11

@gumaz pewnie 350-400

1

@mientusek1407 bez Dembele faworytem United wg mnie

0

@takisobiektos tego Brooksa się nie da lubić. Mam nadzieję, że kiedyś trafi na tego Stewarta z Pistons i ktoś go porządnie wyjaśni

0

@Emhyr niech 4pomocnikow gra wszystko i będzie super.

1

@Roobo przecież gdyby to nie Vinicius to by nie było czerwonej. Gdyby w tej sytuacji był Rodrygo czy jakikolwiek inny piłkarz to by było żółto

11

@Sawik_10 Conte pewnie już do lata nie będzie w Totkach :D

1

@CulerParaSiempre Lewandowski i Raphinha zagrali tak słabo, że za któregoś z nich musi zagrać Ferran

0

@Kuba_1 przecież Ferran jest lepszy niż Raphinha czy Fati

6

Gdyby u nas miał ktoś kopnąć z tego miejsca to prędzej by podał do ter Stegena

0

@capoN ja bym nie przesadzał, nigdy nie byl lepszy od Neymara a ten był uznawany za tego trzeciego. Wątpię by był w top5

3

@jeyx77x nikt nie pisał, że nie mogą grać razem. Wręcz przeciwnie. Każdy chciał ich razem oglądać

1

@Image powinni, aczkolwiek nikt nie jest stabilny w Serie A i pucharze Włoch; gdybym miał jednak stawiać to na awans Lazio

5

@Rhaan jak słyszę argument "dużo pracuje w obronie" to mi si śmiać chce xd to tego oczekujesz od skrzydłowych? Ja oczekuje że minim wykona dwa udane dryblingi w trakcie meczu, a nie sezonu. Już Greizmann był napastnikiem defensywnym. Już lepszym ofensywnym zawodnikiem jest Balde czy Pedri. Świetne podania? Widzisz jak on dośrodkowuje piłki z rzutów wolnych i różnych??

18

@Hubsao przecież nie można dostać większego zaufania niż on. Gra w każdym meczy i w żadnym się nie wykazał. Jemu nie brakuje zaufania tylko umiejętności. Błyszczał w Leeds.....

0

To może teraz warto zmienić Pedriego czy Gaviego by chociaż 5min odpoczęli

1

Dwie największe kaleki na boisku strzelają xd

0

Raphinha super strzał xd nie pamiętam piłkarza który by wykonywał gorzej stałe fragmenty gry, czy to poprzez strzal czy dośrodkowanie

2

Ależ sztanga wróciła po tym różnym. Usain Bolt w prime (nie ironiczne)

4

Wygrywamy 1-0? To co, Alonso, Kessie i Roberto z ławki?

2

Sędzia nie wybitny ale dobry mecz, ale dziś jakby tu był Lahoz to by było już 12 żółtych kartek i 3 czerwone

2

Gol nic nie zmienia. Już wolę w następnym meczu Roberto na skrzydle

2

Nie przesadzajmy z tym karnym. Ja to wolę nie wygrywać po takich karnych. Już wystarczy że jeden zespół tak wygrywa w lidze

20

Nie nie w tempo Cwiakalo tylko Lewandowski przyjąć piłki nie umie

0

Dajcie te wolne czy różne wykonywać ter Stegenowi. Nie może być gorszy w tym elemencie niż Raphinha

0

Tydzień temu Real Madryt vs RSSS 0-0 po super meczu i kapitalnym występie bramkarza. Dziś powtórka

0

@msmsms to przecież nieważne kto awansuje zostanie wykartkowany na finał i będzie musiał grać juniorami

0

@Firestone to daj mnie do zignorowanych i będziesz mieć wywalone xd nie będę chwalił tego co widzę od kilku tygodni. Jak jest co chwalić to chwalę

0

Cwiakala przestan pieprzyć wyłącznie tylko o tym Lewandowskim....boże co za gość

0

Frankie te podania ma genialne....tylko by żeby je wykonywać ktoś musi wbiegać zza plecy obrońców xd u nas ostatnim skrzydłowym który to robił był Pedro

0

Jakby teraz to nas przyszedł Juninho Percambucano (czy jak to się pisało) to i tak by nie strzelał z dystansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?