1

Balde wariacie

1

Co 20sekund mówią o tym Lewandowskim....nie da się słuchać

0

To co, z ławeczki Roberto, Alonso, Alba i Kessie? Taki ofensywny majstersztyk

0

Lloris piękna bramka

1

Tak w sumie ciekawe czemu pisze się, że Araujo zagra na PO a Kounde na SO, Urugwajczyk już parę razy stołował Viniego, ale w sumie Kounde też tam sobie dobrze radzi. Chyba bym ich nie zamienił

1

@Orlik00 pierwszy raz Boniek powiedział coś mądrego.

0

@takisobiektos gość od highlights i nic więcej :D

2

Haaland wybrał nie ten Manchester co trzeba

1

Oglądasz tą piłkę od 15 lat i nadal nie znasz przepisów na to wychodzi xd

4

Na moje tu powinien być spalony, Rashford przeszkadzał chyba Akanjemu dogonić piłkę

0

Rashford to poziom Ferrana i Raphinhi dziś :D

1

@PatrykBarca City wygląda słabo, bo United im na nic nie pozwala

0

Xavi taktycznie nie wyszedł z grupy LM by uniknąć dwycyfrówki z PSG czy Napoli w fazie pucharowej, ale nie przewidział, że z United też może być blamaż

0

@Azi z Tobą to nie ma co wchodzić w dyskusję o Busquetsa bo go bronisz jak Xavi....

0

@Kamiloza91 o dziwo canal plus znowu puszcza Liverpool

0

@Miszak Busquets za to jest plackiem nawet na tle 3ligowca.....

3

@MesQueUnClub_87 nie no bez zdjęcia też wierzę, żadna cena w Polsce mnie nie zdziwi

0

@DaPidejpi jeszcze w Mongolii nie ma żadnej kropki

0

Ciekawe czy gdyby Busquets w meczu strzelił 6 samobójów Xavi dalej by go wystawiał....to jest niepojęte jak tak można sabotować

0

@MesQueUnClub_87 to masz jakąś dziwną stację, u mnie Zatecky 4,5 na stacji

0

Czy ktos wie na jakieś zasadzie puszczają NBA w Canal Plus? Jak tylko mogą puszczają to żałosne SAS, a dziś jak grają z mistrzami to jakiś inny mecz puszczają.... żałosne

0

Jest jakiś Norweg czy Macedończyk w piłkę ręczną który jest jakiś wybitnie dobry?

7

@Firestone zwolnienie Valverde było dobrą decyzją, wybór następcy fatalny

0

@Kengo to chyba nie jest ta sama kobieta

0

@Kidd ja polecam, co prawda nic grywalnego nie poleciało, ale chyba z 10kart ponad 87

0

@Kgorecki2500 i TOTY już za tydzień?

0

@Kgorecki2500 dziś wychodzi druga drużyna Centurion? Ma być ktoś ciekawy? Bo ta drużyna z zeszłego tygodnia mega słaba, oprócz Neymara i Kimbembe to raczej lipa

2

Wszystkie możliwości....jak znowu oddadzą Atletico piłkarza za nic to śmiech na sali. No chyba żeby tak oddali Busquetsa

2

@liberos35 i dlatego na 6zmian możliwych wpuszcza 4 graczy defensywnych? To już Simaone taki nie jest.

3

@Messibestplayerintheworld i dlatego Araujo po kilkumiesięcznej kontuzji gra wszystko, a Christensen po doskonałym meczu z Atletico wczoraj ławka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?