FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo ale w następne okienko transferowe Bednarek napewno pójdzie do jakiegoś zespołu z Top6
0
@adambądkowski93 trochę głupota
1
@matirix20 może załóż jakąś stronę internetową gdzie będzie to widniało cały czas i jakiś licznik dni od finału
4
Podziwiam tych Amerykanów że oni aż tak żyją tym futbolem amerykańskim. I że tyle osób go tam ogląda, oglądam tylko te superbowl, seoznu zasadniczego i Play off nie oglądam i zawsze mnie zastanawia co tam jest takiego fajnego :P akcja trwa 5-7sekund i potem 2-3minuty przerwy. Jeszcze irytuje mnie to że Ci rozgrywający (to oni chyba są tymi quarterbackami) są zawsze wybierani MVP gdy inni robią za nich całą robotę. O
0
@Poro6niec przecież gdyby nie asysta to byłby znowu jego fatalny występ. Głupie dezycje, zero skuteczności i nie umiał wziąć Albiola na plecy by utrzymać piłki
1
@Kgorecki2500 mecz głównie w środku boiska, nawet jak były piłki otwierające to stoperzy obu drużyn czyścili. Gdyby Araujo i Albiol było w jednej drużynie to by śmiało można stawiać 0straconych goli
1
@Encore no jak piłkarze są zajechania to się nie dziwię że będzie ciezko
0
@matirix20 tylko Mbappe. Jednak widząc nasz atak to aż oczy bolą.
0
@fenix1983 ale Xavi wgl nie zmienia. Nie ma znaczenia czy grany na wyjeździe z Villareal czy u siebie z Elche
3
Xavi zajedzie piłkarzy. Zero rotacji
0
@Gacork dlaczego uznajesz, że Ferran gra jako 0, a dziś Raphinha jako 0,5? Przecież nie zrobił absolutnie nic
0
Cwiakala mówi o momentach Raphinhi???? Co on pieprzy xd
0
Najgorszy skrzydłowy w lidze
1
Cwiakala to serio wierzy w to co mówi, że Lewandowski gra dziś super mecz
1
70min żałosnego grania Raphinhi ale Xavi go zawsze będzie trzymał długo. Uczył się zmian u Smudy chyba. Nie można grać gorzej
1
Nie no dajcie już tego Tello czy Cuence za Raphinhe
6
Lewandowskiego ratuje asysta ale kolejny, beznadziejny mecz.
4
Ten sędzia to gwiżdże wszystko xd za niedługo bilard będzie bardziej kontaktowym sportem
1
Pasuje strzelić jeszcze z 2 brameczki i wpuścić Alarcona i Torre....albo Alonso i Roberto
3
Nie wiem czemu Raphinha jest tu tak broniony a Ferran tak hejtownay. Obaj grają tak samo źle, Brazylijczyk nie wnosi nic więcej. Parę goli więcej i asyst to wynik większej ilości minut w ostatnich meczach, ale czysto sportowo nic nie daje więcej
2
Morales zobaczyl ter Stegena i się obsral
0
Ja nie wiem czy Albiol pomylił powołanie życiowe i powinien rywalizować z Boltem o medale w sprincie czy nasi są tacy wolni
4
@abram3k jak w ataku są takie ananasy jak Raphinha i wcześniej Dembele to się nie dziwię
5
De Jong co gra odkąd jest 4pomocnikow....
1
Raphinha już zaczął swój "koncert" po czym dołoży nogę metr przed bramką gdy inni wykreują okazję i od razu że Ferran jest beznadziejny przy nim
5
@msmsms TVP sport
3
Udinese vs Sassuolo 2-2 do przerwy, czyli pewnie więcej bramek niż dziś w całej lidze hiszpańskiej
0
Znacie jakiś serial gdzie fabuła jest podobna do Uncharted? Poszukiwany skarb itp? Ja nie kojarzę takiego a myślę że taki scenariusz by mógł mieć potencjał
0
@takisobiektos ciekawe ile mu płacą za takie "przebrania", nie wierzę że tam sam z siebie to ubiera, bo wtedy to do jakiegoś lekarza powinien iść
0
@Pawel13sz kazdy krytykuje Torresa, a w zeszłym sezonie był jednym z lepszych naszych zawodników, napewno lepszy niż obecny Raphinha