8

@Pawel13sz Iniesta albo Neymar

10

@dogie1337 ekstraklasa, fortuna 1.liga, II liga polska, Liga szóstek z FC Albatros

0

Pojedynek PSG vs Liverpool to byłby obecnie klasyk nad klasykiem xd

1

@Hosh Złota piłka więzienna

1

Ale Chelsea okradzione :D

3

@Sysia11 najszerszych, nie najlepszych.

0

@saczers438 Flickr albo Pochettino

3

@Sysia11 bajeczna? Nie mają zawodnika z Top10 na świecie na swojej pozycji. Chyba że Reece James, ale on po kontuzji i tak daleko od optymalnej formy i Potter gra bez wahadeł

0

@saczers438 zakładam początek marca, że poleci

1

@fart Phoenix też rok temu w fazie zasadniczej byli kosmiczni, a potem Doncic prawie sam ich przejechał. Nie wiem, mam wrażenie że gdyby wszystkie ekipy byłyby zdrowe to obecnie przygrywają z Bucks i mają duże problemy z Cavs i 76

2

@Comentateiro Boston jest mega przeceniany. Bucks, bez drugiej największej gwiazdy, doprowadzili do game7 z Bostonem. Z Miami też mieli ciężary, a tam w PO oprócz Butlera to nikt nie grał.

0

@TR3YWAY mi ten zielony wyjątkowo nie siada, nie biłem brzoskwini

0

@takisobiektos zaczynam się bać k nich GSW....

0

Śmiesznie się ogląda reklamy Nivea (sponsor Realu) gdzie na początku mówią "to moja koszulka"....i pokazany jest Hazard xd

0

@kewin jeżeli go sprzedadzą to żaden piłkarz do nas nie przyjdzie. Nikt nie będzie chciał dołączyć do takiego klubu

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zakładam dziś ponad 1,5miliona ale za 2tug będzie pewnie 700-800k

0

@kamil295 Jokic nr jeden??? Serio? U mnie tak samo ale Jokic na końcu :P

1

Na Twitterze zobaczyłem super pytanie: najlepszy gracz all time z drugiego picka w NBA? I było zdjęcie Jokicia, Draymonda, Manu Ginobli i Gasola. Jakbyście tą czwórkę ustalili? Jokic chyba musi być na końcu patrząc na jego "osiągnięcia" w PO a liczbę pierścieni pozostałych zawodników

3

@Tomo1989 dla mnie to bez sensu. Teraz każdy Rusek będzie uważany za terrorystę?

1

@Encore wygląda pięknie do pierwszego meczu Play in gdzie cala pierwsza trójka z lewej dostanie kontuzji :D

2

@Encore wygrali przed nim i wygrali po nim :P

1

Śmiesznie się czyta o Big3 w Suns gdy jedyne Big3 jakie wyszło KD to było to w GSW....big3 w postaci Curry, Thompson i Green

2

W Krakowie strzelanina w barze....dziwnie się człowiek czuje z myślą że był tam w sobotę i wiele razy wcześniej :P

8

@Kuba_1 Courtois powinien wygrać. Wygrał Realowi całą LM. Co mecz w fazie pucharowej bronił po kilka niesamowitych strzałów. Martinez obronił jeden strzał Kolo Muaniego przez cały turniej i z 4 karne. Mocno naciągnięte to by bylo

3

@MesQueUnClub_87 dlatego kobiety w siatkówce powinny zarabiać więcej od facetów albo grać w swetrach

0

Wiecie może gdzie można obejrzeć Friends z napisami polskimi? Po kilku serialach pasuje coś lekkiego obejrzeć

0

@DaPidejpi was boli jak ktoś napisze coś złego na Messiego. A ja mam wywalone na typa którego już nie ma w klubie. Złego słowa się na niego powiedzieć tu. Jakby Ci napluł w twarz to byś twarzy pewnie nie mył do końca życia

0

@Encore i to jest na center a nie jakieś Jokicie

2

@kewin Messi byłby nikim gdyby nie Barcelona.

1

@require ojciec jest tak odklejony, że nie dość że zawalczy to na konferencji jeszcze wykorzysta śmierć syna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?