0

@escarabajo ale w następne okienko transferowe Bednarek napewno pójdzie do jakiegoś zespołu z Top6

0

@adambądkowski93 trochę głupota

1

@matirix20 może załóż jakąś stronę internetową gdzie będzie to widniało cały czas i jakiś licznik dni od finału

4

Podziwiam tych Amerykanów że oni aż tak żyją tym futbolem amerykańskim. I że tyle osób go tam ogląda, oglądam tylko te superbowl, seoznu zasadniczego i Play off nie oglądam i zawsze mnie zastanawia co tam jest takiego fajnego :P akcja trwa 5-7sekund i potem 2-3minuty przerwy. Jeszcze irytuje mnie to że Ci rozgrywający (to oni chyba są tymi quarterbackami) są zawsze wybierani MVP gdy inni robią za nich całą robotę. O

0

@Poro6niec przecież gdyby nie asysta to byłby znowu jego fatalny występ. Głupie dezycje, zero skuteczności i nie umiał wziąć Albiola na plecy by utrzymać piłki

1

@Kgorecki2500 mecz głównie w środku boiska, nawet jak były piłki otwierające to stoperzy obu drużyn czyścili. Gdyby Araujo i Albiol było w jednej drużynie to by śmiało można stawiać 0straconych goli

1

@Encore no jak piłkarze są zajechania to się nie dziwię że będzie ciezko

0

@matirix20 tylko Mbappe. Jednak widząc nasz atak to aż oczy bolą.

0

@fenix1983 ale Xavi wgl nie zmienia. Nie ma znaczenia czy grany na wyjeździe z Villareal czy u siebie z Elche

3

Xavi zajedzie piłkarzy. Zero rotacji

0

@Gacork dlaczego uznajesz, że Ferran gra jako 0, a dziś Raphinha jako 0,5? Przecież nie zrobił absolutnie nic

0

Cwiakala mówi o momentach Raphinhi???? Co on pieprzy xd

0

Najgorszy skrzydłowy w lidze

1

Cwiakala to serio wierzy w to co mówi, że Lewandowski gra dziś super mecz

1

70min żałosnego grania Raphinhi ale Xavi go zawsze będzie trzymał długo. Uczył się zmian u Smudy chyba. Nie można grać gorzej

1

Nie no dajcie już tego Tello czy Cuence za Raphinhe

6

Lewandowskiego ratuje asysta ale kolejny, beznadziejny mecz.

4

Ten sędzia to gwiżdże wszystko xd za niedługo bilard będzie bardziej kontaktowym sportem

1

Pasuje strzelić jeszcze z 2 brameczki i wpuścić Alarcona i Torre....albo Alonso i Roberto

3

Nie wiem czemu Raphinha jest tu tak broniony a Ferran tak hejtownay. Obaj grają tak samo źle, Brazylijczyk nie wnosi nic więcej. Parę goli więcej i asyst to wynik większej ilości minut w ostatnich meczach, ale czysto sportowo nic nie daje więcej

2

Morales zobaczyl ter Stegena i się obsral

0

Ja nie wiem czy Albiol pomylił powołanie życiowe i powinien rywalizować z Boltem o medale w sprincie czy nasi są tacy wolni

4

@abram3k jak w ataku są takie ananasy jak Raphinha i wcześniej Dembele to się nie dziwię

5

De Jong co gra odkąd jest 4pomocnikow....

1

Raphinha już zaczął swój "koncert" po czym dołoży nogę metr przed bramką gdy inni wykreują okazję i od razu że Ferran jest beznadziejny przy nim

5

@msmsms TVP sport

3

Udinese vs Sassuolo 2-2 do przerwy, czyli pewnie więcej bramek niż dziś w całej lidze hiszpańskiej

0

Znacie jakiś serial gdzie fabuła jest podobna do Uncharted? Poszukiwany skarb itp? Ja nie kojarzę takiego a myślę że taki scenariusz by mógł mieć potencjał

0

@takisobiektos ciekawe ile mu płacą za takie "przebrania", nie wierzę że tam sam z siebie to ubiera, bo wtedy to do jakiegoś lekarza powinien iść

0

@Pawel13sz kazdy krytykuje Torresa, a w zeszłym sezonie był jednym z lepszych naszych zawodników, napewno lepszy niż obecny Raphinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?