0

@kibicsportu no chyba, że tak. Mój blad

0

@tristan87 wykupują ligę Saudyjską, a nie mają żadnej innej, na skoki ich nawet nie stać

1

@JimMorrisonFCB dobra, czas iść do okulisty.....nie zauważyłem tu Laporte xd

0

@barcowy1899 nieodpowiedni gracze i głupie transfery, za które LeBron był odpowiedzialny

0

@Encore z tej listy to każdy by od razu miał u nas podstawowy skład

10

To fachowcy z Barcelony pewnie by wyciągnęli z 5mln od Atletico

1

To co, dzisiaj klasyczne zmiany Xaviego i wpuszczenie Alby, Erica, Alonso i Kessiego? 4 defensywne bo po co atakować?

0

@Tomek54321 czyli nie wejdzie xd nawet jak prowadzimy 3-0 to Xavi woli wpuścić Alonso, Erica i Albę

0

@TheNekro94 i trzeba dodać, ze gdyby nie Covid miałby zapewnie kilka więcej

1

@ranger3120 Federer? To że grał najbardziej technicznie czy elegancko nie znaczy że był najlepszy

8

Można nie lubić Djokovicia o zachowanie i inne rzeczy, ale no jest najlepszym tenisistą w historii.

0

Oby zagrał Pena i Torre. CdR to miał być puchar dla nich. Xavi i tak nie rotuje prawie wgl w pomocy to niech chociaż chwilę zagra Torre w CdR

8

Za moich czasów to rakietą się w kosmos leciało, a nie że jakieś dwie kobietki se rakiety używają do odbijania piłek i jeszcze im to wychodzi

0

Tyle niewykorzystanych okazji na break pointa może się zemścić

0

Ale co Pliskova teraz obroniła break pointa to trzeba oddac

1

Kurcze drugi czy trzeci gem z rzędu Magdy gdzie znika pierwszy serwis

0

Pliskova się rozkręca

1

A nie...jednak nie zaczęło się źle xd

0

@Tabaluga37 ja rozumiem uwielbienie do Araujo, ale chłop nie wytrzyma miesiąca bez żadnej kontuzji :P

0

Źle się zaczęło

2

@PatrychoO za niedługo się okaże, że jakaś laska oskarży np papieża Jana Pawła II o gwałt i się chłop nie obroni. Sobie przypomni, że 50lat temu ja zgwałcił

0

Nie wiem jak tu wklejac z aplikacji Twittera linki ale polecam wejść na profil Najmana...okazuje się że ma jakąś spine z Fajdkiem xd czyżby kolejny rywal na ostatnią walkę?

6

@KrwawiaceoczyVEB Busquets czy Pedri by sobie nogę urwali prędzej gdyby mieli uderzyć z takiej odległości

3

Luis Alberto bawi się dziś z obroną Milanu jak w Fifie na poziomie początkującym

0

Nieźle zapowiada się rywalizacja w Seria A o miejsca za Napoli. 4 drużyny dzieli punkt, a kolejna Atalanta traci tylko 3

4

@BorzyKrzys może nie gustuje w kategorii wiekowych 50+ xd

1

@kubix05 Tony Halik. Niezapomniana rola w chłopaki nie płaczą

1

Koeman i tak sporo osiągnął mając Desta w obronie xd

21

@TaughtMule za takie coś to powinny być kary 10meczy. W każdej drużynie znajdzie się 5-6 takich pajacyk którzy takie coś zrobią. Raz czy dwa dostanie taką dużą karę to mu odechce robić frajera z ludzi którzy to oglądają

0

@Darkin jeśli prime bierzemy to start Suarez, bench Eto i sell Villa niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?