2

@shahman ale trochę słaby filmik....bo Parejo go faktycznie uderzył. Jakby tak zrobił juto np Gimenez to 99% chciałoby karnego

2

Co oni psują kontry xd pachnie remisem

0

Ten Pedraza to co oglądam Villareal to psuje jakąś kontrę czy setkę

4

Śmieszna odpowiedź na prawie przegraną. Jak to nie była prawie przegraną to ciekawe czym jest dla Xaviego

1

Dwa karne których wg mnie nie powinno być....przepisy mega dziwne

1

Xddd to też musi być karny. Skoro w meczu Portugalia vs Urugwaj był karny to tu też musi być. Tym bardziej skoro był dla Realu jarny

1

@Encore przywilej.

0

Żałosne. Niech ci debile przestaną gadać coś o sędziach.

0

No i Foyth odbija piłkę ręką, ale jest przywilej korzyści. Benzema strzela przeciez

4

@okiemtypera_lucaxx95 a co jakas Argentyna interesuje

1

Villareal kolejna groźna okazja czyli za chwilę będą przegrywać. Może Setien po słabym początku coś tam zaczyna układać

0

@Criss18Barca Cafu, gram Matthaus na środku pola i nie polecam

1

@P33ck jak za taką cenę to nie powinni się zastanawiać

0

@barcelonaLM tak mi się kojarzy, aczkolwiek wydaje mi się, że Hiszpania vs Czarnogóra może się skonczyć wynikiem 30-20, a Norwegia vs Macedonia bardziej wyrównane zespoły

1

Skończyłem śledzić uważnie piłkę ręczną reprezentacyjną jakoś w 2015 i się teraz nie orientuje, który mecz może być lepszy dla widowiska: Hiszpania vs Czarnogóra czy Macedonia vs Norwegia na tych mistrzostwach świata co teraz się będą zaczynać

1

@PatrychoO może dlatego że człowiek ma w pamięci fakt, że grali oni w najlepszej drużynie w historii. Jakby w 2009 grał taki gość jak Ferran tak tu nielubiany to też byłby super

1

@Encore już więcej udanych dryblingów niż Raphinha

1

@czółkovsky Knicks w PO? Eee coś tam się musi wydarzyć

1

@Kidd aż dziwne, że nie doznał kontuzji w pierwszej kwarcie od tego czasu kończąc z np 6 pkt

0

@Commando no ale wygraliśmy z Realem po to by potem przegrać z Eintrachtem i to w żenujący sposób. Warto przypomnieć, że wtedy Real był bez Benzemy i mógł sobie pozwolić na wpadkę (chyba miał dużą przewagę jeśli dobrze pamiętam)

0

@mikokarla Raphinha? Bez jaj. Gość jest beznadziejny i wolę już Fatiego czy Ferrana

0

@takisobiektos właśnie widziałem na YT, ale podano jakąś datę?

0

@Krzysztof1987 plotka, która brzmi bardzo absurdalnie? Czyli można zakładać że go ściągną :D

2

@neeed pytanie do Ciebie. Po ostatnim meczu pisałeś, że bardzo dobrze, że Laporta również w mediach wsparł Xaviego i też mówił że drużyna dobrze się spisała mimo że doskonale wiemy, że zagrała jak ****. Dziś czytamy, że zarząd kupuje Rubena Nevesa wbrew Xaviemu. Dalej bronisz to pseudo wspieranie?

2

@tomek8756 Logo konferencji witaj

1

@Kondziubarca Andre Gomez to chociaż na treningach był połączeniem Xaviego i Iniesty w Prime xd

14

@tomek8756 nie wiem co tu jest większym absurdem. Kupienie tego placka; to że transfer jest mimo niechęci trenera czy fakt że Kessie ma obniżyć jego transfer mimo że jest sporo lepszym grajkiem pokazując to w Milanie xd

2

@Ojciec5tkidzieci czyli ZAKSA znowu wraca do walki o wszystkie puchary. Bednorz to nie poziom Semeniuka, ale i tak klasa bardzo dobra

1

@Encore Morant zachowujący się jak frajer? Norma

0

dziękuje wszystkim za opinie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?