FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto nie trafił w piłkę. Niektórzy powiedzą, że specjalnie
1
@Katalończyk 99 nie prawda
3
Busquets xddd petarda jak Carlosa
4
Jakim cudem de Jong nie dostał żółtej kartki xd
3
Roberto jaki kurna powrót za tym Correia.....boże po co oni go podpisali znowu
0
Raphinha prawie udany drybling
1
@Emhyr niech oni zaczną dośrodkować to będzie lepiej......a nie, z dośrodkowaniami jest równie słabo xf
0
Monaco 2017 czy Ajax 2019 w LM? Która drużyna wg Was była lepsza?
0
@Kamiloza91 ja już przestaje wierzyć w te treningi od kiedy Gomes na nich pokazywał techniki na poziomie 10x zwycięzcy ZP. Tak, w tak ważnym meczu chce by zagrał bo na to wychodzi, że każdy mecz jest ważny i on nigdy nie zagra. Poza tym np Busquets na przestrzeni ostatnich 5 lat w tylu ważnych meczach grał katastrofę i co? i dalej gra.
2
@Kamiloza91 dla mnie to oczywiste że musi wkoncu zagrać Torre skoro nie ma ani Pedriego ani Gaviego.
0
@kylian7 trenuje wszystkie parte, ale chce się najbardziej skupić nad brzuchem. Ostatnio się człowiek zasiedział i chce wrócić do w miarę ok wyglądu :P nie brakuje mi wiele by to wrócilo ale jak już wezmę się za ćwiczenia to chce to robić solidnie.
0
@gumaz takie 4x w tygodniu ćwiczenia i 3xbieganie/rower będzie git? czy lepiej 3x brzch i 4xbieganie?
0
ile razy w tygodniu warto ćwiczyć mięsnie brzucha by widać bylo skutki (oczywiście zakładająć odpowiednią dietę itp)? Oraz czy w dniach wolnych od ćwiczeń brzuch warto biegać? choćby po te 3-4 km?
0
@takisobiektos oby Embiid był zdrowy wkoncu w PO to poznamy jego prawdziwe oblicze
5
@Criss18Barca jestem pewny, że średnia oglądalność Plus ligi siatkarzy jest 4x większa niż Iligi.
0
@FcPortoFan1999 nie no LAC wejdą do PO
1
@insp1re zależy od rywala. Dziś np wg mnie lepiej, że gramy przed
1
@Toretto bez Fekira i Canalesa może być problem
1
@Kessie zakładam pewne 1-0 gdzie ter Stegen popisuje się 2 wybitnymi interwencjami
2
@FCB_dimiC ja się cieszę, że odszedl tylko szkoda, że znowu Atletico nas wydymalo jak chcialo
0
@Encore ten Donnarumma to jest mocno przereklamowany. Jest miesiąc w formie przez cały rok.
1
@Bogan ulubieni: Iniesta, Pique oraz Putol. Nielubiani: Lewandowski, Alba oraz Andre Gomes (nie dawałem Figo bo wtedy nie kibicowałem jeszcze i nie chciałem iść po łatwiznę )
1
@AFA90 jego gra na mundialu decydowała się prawie do ostatnich dni, a tu od tamtego momentu nie grał
7
Cholernie martwią takie słowa
5
@Crystalline ale to już było po Figo :P
0
@Medium nie, ale sadzilem że jak będą wygrywać 4-0 z Evertonem to go wpuści na jakieś 5min.
0
Ale Kiwior dowalił z tym transferem. Nie oczekiwał nikt, że będzie grał wszystko, ale on nawet z potencjalnym spadkowiczem na ławie. Trossard przyszedł w podobnym momencie i ten już coś gra.
15
@kynio302 ja to zawsze emowilem, że Neymar to porządny chłopak i dzień dobry na klatce mówi i pyta kobiety o trójkąt
0
@czółkovsky Denver na moje będą coś jak Utah z ostatnich 2-3 sezonów. W fazie zasadniczej dominujący, a przyjdą PO to max druga runda. Natomiast Bucks się zgadzam
0
@LaRoja on jest lepszy niż Van Dijk gdy Liverpool wygrywał LM tylko niestety nie mamy takich wyników jak oni wtedy