FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore to jest chore.....widziałem ostatnio że Klay-Curry-Green jako trio są na 3miejsxu pod względem wygranych meczy w PO....wiesz może kto jest przed nimi i jaka jest różnica? Trójka z SAS i z Chicago?
2
@cris2706 chłop sobie pojechał na emeryturę a Ty przeżywasz jakby dalej walczył o najwyższe cele.....a i bardzo dobra wzmianka o Messim, przecież o nim tu była mowa
3
@cris2706 mam nadzieję, że jakoś to zniesiesz.
1
@Pawci023x GSW, raczej zabiegają LAL
6
@Emhyr a w czasie meczu podanie z 3m odskakuje na 5m
3
@mekston żadne osiągnięcia w Ligue 1 mnie interesują....sorry ale tam poziom ligi jest komiczny. Nie był wcale najlepszy z Bayernem. Zawsze jak PSG wygrywa to dzięki niemu, a jak przegrywa to wszyscy winni tylko nie on....taka jest tu narracja
10
@mekston jak to jest, że jak Ronaldo miał zajebiste statystyki to "liczby nie grają" ale jak się coś powie na Messiego to każdy wyjeżdża liczbami i wtedy mają znaczenie..... Messi z wielkimi w PSG znika i tylko pseudo fani tego nie widzą
1
@Gracek10 z tego co mi wiadomo to w tej wypowiedzi odnosił się do Messiego, nie do Mbappe
12
@Kondziubarca zanim La Rambla go skrytykuje to trochę gość racji ma....Messi w LM w PSG jest po prostu słaby. Pierwszy mecz z Bayernem to grał jak jak za karę
0
@MrPGG ważne że Lewandowski strzela z Elche i innymi Getafe.
1
@Comentateiro tylko oni mieli problem z Atlanta....co mocni ale wg słabsi niz rok temu. W potencjalnym finale z Miami Butler ich przewiezie :D
1
To jak La Rambla przewiduje półfinały NBA? Co prawda niektóre serie się już zaczęły, ale jak stawiacie? Dla mnie Boston w 6 (Boston wcale taki silny nie jest, ale bez brak Embiida i mocno pomoże); Miami w 5 i Butler nawet kontuzjowany to bierze; Denver w 7 i oby mecze były bardziej wyrównane niż game 1; i ostatni półfinał mam największy dylemat ale chyba GSW w 6
0
@SinMistico na plus GSW działa fakt, że Wiggins i Klay drugi raz tak słabego meczu raczej nie zagrają
2
Już raczej koniec tej serii, ale niesamowite brawa dla Kings. Przed sezonem mogli tylko myśleć o 9-10 miejscu a skończyli na 3 miejscu i gdyby nie to że trafili na GSW to by pewnie awansowali do 2 rundy. Z LAC, LAL, Minnesota awansowali by na luzie. W lato ściągnąć jakąś 3-4 i mogą zawitać nawet do finału
5
Curry vs LeBron znowu najprawdopodobniej :D
2
Looney maksymalny kontrakt powinien dostać :D
0
@MesQueUnClub96 Poole ich trzyma przy życiu
0
@BartqRKO stres to by mogli mieć dzieci z Orlando czy Detroit, a nie wielokrotni mistrzowie...
0
Jak można zarabiać kilkadziesiąt milionów za sezon i gdy nikt Cię nie atakuje nie trafiasz tyle wolnych.....
2
Jak zacząłem oglądać NBA dzięki GSW tak Poole to jakis paralityk
1
To powinien być karny dla kogutow. Ale Liverpool jak zawsze wspierany przez sędziów
0
@Khajio no ta czwórka to pewniak, Lobotke też by wziął bo gorzej niż Busquets być nie może e
0
@MesQueUnClub96 di Lorenzo, Zieliński, Gruzin i Osimhen napewno
1
@Wychowanek tylko Xavi tak buduje drużynę od tyłu, że najlepszym naszym piłkarzem jak bramkarz....obrona wcale nie jest tak szczelna
0
@KrychaFCB kibicuje od 2008r więc tak, mam prawo krytykować drużynę i gorszej gry niż w tym roku nie widziałem. Na czym polega ta praca? Na tym że co mecz ter Stegen musi nas ratować co kolejkę? Na tym że w 4meczach z rzędu strzelamy jedną bramkę? Że znowu w Europie kompromitacja? Wygranie ligi to jedyny plus ale mi jakoś ciężko czerpać dużą satysfakcję skoro wiem, że wygraliśmy ją meczami 1-0 bo tak gramy bezjajecznie w ataku. Xavi w żaden sposób tej drużyny nie rozwija
2
@Comentateiro trzeba skończyć z gadką że Embiid potrzebuje partnerów do pierścienia i skończyć wymieniać 76 jako faworytów. Embiid nigdy nie jest zdrowy wtedy kiedy trzeba.
0
@Survier dominujemy? W CdR nas wyjaśnili. Jak to jest że każdy wystrzelą formą na Barcelonę akurat....może dlatego że Barcelona Xaviego jest po prostu słaba
1
@Ali3231 mistrzostwo mamy prawie pewne, dać mu szansę w każdym meczu od początku albo na min 30min...jak coś pokaże to zostawić
2
@Survier przecież Arteta miażdży Xaviego. Ta bezjajeczna drużyna Xaviego by zajęła pewnie 7-8 miejsce w Premier league. Plus jakie transfery dostał Xavi a jakie Arteta.
0
@Danqoo żaden