0

@DaPidejpi Kubica to ten z wielkim talentem a co chwilę miał kraksy?

0

@gorgota Cody był super zbudowany, jeśli on nie wygrał to Romek kolejny rok minimum z pasem.

0

@KrwawiaceoczyVEB idealny by opuścić ligę Europy....i spaść do ligi konfederacji

1

@MesQueUnClub96 ale oni nie grali dziś z dobra drużyna xd

1

@adi7adi8 Resovia kimś się wzmocni przed kolejnym sezonem? Przyznam szczerze, że w tym roku ich jakoś nie śledzę, ale z Muzajem na ataku to oni z grupy LM mogą nie wyjść

6

Nie wiem czy było, ale finał LM w siatkówce za rok na narodowym!! Jeśli daj boże będzie jakaś polska drużyna w nim to napewno będzie wypełnieny w 100% i świat znowu zobaczy że siatkówka w Polsce to inny wymiar

0

@cold_play a w LM?

1

@Colon mnie wciągnęło, ciekawe

0

@PaPo eee znalalzlem, da się :D

0

@PaPo serio?

0

Wie ktoś może jak usunąć konto na FB bez usuwania Messengera? Przecież te wszystkie instrukcje na google są gówno warte

1

@DonMatteo901 szkoda, że tak jest traktowany przez kibiców i nikt nie pamięta ile zawdzięczamy jemu. Poszedł do projektu, gdzie miał być twarzą (finalnie okazało się, że i lepszego sportowego bo wkoncu dostali się do finału LM, a my ciągle kompromitacje) i klub dostał 222mln a to, że je wyrzucił w błoto to już nie jego wina.

3

@K4tsuuu narodowy :D a tak na serio katowicki spodek zasługuje na takie wydarzenie, ale jeszcze bardziej zasługuje na to Polska siatkówka

0

@zadafcb theory vs cena ma rozpocząć podobno pierwszy dzień. Czekam tylko na Rollinsa, tag team oraz hell in a cell

0

@barcelonaLM a co jak Izraelici się czują Indonezyjczykami, gejami i żydami?

5

@Kidd ten Levy z Kogutami też jest ciężki chyba

0

@kuz ma dużo sensu. To ty jesteś kibicem Messiego, nie Barcelony

1

@kuz to nieźle. To czemu siedzisz tu a nie o stronie o Messim? Ten mundial to nie było marzeniem kibiców Barcelony tylko fanów Messiego. Ja tam w finale byłem za Francją, bo tam grali piłkarze Barcelony

0

@Mezocyklon87 to samo pisałem przy IO :P ciężko, ale obecnie należy go posadzić na ławce rezerwowych

12

@Cotutajsiedzieje czyli wygranie mundialu przez Argentynę jest ważniejsze niż wygranie LM przez Barcelonę na stronie o Barcelonie? Xd to nieźle

0

@Jarema2000 ja też, ale po prostu myślę nad rozwiązaniem. Ciężko zrezygnować z Leona :P a na przyjęcie mamy zbyt wiele opcji by grać gościem, który nie umie przyjmować :P

0

@Xxxbarca4ever niby tak, ale Kurek gra w słabej lidze i już swoje lata ma, nie wiadomo jaką formę będzie mial. No i Kurek swego czasu też grał jako przyjmujący :P

2

Współczuję Grbiciowi powołań na IO jeśli nie będzie żadnej kontuzji (oby) na pozycji przyjmującego. Śliwka, Leon, Semeniuk, Bednorz, Fornal, Szalpuk odzyskuje/odzyskał formę z 2018r, a w obwodzie zawsze jest m.in Kwolek. Można Leona dać na atak, bo w przyjęciu więcej traci zespół niż zyskuje jego zagrywką niż atakiem, ale z drugiej strony nie powołać Kurka czy Kaczmarka to trochę splunięcie na nich (mimo mojej niechęci do tego drugiego).

1

@kamyk_23 tylko czy LAC mogą liczyć na swoje największe gwiazdy w PO? Czy Kawhi znowu będzie kontuzjowany, a PG dojedzie

0

@Jarema2000 jak szansę w ćwierćfinalach? Kielce chyba faworytem, a jak Wisła? Ma jakieś szansę?

0

@Domin7777 wątpię. Tam oprócz tego Herrery wszyscy już grali o medale ważnych turniejów. Jak będzie okazja to wrócą

1

Gdyby Sliwka był dziś skuteczniejszy na kontrach to już byłby wgl pogrom :P

1

@dasouzar11 Polsat Sport

0

@paweuwarrior xddd dobra, pomyliło mi się z mundialem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?