FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najlepszy w historii
0
@Kondziubarca czyli będziemy grać 4pomocbikami i nimi wgl nie rotować...co tu może pojąć nie tak
1
@VamosRakieta super, cieszmy się że gramy gorzej niż Polska na mundialu i przyptchamy mecze
0
@Explode Raphinha o 100% xd
3
Sędziowie w NBA dają technika za wszystko a nie widzą takiego czegoś jak w meczu Boston vs LAL. Jak nie lubię Jamesa tak tu dramat. Może jak on się wypowie w kwestii sędziów to cos z tym zrobią to żart większy niż w Hiszpanii
5
@zadafcb wiadomo, że to ustawiane itp....ale nikt mi nie powie że takie coś nie boli
0
@Transu96 największy bullshit z Green zrobili. Laska była jedną z najważniejszych kobiet poza WWE to Ci ją wzięli i ośmieszyli
3
@Kessie i tak lepszy niż Raphinha
0
Jak dalej tyle będzie grał to na kolejną setkę będzie musiał poczekać 5lat
0
Trudno by nie wpadało z 2m....szkoda że nie wpada z strzałów z 20m gdy ma hektary przestrzeni
0
Przez Xaviego odechciało mi się oglądać Barcelonę
4
@Kiok342 bo mamy niemyslacego trenera.
0
@Deltta no sorry, ale zacząłem kibicować Barcelonie bo grała ofensywnie. Teraz gra najbardziej defensywny futbol z wszystkich drużyn
0
@tbas no już wolę Alarcona by wpuścił a nie murowanie bramki
1
Xdddddd gol na 1-0 i nagle Christensen się rozgrzewa. Simaone to król ofensywy przy Xavim. Taktyka 1-6-3-1 i Xavi zachwycony
0
Jaki to pazdzierz....
0
@Kamiloza91 no ja Ty się dziwisz narzekaniem po tym gównie co grają to trochę śmieszne. Chwalmy ich za wszystko i Xaviego
1
Przykro się patrzy na to co Xavi robi z tą drużyną. Miejsce w tabeli to tylko i wyłącznie zasługa pewnie go Niemca na bramce
1
Czemu ten Pedri do cholery nie umie strzelić.....żal na to patrzeć
18
To teraz Xavi wpuści Albe, potem Balde, Roberto i Christensena i zadowolony z siebie treneiro
0
@sk13 ale nie wiesz czy Torre się nadaje gdy nim nie grasz. Nawet jak się nie nadaje na 90min to czemu gdy prowadzisz 3-0 z Realem czy z Elche to nie wpuszczacz go w 60-70mi. Za Pedriego czy Gaviego tylko po to by tamci odpoczęli?
3
Wymienic Raphinhe za Luuka de Jonga i dopłacic 30mln
0
@marcinK0000 przecież to bożyszcze Xaviego
1
@sk13 Xavi ma szeroką kadrę, ale nie rozwija wgl piłkarzy i przez to gra 14-15 zawodnikami
2
Polska vs Meksyk było lepsze dla oka niż to coś
0
@kiper09 Alarcon. Logiczny wybór. Jak tak dalej pójdzie to zajedzie wszytskich
12
To teraz tak: gramy bez prawego skrzydła, bo każdy widzi jaki jest Raphinha; gramy bez lewego skrzydła bo tam nie ma skrzydłowego a Alonso to poziom okręgówki; gramy bez środka ataku bo Fati jest w formie jakiej jest xd
3
Ja tej zmiany nie rozumiem. Powolujesz napastnika z rezerw, Alarcona i przy kontuzji kogoś z ataku to go nie wpuszczacz. To po co go powolujesz? Ciężki mecz, ale no bez jaj. Pedri też kiedyś musi odpocząć, a Xavi zajeżdża wszystkich jak tylko może
1
Dembele kontuzja bo nie ma rotacji to na rozgrzewkę idzie...Pedri który też gra wszystko xd
1
@betonito to po co go ściągaliśmy?