FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubert102 za Donovana i Bennacera, ale jeśli dobrze Ci się gra Donovanem to wiadomo, że zostan przy nim :D
16
@Messibestplayerintheworld Neymar to jedyny piłkarz przez ostatnie 10lat który powinien zostać na długo a chciał odejść. Zdecydowana większość woli zostać a powinna odejsc
0
@Hubert102 ten Donovan mi tam nie pasuje. Już wolę z ławki Marchiso i Politano
1
@bolinho89 napin" VeB" tak jakby na żebrach
3
@Tomi61661 Gundogan, bo będzie za darmo
0
@Michu94 czuje, że.kolejny sezon będziemy się z nim męczyć
0
No i już karny dla Wilków nie podyktowany
1
@MesQueUnClub_87 nie, chyba jakaś za ważne mecze. Szczerze fatalny był, z tap-in nie umial trafic. Straszny kloc. Znacznie lepszy taki Sancho zimowy czy Ben Yedder Centurion
1
@MesQueUnClub_87 ja mogłem normalnie kupić, ale grać nie xd pierwszy raz coś trafiłem- Cantona 93 wymienny, przed sprzedażą chciałem go sprawdzić i cały skład nagle zapomniał jak się gra xd sprzedałem i od razu lepiej
1
No i oby dziś Liverpool odpadł, zresztą dzisiejszego meczu nie powinno być. Wilki potwornie skrzywdzone w pierwszym meczu, ale w meczu z Liverpoolem to nic dziwnego
1
@Encore ale jak w Realu United czy Chelsea mógł kupować kogo chciał to nic nie mówił
0
@Koni8M i dlatego go oddamy to rywali?
10
@shahman ale ten faul gdy byli poza boiskiem był mocny, gdyby to było na boisku to by mogła być czerwona, a tak to sędzia to olał
1
@abram3k raczej powinieneś bardziej nie lubić zarządu Barcelony, że dają się tak dymać
0
@lucca87 no to widzę, że nie dużo do szczęścia potrzebujesz :D dla mnie dopóki nie wygramy ligi i w LM nie dojdziemy przynajmniej do ćwierćfinału nie można mówić o żadnych powrocie
2
@Tasde no ale dużo w tym prawdy..wygraliśmy 4-0 tylko po to by przegrać z Eintrachtem xd my nie odpadladlismy z żadnym potentatem. Trzeba się cieszyć z wygranej, ale hasła że nowa era jest trochę śmieszna. Przypominam, że drugi rok z rzędu nie wyszliśmy z grupy w LM....
1
@Comentateiro z drugiej strony jak Niemcy z Bayernu podtrzymają formę z mundialu to PSG będzie wyraźnym faworytem :D
24
Nie uważacie, że sędziowie po meczach powinni brać udział w konferencjach prasowych? Albo szef sędziów z danej ligi co kolejkę wychodzi do prasy i argumentuje decyzję. Te patałachy są w wielu meczach teraz ważniejsi niż piłkarze. Nie mówię tu o samej La Lidze, ale w każdej lidze są pomyłki które w dużym znaczeniu wpływają na wynik mistrzostwa, pucharów czy utrzymania
1
@Encore dziwne, że sędziowie bronią sędziów xd
1
@Kuba_1 no widywałem tu komentarze gdy jakaś Węgiel czy inna Doda ubrała się mniej wyzywająco i były wyzywane :D
0
@Kuba_1 ale jak się tak ubierze jakaś polska celebrytka to jest wyzywana od szmat czy gorzej xd
0
Wczoraj jak oglądałem Australia Open jakoś do 3-3:30 to na Eurosporcie był amerykański komentator, to był jakiś błąd i potem było normalnie?
0
@kkbarca w Brazylii futbol to jak religia, więc nie zdziwię się że dużo brazylijskich piłkarzy by tak powiedzialo
2
@masq Kounde na stałe na PO. Nie ma na rynku ciekawej opcji
0
Spalletti czy Artysta, kto wg Was wykonuje w tym sezonie lepszą pracę?
0
@Messibestplayerintheworld ale mam dziwne przekonanie, że gdyby wczoraj tam zagrał Alonso to by Real tamtą stroną 2-3 akcje groźne by zrobil
3
Wczorajszy mecz udowodnił, kolejny raz w tym sezonie, że Alonso na LO może grać tylko z jakimś Elche, Alba z jakimś Getafe, ale na najlepszych musi tam wychodzic Balde
3
@Encore jakim cudem xd przecież to zart
1
@shahman żółtą kartkę powinien otrzymać
0
@abram3k kompletnie idiotyczne.