5

Najlepszy w historii

0

@Kondziubarca czyli będziemy grać 4pomocbikami i nimi wgl nie rotować...co tu może pojąć nie tak

1

@VamosRakieta super, cieszmy się że gramy gorzej niż Polska na mundialu i przyptchamy mecze

0

@Explode Raphinha o 100% xd

3

Sędziowie w NBA dają technika za wszystko a nie widzą takiego czegoś jak w meczu Boston vs LAL. Jak nie lubię Jamesa tak tu dramat. Może jak on się wypowie w kwestii sędziów to cos z tym zrobią to żart większy niż w Hiszpanii

5

@zadafcb wiadomo, że to ustawiane itp....ale nikt mi nie powie że takie coś nie boli

0

@Transu96 największy bullshit z Green zrobili. Laska była jedną z najważniejszych kobiet poza WWE to Ci ją wzięli i ośmieszyli

3

@Kessie i tak lepszy niż Raphinha

0

Jak dalej tyle będzie grał to na kolejną setkę będzie musiał poczekać 5lat

0

Trudno by nie wpadało z 2m....szkoda że nie wpada z strzałów z 20m gdy ma hektary przestrzeni

0

Przez Xaviego odechciało mi się oglądać Barcelonę

4

@Kiok342 bo mamy niemyslacego trenera.

0

@Deltta no sorry, ale zacząłem kibicować Barcelonie bo grała ofensywnie. Teraz gra najbardziej defensywny futbol z wszystkich drużyn

0

@tbas no już wolę Alarcona by wpuścił a nie murowanie bramki

1

Xdddddd gol na 1-0 i nagle Christensen się rozgrzewa. Simaone to król ofensywy przy Xavim. Taktyka 1-6-3-1 i Xavi zachwycony

0

Jaki to pazdzierz....

0

@Kamiloza91 no ja Ty się dziwisz narzekaniem po tym gównie co grają to trochę śmieszne. Chwalmy ich za wszystko i Xaviego

1

Przykro się patrzy na to co Xavi robi z tą drużyną. Miejsce w tabeli to tylko i wyłącznie zasługa pewnie go Niemca na bramce

1

Czemu ten Pedri do cholery nie umie strzelić.....żal na to patrzeć

18

To teraz Xavi wpuści Albe, potem Balde, Roberto i Christensena i zadowolony z siebie treneiro

0

@sk13 ale nie wiesz czy Torre się nadaje gdy nim nie grasz. Nawet jak się nie nadaje na 90min to czemu gdy prowadzisz 3-0 z Realem czy z Elche to nie wpuszczacz go w 60-70mi. Za Pedriego czy Gaviego tylko po to by tamci odpoczęli?

3

Wymienic Raphinhe za Luuka de Jonga i dopłacic 30mln

0

@marcinK0000 przecież to bożyszcze Xaviego

1

@sk13 Xavi ma szeroką kadrę, ale nie rozwija wgl piłkarzy i przez to gra 14-15 zawodnikami

2

Polska vs Meksyk było lepsze dla oka niż to coś

0

@kiper09 Alarcon. Logiczny wybór. Jak tak dalej pójdzie to zajedzie wszytskich

12

To teraz tak: gramy bez prawego skrzydła, bo każdy widzi jaki jest Raphinha; gramy bez lewego skrzydła bo tam nie ma skrzydłowego a Alonso to poziom okręgówki; gramy bez środka ataku bo Fati jest w formie jakiej jest xd

3

Ja tej zmiany nie rozumiem. Powolujesz napastnika z rezerw, Alarcona i przy kontuzji kogoś z ataku to go nie wpuszczacz. To po co go powolujesz? Ciężki mecz, ale no bez jaj. Pedri też kiedyś musi odpocząć, a Xavi zajeżdża wszystkich jak tylko może

1

Dembele kontuzja bo nie ma rotacji to na rozgrzewkę idzie...Pedri który też gra wszystko xd

1

@betonito to po co go ściągaliśmy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?