2

Pamiętacie ten drybling Raphinhi? Ja też nie

0

@MesQueUnClub96 ale myślisz, że z Lewandowskim te 16min by lepiej wyglądały?

4

Raphinha i dośrodkowanie z rzutów wolnego oznacza tylko jedno xd

0

Alonso juz spóźniony

0

@tbas oglądałem Raphinhe w tym sezonie xd

0

Alonso w składzie....ten to ma papiery na Xaviego jak nic

0

@A_Gomesinho_21 Balde, Araujo i Pedri, aczkolwiek łatwiej by było wskazać trójkę której nie lubię xd

0

@tbas no ale czasami kogoś przedrybluje. Brazylijczyk pewnie o pachołki na treningach się potyka

6

@Emhyr no jeżeli się okaże, że Francuz będzie przez 10lat najlepszym pomocnikiem na świecie i go ściągnęli za taki hajs to będzie miał rację. Transfery też się ocenia z myślą o przyszłości.

0

@MesQueUnClub96 noo niestety tak zapewne będzie. Ale chciałbym by wygrał Zayn xd niemożliwe, ale stoeylinowo by było super

0

@IronSanHybrid Najman vs Muranski to jest wydarzenie na które świat nie jest gotowy. Ich konferencje to będzie majstersztyk

0

@tbas na konsoli to nie wiem bo nie grałem nimi. Raphinha to defensywny skrzydłowy, który nie przedrybluje Tadzia Norka.

0

@Emhyr Zubimendi przed przyjęciem pewnie będzie chciał mieć info o przyszłośc Busquetsa. On zostaje to Bask nie przychodzi.

0

@tbas no Carrasco to klasa wyżej niż Raphinha

1

@Dejvo no tylko Foyth udowodnił już swój poziom także w europejskich pucharach, a Firpo tylko w lidze. Foyth niby taki wolny ale już nie raz stopowal Viniciusa czy Skrzydła Bayernu

0

@ikar34 siatkówka 100x lepsza niż skoki. Tam masz jasne zasady i sędziowie nie są głównymi bohaterami

0

@Dejvo no lepszy Foyth który już odwodnił wiele razy, że daje radę na PO niż kupować kota w worku jak Arnau i przeżywać to samo co po Emersonie czy Firpo Junior

0

@Kgorecki2500 przecież to od początku był fejk. każde zdjęcie wygląda tak samo tylko kartę zmienia w programie xd

0

@Encore ciekawe jak daleko by zaszedł, jakby się potoczyła jego kariera i "legacy" gdyby nie jego teorie i zachowanie

0

@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu

1

Nie mamy pensji by dać Gaviemu kontrakt, a przedłużamy takiego placka jak Alonso....się nie zdziwię jak Gavi będzie chci odejść

3

@masq no przecież skoro laska oskarżyła faceta to koniec sprawy. Tak działa świat.

5

@Janiama Pedri i Gavi już nie mogą się doczekać gry od deski do deski

1

@Kgorecki2500 Balde na moje musi dostać, Gavi nie bo już dostał jakąś Mundialowa

0

Jakie mało znane seriale polecacie na Netflix? Ostatnio ktoś tu polecił Marco Polo i bardzo fajne

2

Dziwne gdyby nie trenował skoro ma jeszcze 15meczy z rzędu rozegrać od pierwszej minuty by potem doznać kontuzji

0

@Encore guardzi z zachodu i front z wschodu to wybór kosmiczny

2

Simmons w prawie 20min przeciwko drugiej najgorszej drużynie nie zdobył ani punktu xddd jakkolwiek gość by nie był dobry w obronie to jest żart i nie powinien zarabiać więc niż 12 gość w rotacji

0

@Ojciec5tkidzieci no środka im mega brakuje

0

@Transu96 przecież te wszystkie Twoje trafy to Photoshop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?