FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 taaa jasne a prawdziwy Neapolitańczyk je pizze z ananasem
0
@Faro to byś miał pomyłkę xd
6
@Kgorecki2500 powinni Ci odebrać obywatelstwo polskie
0
@Faro był faul na obrońcy
0
Polska czwórka z Neapolu coraz bliżej mistrzostwa. Zieliński, Bereszynski, Reca i Dragowski już chyba świętują razem
0
@Radzio_94 raczej efekt nowej miotły w Evertonie. Przypuszczam, że w następnym meczu Arsenal już zagra na swoim poziomie z tego sezonu
1
Był tu gość który pisał serie o seryjnych mordercach, nie pamiętam nicku ale czy pisałem o tym Dahmerze? Wczoraj skończyłem to oglądać i tak zaciekawiła mnie ta historia i bym sobie poczytał
15
Jak widzę informacje, że pierwsza bezpośrednia czerwona kartka dla Casemiro to nie wierzę :D gość 10 kartek czerwonych na sezon powinien mieć
0
@IronSanHybrid już się nie mogę doczekać konferencji tych dwóch dżentelmenów :D
0
@panczo Raphinha wygląda nieźle??? Chłop jest tragiczny. Za gola z metra będziesz go chwalił? Podanie do Pedriego to było jego drugie zagranie od września warte odnotowania. Zero dryblingu. Zero pomysłu. O wykonywanych rzutach różnych nie wspomnę.
1
@Poro6niec ja jestem za. Mamy Gaviego, Pedriego i....tyle. dwójką pomocników nie osiągniemy zbyt wiele. Frankiego liczy już jako zastępstwo Busquetsa. Jeśli nie kosztowałby milionów-typu 100mln, to super transfer
0
Balde musi zagrać. Teraz tydzień przerwy to akurat odpocznie. Znowu dwójka Raphinha- Lewandowski którzy psuli wszystko? Już wolę Ferrana za jednego z nich
6
@Kessie kalkulowane :D
1
@luki9v piszemy o realnych opcjach? Bo jeśli nie to Enzo albo Kimmich, z realnych nikt bo nas nie stać nawet na Krychowiaka
23
Koeman miał gorszy skład, gorszego prezesa, gorszy morale i cały burdel na głowie. Do tego dał prawdziwa szanse młodym zawodnikom. Za to, że dał Pedriego i Gaviego to powinniśmy mu dziękować
0
@matirix20 nigdy nie chciałem Kloppa w Barcelonie i mam nadzieję, że nigdy tu nie trafi
0
@MesQueUnClub96 liczyli na niego ale się przeliczyli :P
0
@panczo zostawić Ferrana
0
Alez dziwne te transfery Liverpoolu. Ściągają Luisa Diaza, Nuneza i Gakpo a nie ściągają żadnego pomocnika. Rozumiem, czekają na Juda, ale no bez jaj. Oni myśleli, że Artur będzie ich wybawieniem? Czy może wyjdzie za parę lat, że to kolejny grubszy przekręt z udziałem Juve
1
@Commandement za 5zl wygrana 218zl
0
@Barcanajlepszyteam no jedyne co mnie boli to jak zagraliśmy z Meksykiem i Arabią ale to chyba każdego :D od 1/4 było mi obojętne kto wygra (no może chciałem wygranej Maroko, ale to normalne że sprzyja się niespodziankami)
0
Przecież Raków by bez problemu teraz pokonał Liverpool xdd co oni grają
0
@Kuba_1 ja? To nie ja płaczę, że Messi przegrywa xd tu jest takich wiele co teraz w meczu Barcelona vs PSG byliby za tymi frajerami zabojadami
1
@Image zdziwię się jak Real nie dotrze do finalu. A tam to wiadomo, że wygrają po 4genialnycb interwencjach Courtoisa :P
0
Nunez!!!!! Prawie xd gdyby nie bramkarz
0
@Salchent podobno jest taki zajebisty, że sam ciągnął Barcelonę po odejściu Iniesty i Xaviego to z Touluse sobie sam nie poradzi?
1
Liverpool jest tak słaby, że Semedo wygląda na porządnego obrońcę xd
3
No to niezły mecz Arsenal xd nagle United
0
@Kamiloza91 oni w tym sezonie mieli wywalczyć miejsce w top4. Lider w lutym to i tak dużo ponad stan dla tej druzyny
2
Przecież to powinien być karny dla Arsenalu. Ten cały Muapay faulował Gabriela