FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja rozumiem uwielbienie Gaviego za jego poświęcenie i zaangażowanie, ale jak można go bronić za to "wejście" w Ceballosa. Idiotyczne zachowanie, które mogło się skończyć czerwona kartką. Gardzilismy wiele lat zachowaniami Pepe, Ramowa czy Casemiro ale to było zagranie w ich stylu.
1
@Worny no ale to jest czerwona kartka. Głupie zachowanie. Niech on się trochę ogarnie
0
Nie no Busquets idź gdziekolwiek z tej Barcelony. Dramat. Szkoda strzelić ryja
2
Lewandowski gra równie słabo co Ferran czy Fati
1
Jak my dalej chcemy grać Busquetsem w takich meczach to nic więcej niż kolejne porażki w LM i LE nas nie czekają
6
Cwiakala wie, że oprócz Lewandowskiego jest jeszcze paru innych piłkarzy na boisku?
4
Busquets top. Kibice Realu muszą być zachwyceni jego grą
3
Vinicius poradził sobie z Araujo, a Raphinha nie potrafi przedryblowal obrońcy Elche
0
Lewandowski to musi być gol....
3
Xaviemu wyszły 3-4 mecze z 4pomicnikow i teraz będzie to katował cały czas. Różnica jest taka, że wtedy był Pedro czyli nasz najlepszy pomocnik i Dembele czyli najlepszy skrzydłowy. Bez nich to już znacznie gorzej wygląda. Może i Ferran gra słabo, ale napewno nie jest gorszy od Roberto
1
@BulaKG na prawym to samo w sumie
0
Czy warto iść do tego oceanarium w Wrocławiu na 3h czy lepiej cały dzień na to poświęcić?
8
@kylian7 tak, jeśli Mbappe liczysz jako środkowego napastnika. Do Viniciusa tylko Gruzin z Napoli może być porównywalny
1
Gówniara przegrywa w tym sezonie, Lewandowski kopie jak drugoligowiec, niech jeszcze Zmarzlik przegra w tym sezonie
1
@kuz no ale co w tym dziwnego. Nikt go nie chciał, ale nikt nie wierzył że Santos będzie miał jaja by go nie powołać. Nie powołany to jest szok, dla mnie proste
4
@Mroziu w Barcelonie, dlatego tak słabo to wygląda
1
@Cule1234 przegranie meczu to będzie porażka :P a tak na serio to gdy podejdziemy z szacunkiem do Argentyny i Holandii to możemy przejść przez turniej bez straty seta
29
Mam tylko nadzieję, że jak wróci to nie będzie grał znowu wszytskiego. Ta kontuzja to w 100% sztabu
0
@Medium a kiedy jest wręczana ZP? Nie jakoś na początku kolejnego roku?
0
Napoli wygrywa duplet i za rok Gruzin wygrywający ZP?
3
@pt9 lepsze to niż trafić na City, Bayern czy PSG
2
@ranger3120 pierwsze 3 sezony to po Peaky blinders najlepszy serial jaki widziałem, potem to już nie wiedziałem co oglądam xd
1
@nuevojugador z nikim, ale jakbym mógł oglądać to meczyki
6
@Medium jak w 13posterunku facet został zgwałcony przed drużynę koszykarek to było dobrze xd
3
@ObiwanKenobi a dlaczego żaden facet nie oskarży kobiety o gwałt?
0
@draxidox bardzo dobrze. Jakiś głupi zwyczaj że zawsze puszczają
0
@marcin62 nawet jak się zmieni to i tak będzie z tego zapamiętany
1
@marcin62 za to zachowania to by się mogło uczyć od każdego xd
4
ZAKSA to jakis nienormalny zespół. Poza końcówka drugiego seta Kaczmarek, Hubert i Bednorz zepsuli chyba 90% zagrywek. Tym bardziej boli fakt, że serwują po sobie i wrzuca się to w oczy. A pomimo tego cały czas są w grze
3
@_Specjalista mógł przyjąć piłkę, pobiec na połowę i tam zacząć indywidualny rajd. Przegryw