0

Roberto nie trafił w piłkę. Niektórzy powiedzą, że specjalnie

1

@Katalończyk 99 nie prawda

3

Busquets xddd petarda jak Carlosa

4

Jakim cudem de Jong nie dostał żółtej kartki xd

3

Roberto jaki kurna powrót za tym Correia.....boże po co oni go podpisali znowu

0

Raphinha prawie udany drybling

1

@Emhyr niech oni zaczną dośrodkować to będzie lepiej......a nie, z dośrodkowaniami jest równie słabo xf

0

Monaco 2017 czy Ajax 2019 w LM? Która drużyna wg Was była lepsza?

0

@Kamiloza91 ja już przestaje wierzyć w te treningi od kiedy Gomes na nich pokazywał techniki na poziomie 10x zwycięzcy ZP. Tak, w tak ważnym meczu chce by zagrał bo na to wychodzi, że każdy mecz jest ważny i on nigdy nie zagra. Poza tym np Busquets na przestrzeni ostatnich 5 lat w tylu ważnych meczach grał katastrofę i co? i dalej gra.

2

@Kamiloza91 dla mnie to oczywiste że musi wkoncu zagrać Torre skoro nie ma ani Pedriego ani Gaviego.

0

@kylian7 trenuje wszystkie parte, ale chce się najbardziej skupić nad brzuchem. Ostatnio się człowiek zasiedział i chce wrócić do w miarę ok wyglądu :P nie brakuje mi wiele by to wrócilo ale jak już wezmę się za ćwiczenia to chce to robić solidnie.

0

@gumaz takie 4x w tygodniu ćwiczenia i 3xbieganie/rower będzie git? czy lepiej 3x brzch i 4xbieganie?

0

ile razy w tygodniu warto ćwiczyć mięsnie brzucha by widać bylo skutki (oczywiście zakładająć odpowiednią dietę itp)? Oraz czy w dniach wolnych od ćwiczeń brzuch warto biegać? choćby po te 3-4 km?

0

@takisobiektos oby Embiid był zdrowy wkoncu w PO to poznamy jego prawdziwe oblicze

5

@Criss18Barca jestem pewny, że średnia oglądalność Plus ligi siatkarzy jest 4x większa niż Iligi.

0

@FcPortoFan1999 nie no LAC wejdą do PO

1

@insp1re zależy od rywala. Dziś np wg mnie lepiej, że gramy przed

1

@Toretto bez Fekira i Canalesa może być problem

1

@Kessie zakładam pewne 1-0 gdzie ter Stegen popisuje się 2 wybitnymi interwencjami

2

@FCB_dimiC ja się cieszę, że odszedl tylko szkoda, że znowu Atletico nas wydymalo jak chcialo

0

@Encore ten Donnarumma to jest mocno przereklamowany. Jest miesiąc w formie przez cały rok.

1

@Bogan ulubieni: Iniesta, Pique oraz Putol. Nielubiani: Lewandowski, Alba oraz Andre Gomes (nie dawałem Figo bo wtedy nie kibicowałem jeszcze i nie chciałem iść po łatwiznę )

1

@AFA90 jego gra na mundialu decydowała się prawie do ostatnich dni, a tu od tamtego momentu nie grał

7

Cholernie martwią takie słowa

5

@Crystalline ale to już było po Figo :P

0

@Medium nie, ale sadzilem że jak będą wygrywać 4-0 z Evertonem to go wpuści na jakieś 5min.

0

Ale Kiwior dowalił z tym transferem. Nie oczekiwał nikt, że będzie grał wszystko, ale on nawet z potencjalnym spadkowiczem na ławie. Trossard przyszedł w podobnym momencie i ten już coś gra.

15

@kynio302 ja to zawsze emowilem, że Neymar to porządny chłopak i dzień dobry na klatce mówi i pyta kobiety o trójkąt

0

@czółkovsky Denver na moje będą coś jak Utah z ostatnich 2-3 sezonów. W fazie zasadniczej dominujący, a przyjdą PO to max druga runda. Natomiast Bucks się zgadzam

0

@LaRoja on jest lepszy niż Van Dijk gdy Liverpool wygrywał LM tylko niestety nie mamy takich wyników jak oni wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?