FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz to co z tego? możę owińmy piłkarzy bąbelkami by im się nic nie stało i całkowity zakaz gry ciałem
17
pierwszy raz w lidze hiszpańskiej od dawna zobaczyłem dwóch gości którzy po kontakcie nie kładą się i nie turlają się 12min udając złamany nos, rozbitą szczękę i stałe krwawienie i co? i w nagrodę są ukarani
41
@PatrychoO bardzo dobre zachowanie. Wrócił do treningów i wtedy dostał gratulacje. To że La Rambla ma bzika na tym punkcie nie znaczy, że każdy musi mieć
0
@Faro z Intercity to Małecki czy Mączyński dobrze powinni wyglądać. Grał wiele meczy na prawej stronie i tak samo słabo jak na lewej
0
@Encore znacznie lepszy niż Raphinha
2
@AlexDark00 splunięcie w twarz kibicom. Gola nas jak frajerów z Greizmannem, potem go oddajemy za 20mln a teraz jeszcze oddamy im Depaya.....trzeba mieć IQ ujemne by na to się zgodzić
1
@Kgorecki2500 w tym roku wybór obrońców jest ciężki. Wszyscy słabo grali
0
@shahman i jestem pewny, że jeden Neymar da znacznie więcej niż cała trójka razem wzięta
0
Orientuje się ktoś czy na takich imprezach jak mistrzostwa świata w piłce ręcznej będzie piwo na arenie? :D
4
wypożyczenie Depaya do Atletico to będzie kolejny cios w kibiców. Stajemy się tanią dzi*** dla Atletico....
0
@shahman obecnie robimy to z Dembele, Raphinha czy Ferranem xd
0
@shahman może za ten rok załatwi jakiś puchar, bo obecnie slabo to widać
13
@cules100pro oczywiście że tak. Neymar na 50% zdrowy czy formy jest znacznie lepszy niż każdy nasz zawodnik w przodu
0
@Kondziubarca należy zrobić dochodzenie kto wtedy tak powiedział i wywalić tego zawodnika z kadry na zawsze.
1
@MesQueUnClub_87 Maldini mam i gra się super. Z tych wszystkich nie bawisz wgrać na Tomori i zakładam,zm że Kimbembe też będzie kozak
0
@draxidox wybieram się w piątek do Krakowa na mecze.....ale tylko dlatego, że znajomy dał znać, tak to bym nie wiedział, że takie coś ma miejsce
1
@Kgorecki2500 ja tam zrobię i z chęcią przytulę takiego Moore czy innego Gattusso xD
2
@Criss18Barca Koeman miał zdecydowanie gorszą
0
@Qlimax86 Ronald co chwilę jest kontuzjowany więc nie przesadzajmy z tym chwaleniem jego, bo rzadko kiedy można na niego liczyć w dłuższej perspektywie. Todibo jest bardzo chwalony w lidze francuskiej i pewnie za rok dwa pójdzie do Arsenalu czy Newcastle za 50mln
1
Bardzo mi brakuje w futbolu takich sytuacji jak wczoraj Torresa i Savicia. Zakładam, że w 9na10 takich sytuacji jeden lub drugi zaczął by udawać po sekundzie. A tak to panowie pokazali jajka i że można po męsku powalczyć
2
@Azi masz małe wymagania. Gramy gówno gorsze niż jakieś Leeds.
0
@Gaz i za takiego gościa można zapłacić 80mln w wieku 20 lat np..... a nie że teraz strzeli 5bramek do pustej i już 70mln
0
@!34RC3!_0N4 wina też Xaviego że ma taki skład i nic nie potrafi z nimi zrobić i jedyna taktyka to nadzieja, że Dembele coś zrobi.
3
@NaFazieHitman w zalosnym stylu i w większosci meczy ter Stegen był zawodnikiem meczu
5
Xavi wyjdzie na konferencji i powie że super zagraliśmy xd
0
Fame MMA
4
Ciekawe ile w tym sezonie zagraliśmy podań prostopadłych zza plecy obrońców. Z 5?
1
Czy Raphinha umie przekopać pierwszego gościa przy rzucie różnym???? Jaki parodysta. Jak tak można
1
Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki
3
Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic