FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raphinha jest jeszcze gorszy niż Ferran
0
@Transu96 ja już w tym tygodniu odpuściłem. Trafiłem Cantone, sprzedałem go, zrobiłem sobie cały skład jaki chciałem i bilans 4-7 miałem xd gdzie starym składem na luzie 14 win robilem
1
@tbas w Atletico Simaone to i Messi mógłby być rezerwowym xd
0
@Emhyr a Pirlo? Oboje chyba podobny poziom
16
Nie uważacie, że sprawy typu gwałt czy molestowanie powinny mieć jakąś "datę ważności" jeśli chodzi o złożenie sprawy? Jak słyszę historię że kobieta pozwala chłopa o teoretyczny gwałt 10-15 lat po sprawie, bo nagle chłop został milionerem czy jakimś celebryta to mi się śmiać chce. Przez tyle lat miała gdzieś fakt że była zgwałcona, ale ze jest okazja wymusić milionowe kary to pozwę gościa od tak
4
@Arkon wg mnie adekwatna, aczkolwiek nie rozumiem czemu nagle w środku sezonu. Powinni na starcie przyszłego sezonu zaczynać z minusem i tyle
0
Skończyła się ta paletkara....teraz tylko Harry Potter na motorze został
12
@Szmulek gość jest w obronie tragiczny jak Semedo ale że ma trochę asyst to jest uznawany za najlepszego PO w lidze xd
0
@Katalończyk 99 a jak to wyjaśnił? Bo nie słuchałem a ciekawe
6
@BulaKG delikatnie lepsza Chelsea, ale jak za tydzień włączysz jakiś mecz Stal Mielec vs Warta Poznań to poziomu nie odróżnisz
0
Ugną się jak z Griezmannem pewnie
2
Robertson już żółtą kartkę powinien dostać. Menda gorsza niż Vinicius
1
Szkoda, że w futbolu nie mogą przegrać obie drużyny. Dziś by tak pasowało w meczu "na szczycie" Liverpool vs Chelsea
1
@czółkovsky tak to jest....laska miała w dupie przez kilkanaście lat że była zgwałcona, gość dostał kontrakt w mistrzach NBA i nagle sobie przypomniała, a opinia o gościu poszła już
0
@sintesox na moje Carlo jeszcze zostanie
0
@MarcelNJ11 za coś ciekawego uważasz TOTY lub TOTY icon? To byś musiał mieć mega farta trafiając je :P
1
@ArterkHD Trossard
1
@barca2004 55-45% dla nas
0
@Rhaan BVB chce mu obnizyc znacząco pensję, zbyt często jest kontuzjowany wg nich by zarabiać tyle ile ma, na moje duże szansę że w kolejnych sezonie już tam nie będzie gral
1
@Sinirsey Alemany narazie nic nie zrobił. Zubi ściągnął wiele zawodników którzy dali nam trofea. Na ten moment Zubi zdecydowanie
0
@El dominatore no lepiej mieć jego za 15mln niż Guedesa czy inne wynalazki jak Boateng swego czasu xd
1
@Rust_Cohle no to my bad, jakoś pamiętam go jako starego typka :D
0
@Rust_Cohle mogę się mylić, nie jestem pewny ale wydaje mi się że Barrios gdy przychodził Lewy był już mocno po 30 i BVB wiedzieli, że lepszy nie będzie. Arsenal dopiero co wrócił na szczyt i raczej niechętnie będzie zmieniał podstawowy skład gdy nie będzie konieczności - patrz kontuzje czy kartki
11
@Derean trochę się obawiam tego transferu. Na SPD nie ma szans przy Partey i Xhaka, a na SO też raczej nie duże. Raczej do rotacji na ostatnie minuty meczu czy z słabymi drużynami jak Liverpool czy Chelsea
0
dziś już będzie cała druzyna TOTY i te ikony TOTY?
2
Zaczynamy gwizdanie pod Boston. Najpierw faul w ataku Korneta na Lambie, którego nie gwizdneli, by potem jakąś ruchomą zasłonę Wigginsa zagwizdać
16
@Fenelon komentarz na siłę byleby się dowalić do gościa który odszedł z profesjonalnej piłki a większość dalej boli. Żenada :D #brak mentalu
4
Ale to co gwiżdżą Gizda Manzano dla Realu to aż boli. Villareal w drugiej połowie chyba im z 4-5 razy odebrał piłkę czysto a tak to gwiazda gwizda i gwizda
0
Co ten Manzano gwiżdże xd przecież co kontakt to faul
1
Moreno to jest kozak absolutny