2

Ja rozumiem uwielbienie Gaviego za jego poświęcenie i zaangażowanie, ale jak można go bronić za to "wejście" w Ceballosa. Idiotyczne zachowanie, które mogło się skończyć czerwona kartką. Gardzilismy wiele lat zachowaniami Pepe, Ramowa czy Casemiro ale to było zagranie w ich stylu.

1

@Worny no ale to jest czerwona kartka. Głupie zachowanie. Niech on się trochę ogarnie

0

Nie no Busquets idź gdziekolwiek z tej Barcelony. Dramat. Szkoda strzelić ryja

2

Lewandowski gra równie słabo co Ferran czy Fati

1

Jak my dalej chcemy grać Busquetsem w takich meczach to nic więcej niż kolejne porażki w LM i LE nas nie czekają

6

Cwiakala wie, że oprócz Lewandowskiego jest jeszcze paru innych piłkarzy na boisku?

4

Busquets top. Kibice Realu muszą być zachwyceni jego grą

3

Vinicius poradził sobie z Araujo, a Raphinha nie potrafi przedryblowal obrońcy Elche

0

Lewandowski to musi być gol....

3

Xaviemu wyszły 3-4 mecze z 4pomicnikow i teraz będzie to katował cały czas. Różnica jest taka, że wtedy był Pedro czyli nasz najlepszy pomocnik i Dembele czyli najlepszy skrzydłowy. Bez nich to już znacznie gorzej wygląda. Może i Ferran gra słabo, ale napewno nie jest gorszy od Roberto

1

@BulaKG na prawym to samo w sumie

0

Czy warto iść do tego oceanarium w Wrocławiu na 3h czy lepiej cały dzień na to poświęcić?

8

@kylian7 tak, jeśli Mbappe liczysz jako środkowego napastnika. Do Viniciusa tylko Gruzin z Napoli może być porównywalny

1

Gówniara przegrywa w tym sezonie, Lewandowski kopie jak drugoligowiec, niech jeszcze Zmarzlik przegra w tym sezonie

1

@kuz no ale co w tym dziwnego. Nikt go nie chciał, ale nikt nie wierzył że Santos będzie miał jaja by go nie powołać. Nie powołany to jest szok, dla mnie proste

4

@Mroziu w Barcelonie, dlatego tak słabo to wygląda

1

@Cule1234 przegranie meczu to będzie porażka :P a tak na serio to gdy podejdziemy z szacunkiem do Argentyny i Holandii to możemy przejść przez turniej bez straty seta

29

Mam tylko nadzieję, że jak wróci to nie będzie grał znowu wszytskiego. Ta kontuzja to w 100% sztabu

0

@Medium a kiedy jest wręczana ZP? Nie jakoś na początku kolejnego roku?

0

Napoli wygrywa duplet i za rok Gruzin wygrywający ZP?

3

@pt9 lepsze to niż trafić na City, Bayern czy PSG

2

@ranger3120 pierwsze 3 sezony to po Peaky blinders najlepszy serial jaki widziałem, potem to już nie wiedziałem co oglądam xd

1

@nuevojugador z nikim, ale jakbym mógł oglądać to meczyki

6

@Medium jak w 13posterunku facet został zgwałcony przed drużynę koszykarek to było dobrze xd

3

@ObiwanKenobi a dlaczego żaden facet nie oskarży kobiety o gwałt?

0

@draxidox bardzo dobrze. Jakiś głupi zwyczaj że zawsze puszczają

0

@marcin62 nawet jak się zmieni to i tak będzie z tego zapamiętany

1

@marcin62 za to zachowania to by się mogło uczyć od każdego xd

4

ZAKSA to jakis nienormalny zespół. Poza końcówka drugiego seta Kaczmarek, Hubert i Bednorz zepsuli chyba 90% zagrywek. Tym bardziej boli fakt, że serwują po sobie i wrzuca się to w oczy. A pomimo tego cały czas są w grze

3

@_Specjalista mógł przyjąć piłkę, pobiec na połowę i tam zacząć indywidualny rajd. Przegryw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?