FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Balde wariacie
1
Co 20sekund mówią o tym Lewandowskim....nie da się słuchać
0
To co, z ławeczki Roberto, Alonso, Alba i Kessie? Taki ofensywny majstersztyk
0
Lloris piękna bramka
1
Tak w sumie ciekawe czemu pisze się, że Araujo zagra na PO a Kounde na SO, Urugwajczyk już parę razy stołował Viniego, ale w sumie Kounde też tam sobie dobrze radzi. Chyba bym ich nie zamienił
1
@Orlik00 pierwszy raz Boniek powiedział coś mądrego.
0
@takisobiektos gość od highlights i nic więcej :D
2
Haaland wybrał nie ten Manchester co trzeba
1
Oglądasz tą piłkę od 15 lat i nadal nie znasz przepisów na to wychodzi xd
4
Na moje tu powinien być spalony, Rashford przeszkadzał chyba Akanjemu dogonić piłkę
0
Rashford to poziom Ferrana i Raphinhi dziś :D
1
@PatrykBarca City wygląda słabo, bo United im na nic nie pozwala
0
Xavi taktycznie nie wyszedł z grupy LM by uniknąć dwycyfrówki z PSG czy Napoli w fazie pucharowej, ale nie przewidział, że z United też może być blamaż
0
@Azi z Tobą to nie ma co wchodzić w dyskusję o Busquetsa bo go bronisz jak Xavi....
0
@Kamiloza91 o dziwo canal plus znowu puszcza Liverpool
0
@Miszak Busquets za to jest plackiem nawet na tle 3ligowca.....
3
@MesQueUnClub_87 nie no bez zdjęcia też wierzę, żadna cena w Polsce mnie nie zdziwi
0
@DaPidejpi jeszcze w Mongolii nie ma żadnej kropki
0
Ciekawe czy gdyby Busquets w meczu strzelił 6 samobójów Xavi dalej by go wystawiał....to jest niepojęte jak tak można sabotować
0
@MesQueUnClub_87 to masz jakąś dziwną stację, u mnie Zatecky 4,5 na stacji
0
Czy ktos wie na jakieś zasadzie puszczają NBA w Canal Plus? Jak tylko mogą puszczają to żałosne SAS, a dziś jak grają z mistrzami to jakiś inny mecz puszczają.... żałosne
0
Jest jakiś Norweg czy Macedończyk w piłkę ręczną który jest jakiś wybitnie dobry?
7
@Firestone zwolnienie Valverde było dobrą decyzją, wybór następcy fatalny
0
@Kengo to chyba nie jest ta sama kobieta
0
@Kidd ja polecam, co prawda nic grywalnego nie poleciało, ale chyba z 10kart ponad 87
0
@Kgorecki2500 i TOTY już za tydzień?
0
@Kgorecki2500 dziś wychodzi druga drużyna Centurion? Ma być ktoś ciekawy? Bo ta drużyna z zeszłego tygodnia mega słaba, oprócz Neymara i Kimbembe to raczej lipa
2
Wszystkie możliwości....jak znowu oddadzą Atletico piłkarza za nic to śmiech na sali. No chyba żeby tak oddali Busquetsa
2
@liberos35 i dlatego na 6zmian możliwych wpuszcza 4 graczy defensywnych? To już Simaone taki nie jest.
3
@Messibestplayerintheworld i dlatego Araujo po kilkumiesięcznej kontuzji gra wszystko, a Christensen po doskonałym meczu z Atletico wczoraj ławka?