FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Pawel13sz Iniesta albo Neymar
10
@dogie1337 ekstraklasa, fortuna 1.liga, II liga polska, Liga szóstek z FC Albatros
0
Pojedynek PSG vs Liverpool to byłby obecnie klasyk nad klasykiem xd
1
@Hosh Złota piłka więzienna
1
Ale Chelsea okradzione :D
3
@Sysia11 najszerszych, nie najlepszych.
0
@saczers438 Flickr albo Pochettino
3
@Sysia11 bajeczna? Nie mają zawodnika z Top10 na świecie na swojej pozycji. Chyba że Reece James, ale on po kontuzji i tak daleko od optymalnej formy i Potter gra bez wahadeł
0
@saczers438 zakładam początek marca, że poleci
1
@fart Phoenix też rok temu w fazie zasadniczej byli kosmiczni, a potem Doncic prawie sam ich przejechał. Nie wiem, mam wrażenie że gdyby wszystkie ekipy byłyby zdrowe to obecnie przygrywają z Bucks i mają duże problemy z Cavs i 76
2
@Comentateiro Boston jest mega przeceniany. Bucks, bez drugiej największej gwiazdy, doprowadzili do game7 z Bostonem. Z Miami też mieli ciężary, a tam w PO oprócz Butlera to nikt nie grał.
0
@TR3YWAY mi ten zielony wyjątkowo nie siada, nie biłem brzoskwini
0
@takisobiektos zaczynam się bać k nich GSW....
0
Śmiesznie się ogląda reklamy Nivea (sponsor Realu) gdzie na początku mówią "to moja koszulka"....i pokazany jest Hazard xd
0
@kewin jeżeli go sprzedadzą to żaden piłkarz do nas nie przyjdzie. Nikt nie będzie chciał dołączyć do takiego klubu
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zakładam dziś ponad 1,5miliona ale za 2tug będzie pewnie 700-800k
0
@kamil295 Jokic nr jeden??? Serio? U mnie tak samo ale Jokic na końcu :P
1
Na Twitterze zobaczyłem super pytanie: najlepszy gracz all time z drugiego picka w NBA? I było zdjęcie Jokicia, Draymonda, Manu Ginobli i Gasola. Jakbyście tą czwórkę ustalili? Jokic chyba musi być na końcu patrząc na jego "osiągnięcia" w PO a liczbę pierścieni pozostałych zawodników
3
@Tomo1989 dla mnie to bez sensu. Teraz każdy Rusek będzie uważany za terrorystę?
1
@Encore wygląda pięknie do pierwszego meczu Play in gdzie cala pierwsza trójka z lewej dostanie kontuzji :D
2
@Encore wygrali przed nim i wygrali po nim :P
1
Śmiesznie się czyta o Big3 w Suns gdy jedyne Big3 jakie wyszło KD to było to w GSW....big3 w postaci Curry, Thompson i Green
2
W Krakowie strzelanina w barze....dziwnie się człowiek czuje z myślą że był tam w sobotę i wiele razy wcześniej :P
8
@Kuba_1 Courtois powinien wygrać. Wygrał Realowi całą LM. Co mecz w fazie pucharowej bronił po kilka niesamowitych strzałów. Martinez obronił jeden strzał Kolo Muaniego przez cały turniej i z 4 karne. Mocno naciągnięte to by bylo
3
@MesQueUnClub_87 dlatego kobiety w siatkówce powinny zarabiać więcej od facetów albo grać w swetrach
0
Wiecie może gdzie można obejrzeć Friends z napisami polskimi? Po kilku serialach pasuje coś lekkiego obejrzeć
0
@DaPidejpi was boli jak ktoś napisze coś złego na Messiego. A ja mam wywalone na typa którego już nie ma w klubie. Złego słowa się na niego powiedzieć tu. Jakby Ci napluł w twarz to byś twarzy pewnie nie mył do końca życia
0
@Encore i to jest na center a nie jakieś Jokicie
2
@kewin Messi byłby nikim gdyby nie Barcelona.
1
@require ojciec jest tak odklejony, że nie dość że zawalczy to na konferencji jeszcze wykorzysta śmierć syna