FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętacie ten drybling Raphinhi? Ja też nie
0
@MesQueUnClub96 ale myślisz, że z Lewandowskim te 16min by lepiej wyglądały?
4
Raphinha i dośrodkowanie z rzutów wolnego oznacza tylko jedno xd
0
Alonso juz spóźniony
0
@tbas oglądałem Raphinhe w tym sezonie xd
0
Alonso w składzie....ten to ma papiery na Xaviego jak nic
0
@A_Gomesinho_21 Balde, Araujo i Pedri, aczkolwiek łatwiej by było wskazać trójkę której nie lubię xd
0
@tbas no ale czasami kogoś przedrybluje. Brazylijczyk pewnie o pachołki na treningach się potyka
6
@Emhyr no jeżeli się okaże, że Francuz będzie przez 10lat najlepszym pomocnikiem na świecie i go ściągnęli za taki hajs to będzie miał rację. Transfery też się ocenia z myślą o przyszłości.
0
@MesQueUnClub96 noo niestety tak zapewne będzie. Ale chciałbym by wygrał Zayn xd niemożliwe, ale stoeylinowo by było super
0
@IronSanHybrid Najman vs Muranski to jest wydarzenie na które świat nie jest gotowy. Ich konferencje to będzie majstersztyk
0
@tbas na konsoli to nie wiem bo nie grałem nimi. Raphinha to defensywny skrzydłowy, który nie przedrybluje Tadzia Norka.
0
@Emhyr Zubimendi przed przyjęciem pewnie będzie chciał mieć info o przyszłośc Busquetsa. On zostaje to Bask nie przychodzi.
0
@tbas no Carrasco to klasa wyżej niż Raphinha
1
@Dejvo no tylko Foyth udowodnił już swój poziom także w europejskich pucharach, a Firpo tylko w lidze. Foyth niby taki wolny ale już nie raz stopowal Viniciusa czy Skrzydła Bayernu
0
@ikar34 siatkówka 100x lepsza niż skoki. Tam masz jasne zasady i sędziowie nie są głównymi bohaterami
0
@Dejvo no lepszy Foyth który już odwodnił wiele razy, że daje radę na PO niż kupować kota w worku jak Arnau i przeżywać to samo co po Emersonie czy Firpo Junior
0
@Kgorecki2500 przecież to od początku był fejk. każde zdjęcie wygląda tak samo tylko kartę zmienia w programie xd
0
@Encore ciekawe jak daleko by zaszedł, jakby się potoczyła jego kariera i "legacy" gdyby nie jego teorie i zachowanie
0
@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu
1
Nie mamy pensji by dać Gaviemu kontrakt, a przedłużamy takiego placka jak Alonso....się nie zdziwię jak Gavi będzie chci odejść
3
@masq no przecież skoro laska oskarżyła faceta to koniec sprawy. Tak działa świat.
5
@Janiama Pedri i Gavi już nie mogą się doczekać gry od deski do deski
1
@Kgorecki2500 Balde na moje musi dostać, Gavi nie bo już dostał jakąś Mundialowa
0
Jakie mało znane seriale polecacie na Netflix? Ostatnio ktoś tu polecił Marco Polo i bardzo fajne
2
Dziwne gdyby nie trenował skoro ma jeszcze 15meczy z rzędu rozegrać od pierwszej minuty by potem doznać kontuzji
0
@Encore guardzi z zachodu i front z wschodu to wybór kosmiczny
2
Simmons w prawie 20min przeciwko drugiej najgorszej drużynie nie zdobył ani punktu xddd jakkolwiek gość by nie był dobry w obronie to jest żart i nie powinien zarabiać więc niż 12 gość w rotacji
0
@Ojciec5tkidzieci no środka im mega brakuje
0
@Transu96 przecież te wszystkie Twoje trafy to Photoshop