1

@Granto nie tylko w tym meczu, ale w większości

0

Alexander Hleb, Cuenca, Afellay, Tello> Raphinha

0

Nie no Raphinha to jest beznadziejny. Jak można go bronić

2

I to jest cały Xavi.... Przegrywa kosmicznie drugą połowę i nic nie robi. Jak to widząc może nie robić zmian.

0

To w której minucie Xavi wpuści Alonso co zepsuje cały necz?

1

Ooooo rzut rożny xd to Raphinha pośle genialne dośrodkowanie na pierwszego rywala pewnie

2

Nie no oglądając Lewandowskiego człowiek tęskni za Rasiakiem

0

W przerwie Lewandowski, Raphinha i Roberto out natychmiast

2

@Rust_Cohle obecnie to ciężko o gorszego napastnika niż Lewandowski

5

Boże na tego Lewandowskiego się nie da patrzeć od mundialu. Nawet wcześniej

0

Raphinha gra swój show, a Ferran siedzi na ławce

1

Przez te 20min to jednak sędzia dla nas

5

Busquets, Kessie i Roberto w jednym składzie.....cala nasza gra opierac się dziś będzie tylko na gościu, którego w lato chciano sprzedać do dzisiejszego rywala....

2

Lewandowski jest fatalny, przez niego bysmy stracili gola. Chłop nie umie utrzymać się przy piłce wgl

4

Nie wierzę że po takim meczu posadził Ferrana....w sumie wierzę, bo to Xavi i jego idiotyczne decyzję, kolejne zresztą

0

Jak się okaże że gramy Roberto za Ferrana to Xavi da w pysk kolejnemu piłkarzowi. Grasz zajebisty mecz mimo ciągłego olewania ze strony trenera i w nagrodę siadasz na ławie. Może to był tylko Cadiz ale taki Raphinha z gorszymi obrońcami nie miał żadnego udanego dryblingu. Przywiązał się chłop do 13-14nazeisk i tylko nimi gra, a najgorsze że poza pierwszą "11" tą trójką jest: Alonso, Roberto, Alba xd

3

@escarabajo Zbigniew Boniek nigdy nie zagrał razem w kadrze z Krychowiakiem :D

13

@cris2706 studia i robota w biurze

0

Ahhh ta FIFA :D paczka 10x83+ i jeden piłkarz 84 a reszta 83 :D

0

@Emhyr nie ważne w jakiej formie jest Balde....nie chce już widzieć Alby w europejskich pucharach grających dla nas, choćby to był mecz z jakimś Dudelange

1

@MesQueUnClub96 no niby tak, ale oprócz RG wygrała tylko jednego szlema. Tak wiem, jak na wiek to i tak bardzo dużo, ale też nie ma co wyolbrzymiać. Przychodzi AO czy Wimbledon i nagle są kozaki na innego kozaka

0

@Emhyr i ten Alba który jest obsrany w każdym meczu LM od finału w 2015.

0

@Emhyr no ja bym nie chciał by wracał xd

2

@kakusus trochę zbyt ofensywnie, Xavi by tego nie poukładał. No i ten Pavard.....byśmy trafili na Bayern czy PSG to Coman czy Mbappe by go "zgwałcili". no ale szanse by był y

0

@kuz w lidze to oni z każdym mogą mieć problemy po czym przychodzi wtorek lub środa i im się nieśmiertelność włącza. By pokonali Barcelone Guardioli pewnie jakimś cudem

13

@Faro jak po takim meczu da Ferrana na ławkę to może już odchodzić.

1

@taris no bo nawet gdy pozostałe drużyny wydawały się mocne w poprzednich latach to Real wygrywał, a teraz wszystkie się wydają słabsze, więc tym bardziej ma szansę wygrać. Z kimkolwiek nie zagra w następnych fazach będzie faworytem

1

@kiper09 Xavi jest u nas stosunkowo krótko ale i tak już można powiedzieć, że wniosków nie umie wyciągać. Ta trójka na pewno wystąpi jutro i boje się o jakiegoś Alonos

2

@MatBac1991 jego kontrakt będzie tak wysoki że żaden marketing tego nie przebije.

2

Ta obrona jest tak słaba, że i my byśmy wygrali więcej niż 1-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?