FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@gumaz pewnie 350-400
1
@mientusek1407 bez Dembele faworytem United wg mnie
0
@takisobiektos tego Brooksa się nie da lubić. Mam nadzieję, że kiedyś trafi na tego Stewarta z Pistons i ktoś go porządnie wyjaśni
0
@Emhyr niech 4pomocnikow gra wszystko i będzie super.
1
@Roobo przecież gdyby to nie Vinicius to by nie było czerwonej. Gdyby w tej sytuacji był Rodrygo czy jakikolwiek inny piłkarz to by było żółto
11
@Sawik_10 Conte pewnie już do lata nie będzie w Totkach :D
1
@CulerParaSiempre Lewandowski i Raphinha zagrali tak słabo, że za któregoś z nich musi zagrać Ferran
0
@Kuba_1 przecież Ferran jest lepszy niż Raphinha czy Fati
6
Gdyby u nas miał ktoś kopnąć z tego miejsca to prędzej by podał do ter Stegena
0
@capoN ja bym nie przesadzał, nigdy nie byl lepszy od Neymara a ten był uznawany za tego trzeciego. Wątpię by był w top5
3
@jeyx77x nikt nie pisał, że nie mogą grać razem. Wręcz przeciwnie. Każdy chciał ich razem oglądać
1
@Image powinni, aczkolwiek nikt nie jest stabilny w Serie A i pucharze Włoch; gdybym miał jednak stawiać to na awans Lazio
5
@Rhaan jak słyszę argument "dużo pracuje w obronie" to mi si śmiać chce xd to tego oczekujesz od skrzydłowych? Ja oczekuje że minim wykona dwa udane dryblingi w trakcie meczu, a nie sezonu. Już Greizmann był napastnikiem defensywnym. Już lepszym ofensywnym zawodnikiem jest Balde czy Pedri. Świetne podania? Widzisz jak on dośrodkowuje piłki z rzutów wolnych i różnych??
18
@Hubsao przecież nie można dostać większego zaufania niż on. Gra w każdym meczy i w żadnym się nie wykazał. Jemu nie brakuje zaufania tylko umiejętności. Błyszczał w Leeds.....
0
To może teraz warto zmienić Pedriego czy Gaviego by chociaż 5min odpoczęli
1
Dwie największe kaleki na boisku strzelają xd
0
Raphinha super strzał xd nie pamiętam piłkarza który by wykonywał gorzej stałe fragmenty gry, czy to poprzez strzal czy dośrodkowanie
2
Ależ sztanga wróciła po tym różnym. Usain Bolt w prime (nie ironiczne)
4
Wygrywamy 1-0? To co, Alonso, Kessie i Roberto z ławki?
2
Sędzia nie wybitny ale dobry mecz, ale dziś jakby tu był Lahoz to by było już 12 żółtych kartek i 3 czerwone
2
Gol nic nie zmienia. Już wolę w następnym meczu Roberto na skrzydle
2
Nie przesadzajmy z tym karnym. Ja to wolę nie wygrywać po takich karnych. Już wystarczy że jeden zespół tak wygrywa w lidze
20
Nie nie w tempo Cwiakalo tylko Lewandowski przyjąć piłki nie umie
0
Dajcie te wolne czy różne wykonywać ter Stegenowi. Nie może być gorszy w tym elemencie niż Raphinha
0
Tydzień temu Real Madryt vs RSSS 0-0 po super meczu i kapitalnym występie bramkarza. Dziś powtórka
0
@msmsms to przecież nieważne kto awansuje zostanie wykartkowany na finał i będzie musiał grać juniorami
0
@Firestone to daj mnie do zignorowanych i będziesz mieć wywalone xd nie będę chwalił tego co widzę od kilku tygodni. Jak jest co chwalić to chwalę
0
Cwiakala przestan pieprzyć wyłącznie tylko o tym Lewandowskim....boże co za gość
0
Frankie te podania ma genialne....tylko by żeby je wykonywać ktoś musi wbiegać zza plecy obrońców xd u nas ostatnim skrzydłowym który to robił był Pedro
0
Jakby teraz to nas przyszedł Juninho Percambucano (czy jak to się pisało) to i tak by nie strzelał z dystansu