FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron zdecydowanie, bez zastanowienia. Xavi jakby chciał to asystent
5
@Rl9k1nG jedyny powód dlaczego czasami warto włączyć ekstraklasę
1
@Antimadridista_WR ja dziś otwieram, dopóki nie trafięjakiegos duplikatu niewymiennego do przepalenia
0
I tak zrobiła mega dużo Magda. Z tego co mówią komentatorzy można się spodziewać że będzie grała coraz lepiej
1
@Pawel13sz Realem, większy prestiż i emocje
0
Sabalenka to ma kilka chromosomów faceta chyba
1
@FcPortoFan1999 na moje zakończą grę w drugiej fazie PO. Krowa która dużo muczy mało mleka daje, a Morant się zachowuje i gada jakby już zdobyl z 5pierscieni. Swoją drogą chyba mamy nowy klasyk w lidze: GSW vs Memphis
13
Sabalenka vs Sharapova i full głośnik....sąsiedzi by pomyśleli że jakaś orgia
0
@KlonaZepan nie, ale przy własnym serwisie prowadzić 40-0 i przegrać to trochę slabo
0
Co teraz Linnete odwaliła....
1
@Krystian1588 skoro Benfics chce za niego ponad 100mln to trochę mało wiarygodne
0
Kupi się teraz jakiś dobry telefon do 1000-1200zl? Jeśli tak to jaki model polecacie? Z góry dziękuję
0
@BartqRKO aż dziwne, że Irving nie dostal technika za oklaski
2
ale to NBA jest żalosne....człowiek doczekał do 2:00 by obejrzeć Bucks vs Nuggets....to sobie Nuggets stwierdzili, że wyjdą składem C czy D....za ten load management powinni jakoś zwracać hajs kibicom. Człowiek chciałby spełnić marzenie i wydać np 10-15tys i pojechać na jakiś dobry meczyk....to potem się okaże że 5podstawowych zawodników jest oszczędzanych.
1
@adi7adi8 to już wiem czego się mniej więcej można spodziewać, podziękować:D
1
@don'T.R.I.P.e chyba wcześniej był faul przy odbiorze piłki...aczkolwiek to Hiszpania
1
@adi7adi8 czyli porusza się po korcie znacznie lepiej? serwis u niej nie gra tak ważnej roli? kobiecy tenis oglądam tylko wtedy gdy Świątek dotrze do 1/8 jakiegoś szlema i dalej, więc nie znam tych kobiet :D
0
Oglądałem dziś w nocy Linette ale kobiecy tenis jest mi obcy, ta Sabalenka to tak jak Pliskova? Też siła razy ramię i siadzie? Czy lepiej się porusza po korcie?
0
@Messiah10 jak po tym co gramy możemy się cieszyć? Xavi wgl nie rozwija piłkarzy poza Dembele. Gramy 1-0 jak Atletico. Nie wychodzimy drugi raz z rzędu z grupy LM a ja czytam, że dziwne i nieuzasadnione marudzenie.....
0
Xavi i tak by go wystawił
3
Alonso wchodzi co mecz....bo po co dać wejść Torre czy Riadowi xd niesamowite jak Xavi jest zaślepiony w 16-17zawodnikow. Ciekawe co zrobi gdy Ci masowo będą doznawac kontuzji bo będą wyczerpani
8
Niech Pedri masuje sobie nogę bo Xavi już planuje go wystawić w weekend w lidze. Co by to nie było jakby on nie zagrał
6
W meczu Villareal vs Real to był karny dla Villareal gdy się podpierał. Teraz nie ma xd ja bym w obu przypadkach nie odgwizdał ale przepisów odnośnie ręki nie idzie odróżnić
0
@Kinginiesta pomocą wgl nie rotuje
0
@ranger3120 no zobaczymy jacy będziecie zachwyceni gdy będziemy prowadzić i Xavi zrobi genialne zmiany xd wpuszczając co mecz te same placki
0
@Nano22 z 16 Getafe w lidze tez zagrali komplet xd to skoro nie w CdR, nie z prawie ostatnimi drużynami w lidze to kiedy oni mają odpocząć? Kiedy mamy ogrywać rezerwy. Dostał Xavi szeroką kadrę a korzystać z niej nie umie.
0
Super Xavi rotuje. Gavi i Pedri to chyba umrą prędzej niż dożyją 23 roku życia. A Torre jeb na trybuny xdd przecież to jest żart. Jeszcze nasz treneiro zrobi swoje genialne zmiany wpuszczają Roberto, Albę i Alonso. Jesteś młodym piłkarzem i chcesz zniszczyć sobie karierę? ZaprasAmy do Barcelony. I potem się dziwić że przegrywamy rywalizację z innymi klubami o wielkie talenty z Brazylii czy Francji
0
@Gaz żeby być pomocnikiem to też trzeba pracować w odbiorze i pressingu
1
@Ptasior MLS akurat fajne jest do oglądania :D polecam
0
@maroon często seksistowskie teksty i rasistowskie