FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shahman ale trochę słaby filmik....bo Parejo go faktycznie uderzył. Jakby tak zrobił juto np Gimenez to 99% chciałoby karnego
2
Co oni psują kontry xd pachnie remisem
0
Ten Pedraza to co oglądam Villareal to psuje jakąś kontrę czy setkę
4
Śmieszna odpowiedź na prawie przegraną. Jak to nie była prawie przegraną to ciekawe czym jest dla Xaviego
1
Dwa karne których wg mnie nie powinno być....przepisy mega dziwne
1
Xddd to też musi być karny. Skoro w meczu Portugalia vs Urugwaj był karny to tu też musi być. Tym bardziej skoro był dla Realu jarny
1
@Encore przywilej.
0
Żałosne. Niech ci debile przestaną gadać coś o sędziach.
0
No i Foyth odbija piłkę ręką, ale jest przywilej korzyści. Benzema strzela przeciez
4
@okiemtypera_lucaxx95 a co jakas Argentyna interesuje
1
Villareal kolejna groźna okazja czyli za chwilę będą przegrywać. Może Setien po słabym początku coś tam zaczyna układać
0
@Criss18Barca Cafu, gram Matthaus na środku pola i nie polecam
1
@P33ck jak za taką cenę to nie powinni się zastanawiać
0
@barcelonaLM tak mi się kojarzy, aczkolwiek wydaje mi się, że Hiszpania vs Czarnogóra może się skonczyć wynikiem 30-20, a Norwegia vs Macedonia bardziej wyrównane zespoły
1
Skończyłem śledzić uważnie piłkę ręczną reprezentacyjną jakoś w 2015 i się teraz nie orientuje, który mecz może być lepszy dla widowiska: Hiszpania vs Czarnogóra czy Macedonia vs Norwegia na tych mistrzostwach świata co teraz się będą zaczynać
1
@PatrychoO może dlatego że człowiek ma w pamięci fakt, że grali oni w najlepszej drużynie w historii. Jakby w 2009 grał taki gość jak Ferran tak tu nielubiany to też byłby super
1
@Encore już więcej udanych dryblingów niż Raphinha
1
@czółkovsky Knicks w PO? Eee coś tam się musi wydarzyć
1
@Kidd aż dziwne, że nie doznał kontuzji w pierwszej kwarcie od tego czasu kończąc z np 6 pkt
0
@Commando no ale wygraliśmy z Realem po to by potem przegrać z Eintrachtem i to w żenujący sposób. Warto przypomnieć, że wtedy Real był bez Benzemy i mógł sobie pozwolić na wpadkę (chyba miał dużą przewagę jeśli dobrze pamiętam)
0
@mikokarla Raphinha? Bez jaj. Gość jest beznadziejny i wolę już Fatiego czy Ferrana
0
@takisobiektos właśnie widziałem na YT, ale podano jakąś datę?
0
@Krzysztof1987 plotka, która brzmi bardzo absurdalnie? Czyli można zakładać że go ściągną :D
2
@neeed pytanie do Ciebie. Po ostatnim meczu pisałeś, że bardzo dobrze, że Laporta również w mediach wsparł Xaviego i też mówił że drużyna dobrze się spisała mimo że doskonale wiemy, że zagrała jak ****. Dziś czytamy, że zarząd kupuje Rubena Nevesa wbrew Xaviemu. Dalej bronisz to pseudo wspieranie?
2
@tomek8756 Logo konferencji witaj
1
@Kondziubarca Andre Gomez to chociaż na treningach był połączeniem Xaviego i Iniesty w Prime xd
14
@tomek8756 nie wiem co tu jest większym absurdem. Kupienie tego placka; to że transfer jest mimo niechęci trenera czy fakt że Kessie ma obniżyć jego transfer mimo że jest sporo lepszym grajkiem pokazując to w Milanie xd
2
@Ojciec5tkidzieci czyli ZAKSA znowu wraca do walki o wszystkie puchary. Bednorz to nie poziom Semeniuka, ale i tak klasa bardzo dobra
1
@Encore Morant zachowujący się jak frajer? Norma
0
dziękuje wszystkim za opinie :D