdzie może się trafić jakiś Cadiz czy jakaś solidna drużyna z pierwszej ligi.

6

Xavi nie planuje powołać nikogo z rezerw na ten mecz....a potem się dziwimy że młodzi piłkarze chcą od nas odchodzić i wyzywa się ich od pazernych na kasę. Może po prostu widzą, że w Barcelonie się już prawie nie stawia na młodzież. Jedyny to to Koeman robił i za to trzeba mi być wdzięczny. A Xavi? Dobrze że jemu ktoś dał kiedyś zadebiutować. Tak to by skończył w jakimś holenderskim Utrecht

2

@Objectivo i bez Wigginsa od jakiś 20 spotkań chyba. A nie zapominajmy jak grał w PO w zeszłym sezonie

2

@michal26 nie no do Curry'ego to mu wiele brakuje. Przede wszystkim mózgu :D

0

@AnnaMarianna Stranger Things 8,5/10; Lucyfer 7,5/10 i Wednesday 9/10, ale może dlatego że bardzo lubię zwięzłą akcje, a nie 20odcinkow na sezon

0

@JohnnyBarca Liverpool z mocnymi to się umie spiąć. Stawiam awans Realu, ale wątpię w jakiś pogrom

0

@Pogba bo to Liverpool? :D czy jak to przepisowo wygląda. Jak był finał Hiszpania vs Francja tej Ligi Narodów to uznali gola Mbappe gdy ostatnio piłkę dotykał Hiszpan, a Francuz był na spalonym

0

Przecież przed tym jak Mee dotknął piłkę to rykoszet był od piłkarza Liverpoolu. Czy wtedy nie powinien być anulowany spalony?

0

@Przemek2323 że wam się to nie znudziło jeszcze :D

0

I dalej niech Canal Plus puszcza co kolejkę ten Liverpool. Mega rzewnie zachowanie, że niby mają 2 mecze kolejki puszczać i zawsze trafia na ten głupi klub

20

@Cotutajsiedzieje głupota, ale w sumie to norma u łysego

2

@Khajio Lovren i Boateng kontra szybcy napastnicy w Ligue1? brzmi jak dobry plan

0

@Kondziubarca w zasadzie to oprócz Kounde i ter Stegena to nie ma nikogo kto by grał cały czas dobrze. Araujo za mało spotkań zaliczył by go liczyc

0

@VamosRakieta szkoda, że nic z rapu nie ma. Jakiś Eminem czy Gangsta Paradise wg mnie powinno być

0

@takisobiektos jak Dallas skończą w pierwszej 6 to nie ma szans by ktoś inny zdobył MVP niż Doncic wg mnie

1

@4drian0 i niestety kolejny raz w canal plus sport....ale ich tam promują

1

@Cotutajsiedzieje no nie ma co się dziwić skoro to pomocnik xd

0

@VamosRakieta bylo coś z rapu lub coś w tym stylu?

0

@Transu96 to w sumie lepiej dla Barcelony bo tak gra ostatnio, że gramy w 10 z nim

1

Jakbyście mieli obstawiać jaki był najpopularniejszy przebój w Polsce i na świecie w 2022?

3

Maja Stasko jak słyszy "za cały babski świat" to chyba mdleje

4

@tomek8756 Ortega>99% kobiet :ad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?