0

@Hubert102 za Donovana i Bennacera, ale jeśli dobrze Ci się gra Donovanem to wiadomo, że zostan przy nim :D

16

@Messibestplayerintheworld Neymar to jedyny piłkarz przez ostatnie 10lat który powinien zostać na długo a chciał odejść. Zdecydowana większość woli zostać a powinna odejsc

0

@Hubert102 ten Donovan mi tam nie pasuje. Już wolę z ławki Marchiso i Politano

1

@bolinho89 napin" VeB" tak jakby na żebrach

3

@Tomi61661 Gundogan, bo będzie za darmo

0

@Michu94 czuje, że.kolejny sezon będziemy się z nim męczyć

0

No i już karny dla Wilków nie podyktowany

1

@MesQueUnClub_87 nie, chyba jakaś za ważne mecze. Szczerze fatalny był, z tap-in nie umial trafic. Straszny kloc. Znacznie lepszy taki Sancho zimowy czy Ben Yedder Centurion

1

@MesQueUnClub_87 ja mogłem normalnie kupić, ale grać nie xd pierwszy raz coś trafiłem- Cantona 93 wymienny, przed sprzedażą chciałem go sprawdzić i cały skład nagle zapomniał jak się gra xd sprzedałem i od razu lepiej

1

No i oby dziś Liverpool odpadł, zresztą dzisiejszego meczu nie powinno być. Wilki potwornie skrzywdzone w pierwszym meczu, ale w meczu z Liverpoolem to nic dziwnego

1

@Encore ale jak w Realu United czy Chelsea mógł kupować kogo chciał to nic nie mówił

0

@Koni8M i dlatego go oddamy to rywali?

10

@shahman ale ten faul gdy byli poza boiskiem był mocny, gdyby to było na boisku to by mogła być czerwona, a tak to sędzia to olał

1

@abram3k raczej powinieneś bardziej nie lubić zarządu Barcelony, że dają się tak dymać

0

@lucca87 no to widzę, że nie dużo do szczęścia potrzebujesz :D dla mnie dopóki nie wygramy ligi i w LM nie dojdziemy przynajmniej do ćwierćfinału nie można mówić o żadnych powrocie

2

@Tasde no ale dużo w tym prawdy..wygraliśmy 4-0 tylko po to by przegrać z Eintrachtem xd my nie odpadladlismy z żadnym potentatem. Trzeba się cieszyć z wygranej, ale hasła że nowa era jest trochę śmieszna. Przypominam, że drugi rok z rzędu nie wyszliśmy z grupy w LM....

1

@Comentateiro z drugiej strony jak Niemcy z Bayernu podtrzymają formę z mundialu to PSG będzie wyraźnym faworytem :D

24

Nie uważacie, że sędziowie po meczach powinni brać udział w konferencjach prasowych? Albo szef sędziów z danej ligi co kolejkę wychodzi do prasy i argumentuje decyzję. Te patałachy są w wielu meczach teraz ważniejsi niż piłkarze. Nie mówię tu o samej La Lidze, ale w każdej lidze są pomyłki które w dużym znaczeniu wpływają na wynik mistrzostwa, pucharów czy utrzymania

1

@Encore dziwne, że sędziowie bronią sędziów xd

1

@Kuba_1 no widywałem tu komentarze gdy jakaś Węgiel czy inna Doda ubrała się mniej wyzywająco i były wyzywane :D

0

@Kuba_1 ale jak się tak ubierze jakaś polska celebrytka to jest wyzywana od szmat czy gorzej xd

0

Wczoraj jak oglądałem Australia Open jakoś do 3-3:30 to na Eurosporcie był amerykański komentator, to był jakiś błąd i potem było normalnie?

0

@kkbarca w Brazylii futbol to jak religia, więc nie zdziwię się że dużo brazylijskich piłkarzy by tak powiedzialo

2

@masq Kounde na stałe na PO. Nie ma na rynku ciekawej opcji

0

Spalletti czy Artysta, kto wg Was wykonuje w tym sezonie lepszą pracę?

0

@Messibestplayerintheworld ale mam dziwne przekonanie, że gdyby wczoraj tam zagrał Alonso to by Real tamtą stroną 2-3 akcje groźne by zrobil

3

Wczorajszy mecz udowodnił, kolejny raz w tym sezonie, że Alonso na LO może grać tylko z jakimś Elche, Alba z jakimś Getafe, ale na najlepszych musi tam wychodzic Balde

3

@Encore jakim cudem xd przecież to zart

1

@shahman żółtą kartkę powinien otrzymać

0

@abram3k kompletnie idiotyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?