0

ktoś oglądał serial: "Marco Polo", "the 100", "nawiedzony dom na wzgórzu" lub "Grzesznica"? jeśli tak to jakiś godny polecenia? bo chciałbym coś nieoczywistego, a te tytuły rzadko się przewijają nawet tu

2

@norbi77 ale to tłumaczenie tego typa na końcu takie prawie logiczne jak na nich xd

5

@TheNekro94 może nie piłka nożna, ale "siadaliśmy przed telewizorami jak do telenoweli" i cały ten monolog przy pożegnaniu Małysza

6

@Ojciec5tkidzieci a ludzie pisali, że Van Dijka to najlepszy obrońca w historii ligi xd

0

@Azi no mnie bawią takie typki jak Ty. Xavi i Lucho wierzą w Busquetsa i zobaczmy ile trofeum wygrali od 3-4 lat kiedy ten jest w fatalnej formie....hmmmm chyba nic. Ilość wygranych trofeum w tym czasie jest najlepszym argumentem że Busquets jest wartością ujemną. Podaj jakieś plusy jego gry, a nie że Cię bawię bo teraz to słabo wypadłeś nie podając żadnego argumentu

0

@Azi ahaaa xd czyli wg Ciebie Busquets więcej daje plusów niż minusów....to jeśli tak to powodzenia życia w 2010 roku.

4

@lucca87 ja jestem na tak już terazz potem znowu będziemy płakać nad rozlanym mlekiem jak niczego nie wygramy

0

@Azi w tym jak i każdej innej decyzji absurdalnej Xaviego jest jeden powód: brak logiki. Grasz z Villareal, wygrywasz 3-0 bez Busquetsa w podstawowej 11 to logicznie nie wystawiasz go później w ważnych meczach, a co robi Xavi? Gra Busquetsem wszystkie mecze do mundialu. U kobiet jest więcej logiki niż u Xaviego

0

@Faro ktoś nie rozumie decyzji Xaviego??? Eeee niemożliwe

0

@neeed spoko, niech się dalej klepią i liżą tyłek to sukces do fazy grupowej LM będziemy uznawać za sukces

0

@Encore pachnie remisem

1

@takisobiektos ja to się nie zdziwię, że te 3msc to był jakiś jeden moment i teraz już będzie grał słabo. Wiadomo, że jedna jaskółka wiosny nie czyni (wczorajszy mecz) no ale może tak być

1

@neeed chlopie prawdziwy zarząd i trenera nie powinny interesować żadne pismaki. liżą sobie tyłek od kilku miesięcy czy lat i jak? faktycznie pomaga to w lepszej grze. Tak pomaga, że z United obecnie dostajemy 4-0. Nie rozumiem, wyjaśnij

4

@neeed i tak mają pożywkę widząc jakie gówno gramy. Tak, powinien wyjść i powiedzieć że takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć

0

@Survier Koeman miał beznadziejna kadrę

0

Poole to jest jakiś majstersztyk w traceniu piłek w ostatnich 15sekundach meczu gdy wynik jest na styku. Dziś chyba 5 czy 6 taka strata w sezonie

2

Xavi już im nie mówi co maja robić bo poszedł do maszyny losującej z wymówkami dlaczego tak grali

0

Nie sądziłem, że dożyje momentu gdzie Polska by miała realne szanse z Barceloną. Polska by nic nie straciła, a z przodu zawsze Busquets czy Alonso pomogą

0

W niedzielę po porażce wyjdą i powiedzą że byli zmęczeni dogrywką xd

0

No i jak dalej osoby będą bronić Xaviego? Xd bo chłop dostał wszystko co chciał i nic nie ma

1

@Medium ale z drugiej strony stawiać cokolwiek w pierwszej kolejce po takiej przerwie to trochę glupie :P

0

@draxidox no i niektórzy w takie coś uwierzą pewnie

0

@Hosh no z obecną forma Lewandowskiego to może i lepiej gdyby nie wyszedł z Realem czy Valencia

1

@Kuba_1 słabo albo bardzo słabo. Zrobił dźwignie i najpierw powinien spłacać długi, a nie robić transfery. Transfery też słabo przeprowadzone. Płaciliśmy tyle ile chcieli, Sevilla krzyczy 55mln za Kounde? Spoko tyle damy mimo że zaczynali składać oferty od 35

0

@talizmo Valencia, Bilbao i Real

3

@Kondziubarca już wolę by nie ściągnęli nikogo i grać węższą kadra niż Busquetsem

0

@michal26 pobijać taki rekord i być najgorszą drużyną w konferencji xd SAS i Rockets nie liczę bo oni chcą być najgorsi

1

@Deviler wśród mężczyzn nie ma sobie równych, ale jednak w tym roku Świątek wygrywa

0

@IronSanHybrid no ale co się mogło nie udać xd

1

@Deviler czyli po awansie na Euro zachwyt a potem kolejny trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?