FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicsportu no chyba, że tak. Mój blad
0
@tristan87 wykupują ligę Saudyjską, a nie mają żadnej innej, na skoki ich nawet nie stać
1
@JimMorrisonFCB dobra, czas iść do okulisty.....nie zauważyłem tu Laporte xd
0
@barcowy1899 nieodpowiedni gracze i głupie transfery, za które LeBron był odpowiedzialny
0
@Encore z tej listy to każdy by od razu miał u nas podstawowy skład
10
To fachowcy z Barcelony pewnie by wyciągnęli z 5mln od Atletico
1
To co, dzisiaj klasyczne zmiany Xaviego i wpuszczenie Alby, Erica, Alonso i Kessiego? 4 defensywne bo po co atakować?
0
@Tomek54321 czyli nie wejdzie xd nawet jak prowadzimy 3-0 to Xavi woli wpuścić Alonso, Erica i Albę
0
@TheNekro94 i trzeba dodać, ze gdyby nie Covid miałby zapewnie kilka więcej
1
@ranger3120 Federer? To że grał najbardziej technicznie czy elegancko nie znaczy że był najlepszy
8
Można nie lubić Djokovicia o zachowanie i inne rzeczy, ale no jest najlepszym tenisistą w historii.
0
Oby zagrał Pena i Torre. CdR to miał być puchar dla nich. Xavi i tak nie rotuje prawie wgl w pomocy to niech chociaż chwilę zagra Torre w CdR
8
Za moich czasów to rakietą się w kosmos leciało, a nie że jakieś dwie kobietki se rakiety używają do odbijania piłek i jeszcze im to wychodzi
0
Tyle niewykorzystanych okazji na break pointa może się zemścić
0
Ale co Pliskova teraz obroniła break pointa to trzeba oddac
1
Kurcze drugi czy trzeci gem z rzędu Magdy gdzie znika pierwszy serwis
0
Pliskova się rozkręca
1
A nie...jednak nie zaczęło się źle xd
0
@Tabaluga37 ja rozumiem uwielbienie do Araujo, ale chłop nie wytrzyma miesiąca bez żadnej kontuzji :P
0
Źle się zaczęło
2
@PatrychoO za niedługo się okaże, że jakaś laska oskarży np papieża Jana Pawła II o gwałt i się chłop nie obroni. Sobie przypomni, że 50lat temu ja zgwałcił
0
Nie wiem jak tu wklejac z aplikacji Twittera linki ale polecam wejść na profil Najmana...okazuje się że ma jakąś spine z Fajdkiem xd czyżby kolejny rywal na ostatnią walkę?
6
@KrwawiaceoczyVEB Busquets czy Pedri by sobie nogę urwali prędzej gdyby mieli uderzyć z takiej odległości
3
Luis Alberto bawi się dziś z obroną Milanu jak w Fifie na poziomie początkującym
0
Nieźle zapowiada się rywalizacja w Seria A o miejsca za Napoli. 4 drużyny dzieli punkt, a kolejna Atalanta traci tylko 3
4
@BorzyKrzys może nie gustuje w kategorii wiekowych 50+ xd
1
@kubix05 Tony Halik. Niezapomniana rola w chłopaki nie płaczą
1
Koeman i tak sporo osiągnął mając Desta w obronie xd
21
@TaughtMule za takie coś to powinny być kary 10meczy. W każdej drużynie znajdzie się 5-6 takich pajacyk którzy takie coś zrobią. Raz czy dwa dostanie taką dużą karę to mu odechce robić frajera z ludzi którzy to oglądają
0
@Darkin jeśli prime bierzemy to start Suarez, bench Eto i sell Villa niestety