FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vernon_Roche no bez obrazy dla drugiego półfinału, ale 99% osób chyba obstawialo zwycięzcę całych rozgrywem z pary Real vs City
3
I znowu Courtois najważniejszy piłkarz Realu. Rok temu zdecydowanie ważniejszy niż Benzema u Vinicius
2
I nagle Haaland zachowuje się jak Rasiak
0
Wisła Płock może gdyby wzięła bramkarza ze sobą to by awansowali
1
@Andi18 a co on takiego zrobił że taki dobry....zapłacił Bayernowi, Sevilli i Leeds tyle ile chcieli, żadnych negocjacji
0
Rudiger za całkowite wyłączenie z gry najlepszego napastnika świata, robiąc z nim co chciał dostał ławkę w nagrodę. Carlo uczy się od Xaviego nagradzając zawodnika po dobrym meczu sadzajac go na ławkę
1
@ranger3120 pewnie tak, w sensie wiem o co chodzi, rozumiem zasady ale jakoś tak ciężko to zrozumieć co się dzieje aktualnie
2
@esem91 w sumie jak sią Hajto nie podobała to komplement dla tamtej drużyny. Chłop tak porąbany że i myśli inaczej
0
Podziwiam ludzi którzy oglądają tego Majora w CS i wszystko ogarniają co się dzieje :D nigdy nie grałem w to, ale lubię sobie popatrzeć czy to na jakieś filmiki na YT u Izaka z tego wydarzenia czy cos takiego, ale nie ogarniam niczego, jak się patrzę na mapę to nie wiem kto ginie, jak się patrzę na to co się dzieje to nie wiem kto zabił kogo itp
0
@BartqRKO mi nie chodziło w tym przypadku o porównanie gabarytów tylko jak kontuzja w tam młodym wieku może zahamować rozwój
3
@Emhyr czy ja wiem czy przehypowany....wart 150mln nie jest jak Anglicy uważają, ale obecnie na DM jest taki deficyt że on naprawdę wygląda bardzo. W lidze angielskiej to oprócz Rodriego to nie ma lepszego
0
@BartqRKO nie nie, z Orlando jakiś taki co 2lata mial kontuzje
1
@fart właśnie o połamanie mi chodziło. Przecież obudowanie go mięśniami zajmie długo czasu a przy takich warunkach poważne kontuzje mogą się łatwiej przytrafić, a w tym wieku to potężny hamulec w rozwoju kariery. Wystarczy spojrzeć na tego gościa z Orlando, nie pamiętan już nazwiska
1
@partymaker a ja to mam wrażenie, że ten Wembanyama to będzie "lepszy" niż Zion w liczbie opuszczonych meczy. Gość wygląda jak patyk i będą go musieli obudować potężną dawką mięśni a to nie trwa miesiąc
0
@barcanawieki poszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i od jego transferu dochodzi dalej w LM niż my.....jak on poszedł za hajsem to co powiedzieć o pewnym Argentynczyku
1
@Messibestplayerintheworld może oddamy im Desta, Alonso i Erica to z 60mln zejdą do 55mln
1
@lucca87 byłem pewny, że mistrzostwo zgarnie ZAKSA więc tersz już nie wiem jak stawiać. Rozum dalej mówi ZAKSA
0
@VanBest kogo chcemy czy uważamy że będzie?
1
@Kidd no wiadomo że o to chodziło, słownik nie pomógł :D
0
Kounde wczoraj też zaimponowal, nawet nie formą co inteligencją, a to nowość jeśli chodzi o połączenie Francuzów i Barcelony. Tam ok 20min zaczął robić wślizg i gdyby nie cofnął nogi to by było na 100% drugie żółtko. Lenglet to by chyba nigdy tak nie zareagował
0
@mrboom nie uważasz, że w wielkich meczach Marciniak wiele razy zawiódł? Jak np Napoli vs Milan
0
@DaPidejpi o Barcelonie tak, o Messim nie bo to nie nasz piłkarz i mnie nie interesuje. O Ter Stegenie się wypowiadam dobrze, o Balde, o Araujo, o Pedrim, o de Jongu, czasem o Kounde, nawet często o Ferranie, ale Ty się przypieprzasz gdy kogoś skrytykuje xd
0
@Sawik_10 ale ja nie mówię o golach. O tym że przez 4msc piłka mu odskakiwa na 3m przy co drugim kontakcie, o tym że nie umiał przepchać żadnego rywala. Nie mówię o liczbach tylko o wizualnym wrażeniu
2
@qbuteq Marciniak jedyne co dźwignął to mundial a i tak popełniał błędy. Ale w Polsce jest robioniony na drugiego Colline
0
@Barca1922 no trzeba być ślepym chyba by powiedzieć, że zagrał dobry sezon.
1
@Messibestplayerintheworld każdy Uncharted warty
0
@626 ale chodzę też o jakieś zasady. Nie możesz zakontraktowac piłkarzy, którzy już tu są, a chcesz dać kosmiczne pieniądze Messiemu?
1
@BartqRKO oby potraktowali go surowo, a nie że gwiazda to dostanie jakąś śmieszną karę.
0
@Pawlak1992 to w sumie jak Messi
1
@MariuszVeB ten Arnau to kolejny Emerson czy Firpo