FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ktoś oglądał serial: "Marco Polo", "the 100", "nawiedzony dom na wzgórzu" lub "Grzesznica"? jeśli tak to jakiś godny polecenia? bo chciałbym coś nieoczywistego, a te tytuły rzadko się przewijają nawet tu
2
@norbi77 ale to tłumaczenie tego typa na końcu takie prawie logiczne jak na nich xd
5
@TheNekro94 może nie piłka nożna, ale "siadaliśmy przed telewizorami jak do telenoweli" i cały ten monolog przy pożegnaniu Małysza
6
@Ojciec5tkidzieci a ludzie pisali, że Van Dijka to najlepszy obrońca w historii ligi xd
0
@Azi no mnie bawią takie typki jak Ty. Xavi i Lucho wierzą w Busquetsa i zobaczmy ile trofeum wygrali od 3-4 lat kiedy ten jest w fatalnej formie....hmmmm chyba nic. Ilość wygranych trofeum w tym czasie jest najlepszym argumentem że Busquets jest wartością ujemną. Podaj jakieś plusy jego gry, a nie że Cię bawię bo teraz to słabo wypadłeś nie podając żadnego argumentu
0
@Azi ahaaa xd czyli wg Ciebie Busquets więcej daje plusów niż minusów....to jeśli tak to powodzenia życia w 2010 roku.
4
@lucca87 ja jestem na tak już terazz potem znowu będziemy płakać nad rozlanym mlekiem jak niczego nie wygramy
0
@Azi w tym jak i każdej innej decyzji absurdalnej Xaviego jest jeden powód: brak logiki. Grasz z Villareal, wygrywasz 3-0 bez Busquetsa w podstawowej 11 to logicznie nie wystawiasz go później w ważnych meczach, a co robi Xavi? Gra Busquetsem wszystkie mecze do mundialu. U kobiet jest więcej logiki niż u Xaviego
0
@Faro ktoś nie rozumie decyzji Xaviego??? Eeee niemożliwe
0
@neeed spoko, niech się dalej klepią i liżą tyłek to sukces do fazy grupowej LM będziemy uznawać za sukces
0
@Encore pachnie remisem
1
@takisobiektos ja to się nie zdziwię, że te 3msc to był jakiś jeden moment i teraz już będzie grał słabo. Wiadomo, że jedna jaskółka wiosny nie czyni (wczorajszy mecz) no ale może tak być
1
@neeed chlopie prawdziwy zarząd i trenera nie powinny interesować żadne pismaki. liżą sobie tyłek od kilku miesięcy czy lat i jak? faktycznie pomaga to w lepszej grze. Tak pomaga, że z United obecnie dostajemy 4-0. Nie rozumiem, wyjaśnij
4
@neeed i tak mają pożywkę widząc jakie gówno gramy. Tak, powinien wyjść i powiedzieć że takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć
0
@Survier Koeman miał beznadziejna kadrę
0
Poole to jest jakiś majstersztyk w traceniu piłek w ostatnich 15sekundach meczu gdy wynik jest na styku. Dziś chyba 5 czy 6 taka strata w sezonie
2
Xavi już im nie mówi co maja robić bo poszedł do maszyny losującej z wymówkami dlaczego tak grali
0
Nie sądziłem, że dożyje momentu gdzie Polska by miała realne szanse z Barceloną. Polska by nic nie straciła, a z przodu zawsze Busquets czy Alonso pomogą
0
W niedzielę po porażce wyjdą i powiedzą że byli zmęczeni dogrywką xd
0
No i jak dalej osoby będą bronić Xaviego? Xd bo chłop dostał wszystko co chciał i nic nie ma
1
@Medium ale z drugiej strony stawiać cokolwiek w pierwszej kolejce po takiej przerwie to trochę glupie :P
0
@draxidox no i niektórzy w takie coś uwierzą pewnie
0
@Hosh no z obecną forma Lewandowskiego to może i lepiej gdyby nie wyszedł z Realem czy Valencia
1
@Kuba_1 słabo albo bardzo słabo. Zrobił dźwignie i najpierw powinien spłacać długi, a nie robić transfery. Transfery też słabo przeprowadzone. Płaciliśmy tyle ile chcieli, Sevilla krzyczy 55mln za Kounde? Spoko tyle damy mimo że zaczynali składać oferty od 35
0
@talizmo Valencia, Bilbao i Real
3
@Kondziubarca już wolę by nie ściągnęli nikogo i grać węższą kadra niż Busquetsem
0
@michal26 pobijać taki rekord i być najgorszą drużyną w konferencji xd SAS i Rockets nie liczę bo oni chcą być najgorsi
1
@Deviler wśród mężczyzn nie ma sobie równych, ale jednak w tym roku Świątek wygrywa
0
@IronSanHybrid no ale co się mogło nie udać xd
1
@Deviler czyli po awansie na Euro zachwyt a potem kolejny trener