0

@GeraltzKatalonii dziecinne zachowanie obu

0

@Messibestplayerintheworld to i tak wtedy trzeba kupić kogoś na PO

1

@Messibestplayerintheworld jakkolwiek Araujo jest sercem tej obrony, gra z poświęceniem, ale jak dalej będzie szklany jak Vermaelen to trzeba kupić kogoś do pierwszej 11.

1

@Kondziubarca to by były jajca, wtedy Czesia byśmy uznawali za wybitnego taktyka ofensywnego

1

@MarcelNJ11 już sie bałem, że tylko ja tak mam

1

@TheNekro94 proste, na lewo

7

@Kidd Busquesologia- nurt filozoficzny założony w XXI, polegający na wybieganiu myślami w przyszłość, zakładaniu wielu scenariuszy zapominając o danej chwili. Powiedzenie myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb ucięli jest doskonałym przykładem, tak samo jak piłkarz Fc Barcelony, Serio Busquets (nazwisko w żaden sposób nie powiązany z nurtem)- piłkarz wybiegający 5-6podaniami do przodu, jednak podczas głębokich refleksji na ten temat traci piłkę i drużyna traci gola

6

@Pawel13sz po takich słowach to powinien jakiś psychiatra się z nim skontaktować. Osoba, która tak mówi nie może być zdrowa. Chyba, że ma na myśli niezbędność Busquetsa do kolejnych kompromitacji

0

@Arn3th ale oni co kolejkę puszczają Liverpool.....

0

@Emhyr wierzysz w to, że w tych meczach dostanie szansę? Xd dla mnie jeszcze jeden mecz w CdR i tyle

0

@Sulimo no tylko to są te gusta. Dla mnie to co nazwałeś to bardziej mi przypomina moje wycie w kiblu na zdartym.gardle przy poważnym zatwardzeniu niż muzykę

0

@urbipl czy ta postać ubrana w niebieską kurtkę czy cokolwiek to jest to kobieta czy mężczyzna?

2

@LewoSkrzydlowy11 słuchało się tego jak się miało 18-20 lat. Wtedy i teraz lubię sobie posłuchać czegoś takiego, na odmóżdżenie

0

@Gracjan1234 za Leao Milan dostanie ponad 100mln pewnie, a wartość duetu Ferran-Raphinha to obecnie zakładam jakieś 70-80mln

0

@ArterkHD wydaje mi się, że to Ozil, ale pewnym nie jestem. Obu brakowało głowy:D

0

@mekston no właśnie, gdyby trenował mocniej i by mu się chciało to może coś więcej by osiągnął

0

@Medium dla mnie trochę za krótko był na Topie by uznawać go za jednego z najlepszych. Coś a'la Ronaldinho. Za krótko w prime

0

@DCHX z tej dwójki Bjelica, ale żaden nie przekonuje

0

@Cotutajsiedzieje jak Rakitić z Arturem Melo przeciw chyba Sevilli :D

0

@Cule1234 a przypadkiem ten Soyuncu nie obniżyl strasznie lotów?

2

@HighestInTheRoom szkoda, że Ozil tak szybko wypisał się z piłki nożnej. Gdyby miał odrobinę chęci mógłby zostać jednym z najlepszych pomocników w historii

0

@arasz1819 aaa ok xD z mądrym to aż miło pogadać, ale z Tobą zbyt miło to nie było

0

@arasz1819 dalej nie widzę powiązania między oceną piłkarza podczas meczu a pisania miesiąc po mundialu codziennie o tym, że jest mistrzem świata

0

@Emhyr mieliśmy być bankrutami a w lato kupiliśmy piłkarzy za chyba 200mln :D tak wiem, dźwignie ale dalej to trochę smieszy :P no mam nadzieję, że masz rację i nawet nie pomyślą o jego kupnie

0

@Emhyr jeżeli ktoś nie daje za piłkarza dużych kwot to znaczy, że za chwilę Barcelona się zgłosi z taką ofertą. Brutalna, ale prawda

0

@Coutinho007 za to dla Ciebie to każdy piłkarz Realu jest na poziomie ekstraklasowego gracza... nigdzie nie napisałem by Fati out xD ale obecnie to tak, jest to wrak piłkarza i tylko ślepy by z tym polemizował

0

@arasz1819 ale jakiej pokory, o czym Ty gadasz xD

0

@Emhyr no to Felix do nas za 100mln, a my Depaya do Atletico i płacimy 50% pensji. Brzmi jak klasyczny deal

0

@Coutinho007 to ja chce by nasi skrzydłowi choć w 50$ się tak turlali i doturlali Barcelonę do wygrania LM....albo chociaż do wyjścia z grupy

1

@escarabajo mundial czy Luuk u nas pokazał, że taki wieżowiec w kadrze może się przydać czasami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?