FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Granto nie tylko w tym meczu, ale w większości
0
Alexander Hleb, Cuenca, Afellay, Tello> Raphinha
0
Nie no Raphinha to jest beznadziejny. Jak można go bronić
2
I to jest cały Xavi.... Przegrywa kosmicznie drugą połowę i nic nie robi. Jak to widząc może nie robić zmian.
0
To w której minucie Xavi wpuści Alonso co zepsuje cały necz?
1
Ooooo rzut rożny xd to Raphinha pośle genialne dośrodkowanie na pierwszego rywala pewnie
2
Nie no oglądając Lewandowskiego człowiek tęskni za Rasiakiem
0
W przerwie Lewandowski, Raphinha i Roberto out natychmiast
2
@Rust_Cohle obecnie to ciężko o gorszego napastnika niż Lewandowski
5
Boże na tego Lewandowskiego się nie da patrzeć od mundialu. Nawet wcześniej
0
Raphinha gra swój show, a Ferran siedzi na ławce
1
Przez te 20min to jednak sędzia dla nas
5
Busquets, Kessie i Roberto w jednym składzie.....cala nasza gra opierac się dziś będzie tylko na gościu, którego w lato chciano sprzedać do dzisiejszego rywala....
2
Lewandowski jest fatalny, przez niego bysmy stracili gola. Chłop nie umie utrzymać się przy piłce wgl
4
Nie wierzę że po takim meczu posadził Ferrana....w sumie wierzę, bo to Xavi i jego idiotyczne decyzję, kolejne zresztą
0
Jak się okaże że gramy Roberto za Ferrana to Xavi da w pysk kolejnemu piłkarzowi. Grasz zajebisty mecz mimo ciągłego olewania ze strony trenera i w nagrodę siadasz na ławie. Może to był tylko Cadiz ale taki Raphinha z gorszymi obrońcami nie miał żadnego udanego dryblingu. Przywiązał się chłop do 13-14nazeisk i tylko nimi gra, a najgorsze że poza pierwszą "11" tą trójką jest: Alonso, Roberto, Alba xd
3
@escarabajo Zbigniew Boniek nigdy nie zagrał razem w kadrze z Krychowiakiem :D
13
@cris2706 studia i robota w biurze
0
Ahhh ta FIFA :D paczka 10x83+ i jeden piłkarz 84 a reszta 83 :D
0
@Emhyr nie ważne w jakiej formie jest Balde....nie chce już widzieć Alby w europejskich pucharach grających dla nas, choćby to był mecz z jakimś Dudelange
1
@MesQueUnClub96 no niby tak, ale oprócz RG wygrała tylko jednego szlema. Tak wiem, jak na wiek to i tak bardzo dużo, ale też nie ma co wyolbrzymiać. Przychodzi AO czy Wimbledon i nagle są kozaki na innego kozaka
0
@Emhyr i ten Alba który jest obsrany w każdym meczu LM od finału w 2015.
0
@Emhyr no ja bym nie chciał by wracał xd
2
@kakusus trochę zbyt ofensywnie, Xavi by tego nie poukładał. No i ten Pavard.....byśmy trafili na Bayern czy PSG to Coman czy Mbappe by go "zgwałcili". no ale szanse by był y
0
@kuz w lidze to oni z każdym mogą mieć problemy po czym przychodzi wtorek lub środa i im się nieśmiertelność włącza. By pokonali Barcelone Guardioli pewnie jakimś cudem
13
@Faro jak po takim meczu da Ferrana na ławkę to może już odchodzić.
1
@taris no bo nawet gdy pozostałe drużyny wydawały się mocne w poprzednich latach to Real wygrywał, a teraz wszystkie się wydają słabsze, więc tym bardziej ma szansę wygrać. Z kimkolwiek nie zagra w następnych fazach będzie faworytem
1
@kiper09 Xavi jest u nas stosunkowo krótko ale i tak już można powiedzieć, że wniosków nie umie wyciągać. Ta trójka na pewno wystąpi jutro i boje się o jakiegoś Alonos
2
@MatBac1991 jego kontrakt będzie tak wysoki że żaden marketing tego nie przebije.
2
Ta obrona jest tak słaba, że i my byśmy wygrali więcej niż 1-0