16

@Fenelon komentarz na siłę byleby się dowalić do gościa który odszedł z profesjonalnej piłki a większość dalej boli. Żenada :D #brak mentalu

4

Ale to co gwiżdżą Gizda Manzano dla Realu to aż boli. Villareal w drugiej połowie chyba im z 4-5 razy odebrał piłkę czysto a tak to gwiazda gwizda i gwizda

0

Co ten Manzano gwiżdże xd przecież co kontakt to faul

1

Moreno to jest kozak absolutny

2

@Kessie Bellingham, Van Dijk i Milito to takie xD trochę :D zwłaszcza Anglik

0

@Borry zdecydowanie, jeśli nie ściągniemy żadnego lewoskrzydłowego, a Fati i Torres będą w takiej formie i będziemy grać na 4 pomocników to de Jong-Gavi-Pedri-Gundogan będzie super opcją

0

Young Leosia znowu zachwyciła, tym razem zgodziła się nagrać piosenkę z takimi słabymi wykonawcami jak Taco, OKI, Otsochodzi czy Dwa Sławy. Oczywiście zostali zgaszeni przez zwrotkę królowej, ale warto docenić jej gest wobec niżowych polskich artystów

0

@Piesfilemon opuszczasz wtedy najładniejsze miasto w Polsce, to nie jest już dobrze

1

@Fake69 no ale to chociaż na ławkę i przy wyniku 2/3-0 go wpuszczać by coś zagrał i by taki Kounde czy Christensen odpoczął i nie doznał kontuzji

0

Chciałbym zobaczyć ilość goli strzelonych i straconych gdy graliśmy w przewadze xd przecież to żart

0

@Messibestplayerintheworld to jak tak dalej pójdzie to taki Kamiński czy Jóźwiak będą w kręgu zainteresowań Barcelony

1

@Michu94 nie no człowiek zadowolony po takim meczu jak z Realem, a potem człowiek czyta takie rzeczy xd

1

@Fake69 Polsat sport


0

Ile Atletico od nas chciało gdy Saulowi się kończył kontrakt? Poszedł do Chelsea wtedy ale my nim wtedy też byliśmy zainteresowani.

0

@Ghostface no niestety nie zrobiłem

4

@Encore jak dla mnie to dobry ruch United, wiele osób ten transfer bawi, ale mecz z Argentyną pokazał że takie wieże czasami warto mieć, zwłaszcza jak mało zarabiają

0

@Ghostface strasznie nie polecam tego Carlosa, aczkolwiek w tej Fifie żaden LO mi nie pasuje xd grałem Carlsoem, Mendym i Cancelo i wszyscy słabo, jedynie co to Theo dawał radę, ale ciężko o zgranie w Serie A u mnie

0

@sendesara no i dlatego go oddajemy Atletico xD nie pojawia się na treningach czy meczach to płaci kary i tyle

0

@Emhyr jest jedyną opcją w ataku, z nami np był ich głównym zagrożenien

0

@Emhyr to samo mówiono o Suarezie gdy tam szedl, to samo mówiono o VIlli gdy tam szedł, Griezmann też miał tam wrócić i nic nie grać

0

@Worny co z tego, że przyszedł za darmo? to był jego wybór, nikt mu pistoletu nie przykładał do głowy. Może z tej wdzięczności pomnik mu zrobimy i będziemy mu opłacać pensje do 54roku życia

0

@Bogan nie oddawać go do rywala? Już z Griezmannem dali się wydoić...mieli klauzulę, że gdy zagra 50% minut to go wykupią, to co Atletico zrobiło? Grało nim mniej aż Barcelona się ugnie i oczywiście to zrobiła. Teraz też się ugnie. W lato Atletico przyjdzie z propozycją Savić za Araujo to też pewnie się zgodzą...Depay jest "własnością" klubu jeszcze przez 6msc więc albo szukamy klubu z Anglii albo Włoch albo zostaje, a nie wzmacniamy rywala

0

i takie były ochy i achy nad Laportą i Alemany w lato a tak naprawdę oni nie są o wiele lepsi niż Bartek. Kupili Lewandowskiego, Kounde i Raphinhe za tyle ile chcieli kluby, oni nic nie wynegocjowali taniej. A teraz kolejny raz Barcelona jest dymana i robi promki jak w Żabce. Reszta klubów to przecież nie traktuję negocjacji z nami poważnie. Pewnie wysyłają na nie jakiś stażystów

0

@Herato 2/10. Strzelał tylko z karnych, miał jeden drybling z RSSS w pierwszym meczu efektowny i to cały jego highlights u nas. Zawsze był kontuzjowany, przerwa na kadrę cudowne ozdrowienie i potem znowu kontuzja do kolejne przerwy kadrowej. Gdyby nie fakt, że przyszedł za darmo to byłoby 1/10

2

@BorzyKrzys jo Cię krynca, ta to zawsze poprawi humor :D

1

@Messibestplayerintheworld jeśli tak, to ja bym go do rezerw wysłał.

0

@Emhyr wkoncu Inter nas pokonał w LM to Brozovic by musiał iść do gorszego klubu :D

0

jutro to z meczu z El Clasico tylko Lewandowski powinien zagrać, boje się ze Xavi zajedzie tych piłkarzy

0

@Deviler z tych potencjalnych trenerów to żaden wg mnie nie wróży sukcesu. By wyjść z Euro musielibyśmy mieć łatwą grupę

2

@Kondziubarca oficjalne ogłoszenie może być w przyszłym tygodniu, ale jeśli już uzgodnili warunki kontraktu to już może się przygotowywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?