0

@Gaz to co z tego? możę owińmy piłkarzy bąbelkami by im się nic nie stało i całkowity zakaz gry ciałem

17

pierwszy raz w lidze hiszpańskiej od dawna zobaczyłem dwóch gości którzy po kontakcie nie kładą się i nie turlają się 12min udając złamany nos, rozbitą szczękę i stałe krwawienie i co? i w nagrodę są ukarani

41

@PatrychoO bardzo dobre zachowanie. Wrócił do treningów i wtedy dostał gratulacje. To że La Rambla ma bzika na tym punkcie nie znaczy, że każdy musi mieć

0

@Faro z Intercity to Małecki czy Mączyński dobrze powinni wyglądać. Grał wiele meczy na prawej stronie i tak samo słabo jak na lewej

0

@Encore znacznie lepszy niż Raphinha

2

@AlexDark00 splunięcie w twarz kibicom. Gola nas jak frajerów z Greizmannem, potem go oddajemy za 20mln a teraz jeszcze oddamy im Depaya.....trzeba mieć IQ ujemne by na to się zgodzić

1

@Kgorecki2500 w tym roku wybór obrońców jest ciężki. Wszyscy słabo grali

0

@shahman i jestem pewny, że jeden Neymar da znacznie więcej niż cała trójka razem wzięta

0

Orientuje się ktoś czy na takich imprezach jak mistrzostwa świata w piłce ręcznej będzie piwo na arenie? :D

4

wypożyczenie Depaya do Atletico to będzie kolejny cios w kibiców. Stajemy się tanią dzi*** dla Atletico....

0

@shahman obecnie robimy to z Dembele, Raphinha czy Ferranem xd

0

@shahman może za ten rok załatwi jakiś puchar, bo obecnie slabo to widać

13

@cules100pro oczywiście że tak. Neymar na 50% zdrowy czy formy jest znacznie lepszy niż każdy nasz zawodnik w przodu

0

@Kondziubarca należy zrobić dochodzenie kto wtedy tak powiedział i wywalić tego zawodnika z kadry na zawsze.

1

@MesQueUnClub_87 Maldini mam i gra się super. Z tych wszystkich nie bawisz wgrać na Tomori i zakładam,zm że Kimbembe też będzie kozak

0

@draxidox wybieram się w piątek do Krakowa na mecze.....ale tylko dlatego, że znajomy dał znać, tak to bym nie wiedział, że takie coś ma miejsce

1

@Kgorecki2500 ja tam zrobię i z chęcią przytulę takiego Moore czy innego Gattusso xD

2

@Criss18Barca Koeman miał zdecydowanie gorszą

0

@Qlimax86 Ronald co chwilę jest kontuzjowany więc nie przesadzajmy z tym chwaleniem jego, bo rzadko kiedy można na niego liczyć w dłuższej perspektywie. Todibo jest bardzo chwalony w lidze francuskiej i pewnie za rok dwa pójdzie do Arsenalu czy Newcastle za 50mln

1

Bardzo mi brakuje w futbolu takich sytuacji jak wczoraj Torresa i Savicia. Zakładam, że w 9na10 takich sytuacji jeden lub drugi zaczął by udawać po sekundzie. A tak to panowie pokazali jajka i że można po męsku powalczyć

2

@Azi masz małe wymagania. Gramy gówno gorsze niż jakieś Leeds.

0

@Gaz i za takiego gościa można zapłacić 80mln w wieku 20 lat np..... a nie że teraz strzeli 5bramek do pustej i już 70mln

0

@!34RC3!_0N4 wina też Xaviego że ma taki skład i nic nie potrafi z nimi zrobić i jedyna taktyka to nadzieja, że Dembele coś zrobi.

3

@NaFazieHitman w zalosnym stylu i w większosci meczy ter Stegen był zawodnikiem meczu

5

Xavi wyjdzie na konferencji i powie że super zagraliśmy xd

0

Fame MMA

4

Ciekawe ile w tym sezonie zagraliśmy podań prostopadłych zza plecy obrońców. Z 5?

1

Czy Raphinha umie przekopać pierwszego gościa przy rzucie różnym???? Jaki parodysta. Jak tak można

1

Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki

3

Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?