FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto efekt nowej miotły, kusiło mnie postawić na Everton 1X
0
Sean Dyche to kozak
1
@Bejlu Everton na luzie powinien już prowadzić. Arsenal mega slabi
2
@Deviler kiełbasa smażona bez cebuli??? To jak mizeria bez ogórków
0
@sintesox przeżyjesz to?
0
@FcPortoFan1999 nie no Warriors tacy głupi nie są :P już prędzej jakieś Wizards
0
@FcPortoFan1999 no to ich się nie da już bardziej zepsuć xd
0
Jak myślicie gdzie pójdzie Irving i którą organizacje znowu zepsuje?
1
@mateusz1989VeB forum dyskusyjne jest po to by wyrażać swoją opinię. Dla mnie Xavi marnuje potencjał tej kadry. Ciekawe co zrobi gdy pomocnicy doznają kontuzji mięśnia, a z tyloma minutami w nogach to tylko kwestia czasu.
0
ale teraz to już Alarcon wejdzie xD
0
@takisobiektos normalnie Fame MMA
0
@Sensible masz może info gdzie to?
0
Po kilku miesiącach dziś jest najlepszy moment by wrócić do bukmacherki. Na czym dziś najlepiej stracić pieniądze? :d
3
@MrPGG sylwetkę ma zajebista, ale dla mnie z twarzy taka dziwna :D
1
@4drian0 trochę słabo się to czyta gdy człowiek sobie przypomni nasze wyniki z nimi xd
1
@IronSanHybrid ja??? No zawsze
1
@IronSanHybrid pokonane, nawiązuje do MMA xd
1
@masq ale ja znajduje czas na trening, na filmy czy seriale. To że co 3 tyg obejrzę godzinny skrót z konferencji czy co 1,5-2msc usiądę sobie z znajomymi, włączę galę, posiedzimy i wypijemy po parę drinków to oznacza low standard? No oglądam to bo takiego odmóżdżacza to nie ma drugiego xd
0
@maniak33333 jest wiele organizacji/rozrywek/ wydarzeń gdzie również ludzie są pokazywani na debili i nikomu to nie przeszkadza. Ja np zacząłem oglądam freak fight gdy była pandemia, w czasach gdy nigdzie nie można bylo wyjść i robić to mi poprawiało humor. I taka odskocznia od tego gówna w jakim żyjemy dla wielu jest pocieszeniem i w żaden sposób nie powinni tego zabraniać.
0
@Gwyn no czyli każdy serial teraz powstały będzie o gejach czy czarnoskórych?
20
@Compadre trzeba być głupszym od nich by oceniać na co inni mają wydawać kasę
0
@bartekvisca to już widziałem....może zbyt skomplikowane ale nie rozumiem tego serialu xd
0
@cchesterr43 na co lepiej? Amazon?
2
@norbi77 chcesz mi powiedzieć, że ona na tym zdjęciu ma 53lata? Xd no cię krynca
1
Jest jakiś serial na netflxiie który powstał na przestrzeni ostatnich 3-4 lat gdzie nie ma nic o rasizmie czy homoseksualnych? Bo już ten wątek jest nudny i głupi. Nawet w tym Dahmerze to wątek przewodni
0
@wasacz ja jestem największym hejterem MEssiego tu więc Argentyny tym bardziej :D
7
nie no błagam z tymi ocenami LEwandowskiego czy Raphinha xD oni psuli każdą akcję i dostają takie oceny? ależ oni mają fory. Strzelą 3 samobóje a i tak będzie super
1
Wiem, że wiele osób nie lubi tego ale ma ktoś może link do fame?
0
@IronSanHybrid to ma ktoś linka gdzie będzie transmisja xD
0
@umtiti dlaczego Ferran out a Raphinha nie wiesz? skoro oba prezentują taki sam poziom