0

@Toretto efekt nowej miotły, kusiło mnie postawić na Everton 1X

0

Sean Dyche to kozak

1

@Bejlu Everton na luzie powinien już prowadzić. Arsenal mega slabi

2

@Deviler kiełbasa smażona bez cebuli??? To jak mizeria bez ogórków

0

@sintesox przeżyjesz to?

0

@FcPortoFan1999 nie no Warriors tacy głupi nie są :P już prędzej jakieś Wizards

0

@FcPortoFan1999 no to ich się nie da już bardziej zepsuć xd

0

Jak myślicie gdzie pójdzie Irving i którą organizacje znowu zepsuje?

1

@mateusz1989VeB forum dyskusyjne jest po to by wyrażać swoją opinię. Dla mnie Xavi marnuje potencjał tej kadry. Ciekawe co zrobi gdy pomocnicy doznają kontuzji mięśnia, a z tyloma minutami w nogach to tylko kwestia czasu.

0

ale teraz to już Alarcon wejdzie xD

0

@takisobiektos normalnie Fame MMA

0

@Sensible masz może info gdzie to?

0

Po kilku miesiącach dziś jest najlepszy moment by wrócić do bukmacherki. Na czym dziś najlepiej stracić pieniądze? :d

3

@MrPGG sylwetkę ma zajebista, ale dla mnie z twarzy taka dziwna :D

1

@4drian0 trochę słabo się to czyta gdy człowiek sobie przypomni nasze wyniki z nimi xd

1

@IronSanHybrid ja??? No zawsze

1

@IronSanHybrid pokonane, nawiązuje do MMA xd

1

@masq ale ja znajduje czas na trening, na filmy czy seriale. To że co 3 tyg obejrzę godzinny skrót z konferencji czy co 1,5-2msc usiądę sobie z znajomymi, włączę galę, posiedzimy i wypijemy po parę drinków to oznacza low standard? No oglądam to bo takiego odmóżdżacza to nie ma drugiego xd

0

@maniak33333 jest wiele organizacji/rozrywek/ wydarzeń gdzie również ludzie są pokazywani na debili i nikomu to nie przeszkadza. Ja np zacząłem oglądam freak fight gdy była pandemia, w czasach gdy nigdzie nie można bylo wyjść i robić to mi poprawiało humor. I taka odskocznia od tego gówna w jakim żyjemy dla wielu jest pocieszeniem i w żaden sposób nie powinni tego zabraniać.

0

@Gwyn no czyli każdy serial teraz powstały będzie o gejach czy czarnoskórych?

20

@Compadre trzeba być głupszym od nich by oceniać na co inni mają wydawać kasę

0

@bartekvisca to już widziałem....może zbyt skomplikowane ale nie rozumiem tego serialu xd

0

@cchesterr43 na co lepiej? Amazon?

2

@norbi77 chcesz mi powiedzieć, że ona na tym zdjęciu ma 53lata? Xd no cię krynca

1

Jest jakiś serial na netflxiie który powstał na przestrzeni ostatnich 3-4 lat gdzie nie ma nic o rasizmie czy homoseksualnych? Bo już ten wątek jest nudny i głupi. Nawet w tym Dahmerze to wątek przewodni

0

@wasacz ja jestem największym hejterem MEssiego tu więc Argentyny tym bardziej :D

7

nie no błagam z tymi ocenami LEwandowskiego czy Raphinha xD oni psuli każdą akcję i dostają takie oceny? ależ oni mają fory. Strzelą 3 samobóje a i tak będzie super

1

Wiem, że wiele osób nie lubi tego ale ma ktoś może link do fame?

0

@IronSanHybrid to ma ktoś linka gdzie będzie transmisja xD

0

@umtiti dlaczego Ferran out a Raphinha nie wiesz? skoro oba prezentują taki sam poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?