0

@norbi77 nie słucham, ale akurat to normalne. Nie lubię Cwiakaly, ale każdy dziennikarz by o tym głównie mówił w programie bo to jest teraz na Topie

0

@Witekk10 z tym, że Gabi daaaaawno nie zagrał wybitnego podania

0

@Pogba 3 od początku roku, to trochę słabo jak na tyle minut

1

@barcanawieki noo żodyn się nie spodziewał

0

Curtis Jones zagrał podanie, którego Gavi nie zagrał przez kilkanaście meczy....ale ważne że ten się stara i walczy i fauluje bezmyślnie.

2

@esem91 jak zagrają od początku to szkoda strzepić ryja na Xaviego. Wgl nie dba o zdrowie piłkarzy. Rozumiem, że gra wygląda słabo, ale sam się do tego mocno przyczynił i nic z tym nie zrobił by cokolwiek się polepszyło.

0

@sergio5 ważne, że Van Dijk za jeden sezon jest już na tej samej półce

0

@Derean ale tu chodzi o odnowienie urazów. Xavi już wielokrotnie pokazał, że ma w dupie zdrowie piłkarzy i ich zmęczenie

0

@Don Lucas życzeniowo też dla mnie Włókniarz, ale no ciężko będzie

0

Myślałem, że Bucks vs Celtics to będzie walka na wyniszczenie, a tu już pierwszy mecz z Heat to dwie kontuzje.....

0

@Criss18Barca dziś pojechał dobrze, ale ja się sugeruje całym zeszłym sezonem który był po prostu słaby. To wtedy Kubera pociągnie....ale no gorszy mecz Zmarzlika to i tak 10 pkt :P

0

@Criss18Barca myśleć oczywiście, ale większość już im złoto wręcza. Tai jak będzie jechał jak rok temu to z 7pkt będzie problem :P dla mnie faworytem jest Motor. Hampel się rozkręci, a Holder przy Zmarzliku kiedyś pojechał sezon życia. Lindgren pewnie będzie problemem przez cały sezon, ale jak już będzie w półfinale to te 6-8pkt zdobędzie

1

@BartqRKO dobra, argument z Westbrookiem mnie przekonał :D

0

@Criss18Barca na moje znowu Motor to bierze. Nie wiem czemu Wrocław jest tak stawiany przez wszystkich jako zdecydowany faworyt. Pawlicki ostatnio słaby, Woffinden w tamtym sezonie mega nie równo, Janowski też mocne wahania, Bewley jeszcze młody i też może nie wytrzymać czasami. Jedynie Laguta to pewniak.

0

@takisobiektos a tak po polsku? Xd

0

@BartqRKO jakoś ciężko mi uwierzyć, że KD, CP3 czy Booker nie dostaną kontuzji :P Kawhi też może dostać, ale jednak Tyron Luu może coś wymyślić

5

@Messibestplayerintheworld i co z tego. Inter już wtedy bardzo słabo wyglądał, w lidze tracił punkty byle z kim. Awans to był obowiązek, z którego potężna maszyna Xaviego się nie wywiązała. I żadna liga tego nie zmieni, że kolejny sezon to kompromitacja

1

@BartqRKO zachód jest tak dziwny że w zasadzie każdy może zagrać w tych finałach, no może oprócz Minnesoty i....Memphis (ale oni przez kontuzje wysokich)

0

@Kamiloza91 obaj wrócą po kontuzji, Xavi będzie grał nimi wszystko i znowu wypadną na 6tyg

1

@escarabajo ja byłem potężnym antyfanem Valverde, ale teraz to gramy katastrofalnie, wtedy jednak coś czasami pileczka chodziła

9

@Gacek5 co Ty gadasz chłopie xd

1

@Essos ale super bo Gavi jest agresywny. Ale piłkarsko to już gówno wnosi

2

@Emhyr niech się już nie kompromituje i jedzie do Arabów wyprowadzać wielbłądy na spacer

5

To jest żałosne co oni prezentują. Przedłużenie kontraktu z Xavim to będzie wielki błąd

3

Nic tylko nagrywać mecze Barcelony na płyty i sprzedawać w aptekach w zamian za tabletki nasenne

6

Ale pamiętajcie, że Busquets jest kluczowy dla naszego projektu xd

0

@Sandman21 na wiosnę też wiele razy nas ratował Niemiec, wiele punktów nam uratował

4

Mega mnie ciekawi jak wyglądałaby tabela, gdyby ter Stegen był w takiej "formie" jak rok temu.

0

Prawa strona: Eric Garcia, który zagrał tam pewnie mniej niż 3mecze oraz Raphinha, który nie przedrybluje pachołka na treningu. Super

0

Po cholerę dać Torre jak można Erica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?