0

@Azi z Tobą rozmowa o Busquetsie to jak rozmowa z ojcem o PiSie....zawsze go będziesz bronil

0

@Azi największy obrońco Busquetsa: jak oceniasz dziś jego wejście i występ? Totalna dominacja xd

0

Gdyby nie Niemiec obecnie byliśmy pewnie na 5miejscu w tabeli....obrona jak i cały zespół fatalny, tylko on ratuje

4

Busquets zawala ostatniego karnego? Xavi go chwali na konferencji...brzmi jak idealny scenariusz dla trenera

1

Xavi ma 6xmian i 4 z nich to defensywni zawodnicy xd nosz kurna mać xdddd Cruyff z Guardiolą patrzą i pewnie zadowoleni

12

Raphinha vs Alonso....ależ by to był pojedynek. Jeden nie umie dryblować, drugi nie umie bronić

0

To co, w dogrywce Xavi, najlepszy trener na świecie wg Laporty, wpuszcza kolejnego obrońcę Erica? Gościa który nie grał od dawna

0

Guido może być zmęczony po mundialu w Katarze....zagrał tam 56min w drugiej kolejce fazy grupowej xddd

1

Jeśli przegrana dziś oznacza zwolnienie Xaviego to trzymam kciuki za Betis. Z Xavim nigdzie nie zajdziemy, jeśli dla niego Busquets jest kluczowy, wpuszcza samych obrońców przy wygrywaniu, nie rozwija piłkarzy, brakuje logiki w jego rotacji i tylko Ter Stegen ratuje mu tyłek to ja już wolę przegrać dziś, by wygrywać w przyszłości

0

Jak kurna przeczytam od Xaviego że Busquets jest niezbędny to się zrzygam

0

Xavi out. Jedyna rozsądna.decyzja. ileż można z takim trenerem

5

Xavi jest bardziej defensywnym trenerem niż Czesio. Wygrywasz 1-0 i wpuszczacz Busquetsa, Alonso i Christensena?

2

Boże Busquets wznosimy do Ciebie prośbę skończ już tą karierę. Zakładam, że w takim Elche przed Busquetsem w hierarchii byłby Oriol Romeu czy Gumbau

0

To co, jeszcze wejdzie Alonso, Christensen i Kessie? Typowe zmiany Xaviego.

26

Bądź takim Frankiem....grasz grasz grasz i wiesz że zejdziesz za tego Busquetsa który jest beznadziejny. Szkoda strzepić ryja na te zmiany Xaviego. Zero rozumu

0

Busquets....na cholerę. Widać że Xavi chce przegrać

2

Wawrzyniak kryjący Raphinhe wyglądałby jak Roberto Carlos w prime

1

@Janiama jak jest w takiej formie jak dziś to nigdy xd

0

Lewandowski najgorszy na boisku mimo gola, najlepszy ter Stegen, na plus Dembele i środek pola

0

Typowa Barcelona. 6bramek straconych w lidze to nie wynik genialnej obrony, to wynik genialnej formy Niemca. My gramy beznadziejnie w obronie. Jak Polska na mudnialu i wtedy musiał ratować Szczęsny

1

Lewandowski najgorszy poraz kolejny. I nawet jak jest bez formy piłkarsko to wiedząc, że jest zawieszony to powinien gryźć trawę, a zachowuje się jakby ją spalił przed meczem

8

Ciekawe gdzie spalony. Może Raphinha

1

Lewandowski wstydu oszczędź i zejdź

1

Dajcie mi już tego Fatiego za Lewandowskiego

4

Piłkarze Barcelony mają przerąbane....grasz wybitny mecz z Atletico, a potem ława z Betisem. Wracasz po kontuzji i grasz wszystko co możliwe. Logika kobiet>logika Xaviego

2

@Siro mi osobiście się już ta bardziej podoba niż Richarlisona

3

@KrychaFCB nie znam piłkarza, który nie kłóci się z sędzią....już nawet Dembele pewnie umie po hiszpańsku słowa umożliwiające dyskusję

0

@GeraltzKatalonii dziecinne zachowanie obu

0

@Messibestplayerintheworld to i tak wtedy trzeba kupić kogoś na PO

1

@Messibestplayerintheworld jakkolwiek Araujo jest sercem tej obrony, gra z poświęceniem, ale jak dalej będzie szklany jak Vermaelen to trzeba kupić kogoś do pierwszej 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?