0

@mrboom tylko jak Lewandowski nie strzelił z Bayernem 3 setek to już nikt o tym nie pamiętał po 2 meczach, a jak obrońca popełni błędy to się wytyka co chwile

2

@GCBW ja bym nie przesadzał, Mac Allister tozegral jeden turniej dobry, a znając Brighton to powiedzą 70mln. Jak na zawodnika jednego turnieju nie jest wart więcej niż 25mln na ten moment. Na LS Carrasco.xd

1

@MateuszDoniec oj nie wiem czy Belg w tym sezonie jest świetny :D nie jest tak słaby jak Stegen czy Oblak rok temu, ale do jego najlepszej firmy mu daleko

0

@Janiama strzelanie jest trudniejsze niż bronienie? I to w klubie który raczej dużo goli strzela? Tu to nawet Brejtlejt sobie trochę strzelił

3

@GCBW lewe skrzydło lub jakiś pomocnik gdybyśmy chcieli grać 4 pomocników bez LS

0

@Kengo taktyk

1

@Michu94 Pena, a jak wyjdzie Niemiec to Pena powinien zagrać w jakiś 2 meczach ligowych gdy będzie słabszy rywal

0

To nie obrona daje radę tylko Niemiec. Obronę mamy beznadziejną :D

1

@Reviven Kounde, Christensen i Lewandowski 8. Alonso 2,5; Kessie 2 a Raphinha 4.

0

@Tridente2015 oni całe życie są w formie

0

@LeoMessi1994 w prime to Ronaldo, Suarez, Zlatan, Lewandowski

0

@barcanawieki to by było zbyt piękne

0

jakie polecacie strony z ubraniami i butami? oprócz domodi i zalando?

0

Skończyłem śledzić reprezentacyjną piłkę ręczną jakoś w 2015, ten Egipt ma jakieś cudowne pokornie czy co? Jak śledziłem to oni ledwo co na mundial awansowali

1

@Coutinho007 i na 10 prób wejścia w drybling 10 ma nieskutecznych. Gdyby wawrzyniak pilnował Raphinhe to by wyglądał jak Roberto Carlos w prime

0

@Coutinho007 przecież Griezmann to przy Raphinhi wygląda jak Bóg futbolu. Fantazja i Raphinha pasują do siebie jak Peszko i abstynencja.

6

@Sulimo no pamiętam w wielu meczach jak wykonywał różne xd pierwszego gościa piłka nie pokonała.

5

@Coutinho007 już mieliśmy takiego Griezmanna, że cieszyliśmy z gry w obronie u napastnika.... W takim klubie jak Barcelona skrzydłowy powinien dawać coś z przodu

0

PKS- Probierz, Kulesza, Santos...nie wierzyłem, że można nie awansować na Euro ale zaczynam się obawiać o te eliminacje

3

Santos to gwarancja Krychowiaka w podstawowym.skladzie chyba niestety

0

@joloskyy tylko jak ciągle będziesz grał 14-15 zawodnikami to oni dostaną kontuzję i na United czy Real będziesz musiał wyjść rezerwami bo nikt inny nie będzie zdrowy

3

@kiper09 Pena i Torre wg mnie muszę grać. Nie po to grali w tych rozgrywkach by nagle z nich zrezygnować gdy się pojawił konkretny rywal.

1

@Firestone myślałem, że jak poszedł do Arabii to już odpuścicie....chłop się wypisał z profesjonalnej piłki, ale tu jeszcze większy ból o niego

0

@nuevojugador nie da się patrzeć na GSW. Najstabilniejszym graczem jest Lamb....

7

Ważne, że Xavi wyjdzie na konferencji i powie że jest zadowolony z gry

8

Busquets xddddd

3

W ciemno można zakładać jakie Xavi zrobi zmiany na 20 meczy do przodu. Po cholerę on regularnie wpuszcza Alonso i wymienia całą obronę prawie. Bardziej defensywnych zmian to i Czesio by nie zrobił

2

Myślałem, że nie zobaczę gorszego pomocnika w Barcelonie niż Andre Gomez czy Denis Suarez.....Kessie przebija ich bez problemu

0

@mate92 widzę jak Kessie prezentuje się podczas meczu

1

Kessie super, napewno zagra dobrze. Torre niech zagra za 5lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?